Armastuse ja suhte horoskoop 22.01.2024.


Jäär: Täna teevad põnevad kohtumised teid lähedaseks, kütkestavate sõprade ja potensiaalsete partneritega. Minge rohkem sotsiaalsetesse keskkondadesse. Kui olete pühendunud suhtes, valitseb teie elus harmoonia, mis tugevdab teie sidet ja üksteisemõistmist. Olge aus selles, mida arvate ja soovite. Plaanige veeta oma partneriga koos kvaliteetaega. Aktsepteerige igapäevaseid kogemusi, need tugevdavad teie suhte alust.

Sõnn: Täna õitseb teie suhetes koostöö. Julgustage suhtlemist ja koostöötegevusi oma kallimaga. Vältige mõtet negatiivsusest, sest see võib tasakaalu murda. Imetlege üksteise ilu ja hinnake oma sidet. Inspireerige teineteise pingutusi ja süvendage suhtlust. Veetke aega pereliikmetega, tugevdades suhte perekondlikke aspekte.

Kaksikud: Täna võivad realiseeruda võimalused eneserefleksiooniks ja enesearmastuseks. Suurendage oma magnetismi kaaslaste suhtes, võttes omaks oma ainulaadsuse. Mõned tähenduslikud sidemed, võivad olla juhusliku kohtumise tulemus. Laske endal seigelda kaardistamata territooriumil, kus armastus võib ilmuda. Paarid, veenduge, et olete oma partneri suhtes tähelepanelik ja toetav, et luua oma suhtele tugev alus, mis viib püsiva kasvuni.

Vähk: Olge täna oma suhetes aus. Rääkige südamest ja osalege ausates aruteludes. Võtke oma tunnete edastamiseks üks-ühele dialoog või sisukam arutelu. Vallalised, otsige klubisid, milles soovite osaleda rühmategevustes. Olge avatud võimalike kohtumiste osas, mis võivad luua pikaajalisi suhteid. Teie siirus tõmbab ligi inimese, kes hindab teie tõelist olemust.

Lõvi: Avastage täna oma armuelu paindlikkuse ilu. Andke ruumi uudsusele ja juhuslikele sündmustele. Rääkige vabalt – küsige üksteiselt erinevaid küsimusi ja leidke uusi viise, kuidas öelda, mida soovite. Õppige tundma üksteise maailma ja avastage tundmatut, nii saate leida peidetud tahke ja muutuda tugevaks paarina. Olge täna valmis armastuse teekonnal, universumi ettearvamatuteks keerdkäikudeks.

 

Neitsi: Nautige kannatlikkuse ja eelnevate pingutuste vilju. Avatus uutele kogemustele on teie tugevus. Jättes sündmuste tulemused lahtiseks, võib universum teid ikkagi üllatada. Osalege suhtlusringkondades või tegevustes, mis teile meeldivad, sest juhuslikud kohtumised võivad luua põnevaid sidemeid. Olge avatud ja reageerige signaalidele, keegi tundmatu võib teile silma jääda. Kui olete pühendunud suhtes, uuendage oma vaateid, vaadates läbi varasemad eksimused.

 

Kaalud: Tänane päev võib olla täidetud ühiste pidustustega, koos oma partneriga. Veetke aega oma kallima ja mõne lähedase sõbraga, erilisi hetki nautides. Kasvatage usaldus- ja turvatunnet. Mõtestamata tunded võivad lisada tarbetut ruumi. Võtke aega tõeliste vestluste pidamiseks ja oma suhte tugevdamiseks. Oma partneri paremaks mõistmiseks looge keskkond, kus need väljendamata igatsused saavad välja voolata.

 

Skorpion: Vallalised, tänane päev loob tähendusrikka sideme kellegi uuega. Toetage seda õitsevat sidet, see muutub romantilisemaks. Ärge kartke selle tunde sügavust, kes teab, mis selle südames võib olla. Kuid pidage meeles, et ausus on ülioluline. Olge ettevaatlik ja paljastage oma kavatsused aeglaselt. Usaldage oma sisetunnet, kuid laske sellel suhtel ka loomulikult areneda. Kui olete pühendunud suhtes, ärge laske väljaütlemata igatsustel püsida.

 

Ambur: Tänane päev võib tunduda romantilise poole pealt üksluine. Siiski ärge heitke meelt. Muutke see aeg enesehoolduse võimaluseks. Proovige teha asju, mis teile meeldivad, avastada uusi hobisid või naasta oma sõprade juurde. Võib-olla on see universumi antud paus, et saaksite valmistuda millekski heaks, mis teie teele jõuab. Kui olete pühendunud suhtes, kasutage seda rahuhetke, intiimsuse arendamiseks. Mõelge koos välja oma tulevikueesmärgid.

 

Kaljukits: Teie tänane magnetism suhtlusringkonnas võib meelitada ligi meeldiva inimese, kes käivitab teis romantika. Väljuge oma mugavustsoonist ja osalege üritustel ja pidudel, et tutvuda. Kui olete pühendunud suhtes, leidke uuesti üles ühendus, mis teid algselt teineteise poole tõmbas ja taaselustage see side. Leppige kokku kohting või töötage välja tegevus, suhte taaselustamiseks. Veenduge, et teil oleks ruumi individuaalselt kasvada ja unistusi jagada.

 

Veevalaja: Ärge kiirustage suhtesse, proovige mitte liiga palju üle mõlda. Lubage loomulikku sidet enda ja potentsiaalse partneri vahel. Õppige olema seiklushimuline ja võtke ette lühikesi reise või tegevusi, mis viivad teid piiridest välja. Kui olete pühendunud suhtes, looge vabadusel põhinev suhe, kus julgustatakse püüdlema individuaalsete kirgede poole. Andke oma elukaaslasele ruumi hingamiseks ja nautimiseks. Elustage oma side, planeerides koos lühikest minipuhkust.

 

Kalad: Täna on haavatavus kriitilise tähtsusega, kuna lubate oma emotsioonidel juhtida ennast tundmatute armastuse radade poole. Mõelge oma varasematele suhetele ja mõelge täpselt välja, mida soovite praegu. Pühendunud inimesed, andke oma partnerile aega tunnetega toime tulla ja hoiduge agressiivsusest pealetükkivusest. Rääkige partneriga, oma soovidest ja sellest, mis teid rohkem köidab.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope