Armastuse ja suhte horoskoop 22.02.2023.


Jäär: Sinu armuelu on täna põnev! Tunnete end enesekindlalt ja kirglikult ning teie energia on nakkav. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, tõmbate tähelepanu igal pool. Kasutage seda võimalust oma tunnete väljendamiseks ja laske oma südamel end juhtida. Võite tunda tugevat sidet kellegagi, kellega just kohtusite või sütitada leegi uuesti oma kallimaga.

 

Sõnn: Armastust on õhus! Tunnete end romantiliselt ja olete valmis viima oma suhte järgmisele tasemele. Kui olete vallaline, võite täna kohtuda kellegagi, kes teile silma jääb. See võib olla keegi, keda olete kaugelt imetlenud. Ärge kartke armastuse pärast riskida. Kui olete suhtes, kasutage seda energiat oma partneriga ühenduse taastamiseks ja koos uute mälestuste loomiseks.

 

Kaksikud: Teie armuelu võtab pöördeid paremuse poole! Tunned end seiklushimulisena ja oled valmis uurima oma suhetes uusi võimalusi. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, olete tõmbekeskuseks. Kasutage seda võimalust, et proovida midagi uut ja põnevat. Samuti võite tunda tugevat sidet kellegagi, kes jagab teie huve ja kirgi.

 

Vähk: Olge valmis muutma seda, kuidas suhtute püsivasse probleemi! Värske vaatenurk koputab teie uksele, pakkudes teile uskumatut võimalust tegutsemiseks. Oma tavapärase avameelse loomuga lähenege probleemile ettevaatlikult, et mitte oma partnerile tahtmatult haiget teha. Teie ausus on ülioluline, kuid oluline on seda väljendada viisil, mis paneb partnerit tundma, et teda hinnatakse, mitte kritiseeritakse.

 

Lõvi: Haarake initsiatiiv ja looge uus põnev ühendus,kosmiline seis toetab teid seda tegema. Tee esimene samm juba täna ja alusta vestlust sulle erilise inimesega. Võimalik, et tal pole õrna aimugi, kuidas sa temast huvitud,seetõttu on sinu teha esimene samm. Ärge raisake seda võimalust,selle asemel nautige tegutsemise ja järgmisena juhtuva põnevust.

 

Neitsi: Muutused on silmapiiril, nii et võtke end kokku. Olete sisenemas oma suhte tumedatesse sügavustesse ja see ei pruugi olla ahvatlev. Siiski ei tohiks te lasta sellel end takistada. Sest kusagil kogu selle halva sees peitub kullakaevandus, mis ootab just avamist. Kuigi see võib olla halvas kinni, saab selle mõne pingutusega puhastada ja taastada oma kunagine glamuurne olek.

 

Kaalud: Selle päeva energia võib sundida teid kahtlema oma romantilistes väljavaadetes. Aga muretsemiseks pole põhjust! Oled atraktiivne ja andekas inimene. Sa tunned ikka veel mõningast rahutust. Täna õhtul võib teil olla suurepärane kohting, nii et kui tunnete end selle pärast närvis, proovige seda mitte teha. Valmistuge toredaks ajaveetmiseks. Uskuge armastusse!

 

Skorpion: Oota täna emotsioonide mägironi! Teie meel kumiseb uskumatust ideest, millel on jõud teie maailm särama panna, kuid kahjuks ei paista teie partner teie kirge jagavat. Ärge laske partneri entusiasmi puudumisel, teid alla viia! Võib juhtuda, et tunnete end pisut ärevil ja olete valmis kriitikatulva valla päästma, kuid hingake sügavalt sisse ja laske halval minna.

 

Ambur: Võite täna kogeda oma partneriga tüütuid eriarvamusi, kuid ärge laske sellel end alt vedada. Selle asemel võtke omaks vajalik aeg üksi ja mõelge oma vajadustele. Püsige kindlasti oma kallimaga ühenduses, sest suhtlus on sädemete lendamise võti! Ärge laske konarlikul teel takistada teid jõudmast oma armuelus ülima õndsuseni.

 

Kaljukits: Hoidke oma töö- ja eraelu lahus. Anna endale vaid üheks päevaks lubadus,sellest reeglist kinni pidada. Kui olete oma lähedastega, hoiduge kontorivestlustest. Ärge laske tööl teie väärtuslikke hetki üle võtta. Keskenduge mälestuste loomisele, mis kestavad kogu elu. Usalda, see paneb sind tundma superkangelasena! Niisiis, minge välja ja vallutage päev, kui meie lähedased on meie kõrval.

 

Veevalaja: Olge valmis, et oma partneriga armuelu sütitada, kui naudite teineteise seltskonda! Koos aja veetmise puhas õndsus annab teile erilise rõõmutunde. Lisaks ärge alahinnake praktilisi otsuseid, mida täna koos teete. Need otsused võivad olla teie suhetes veelgi tugevama sideme avamise võti. Ärge oodake ja nautige hetke!

 

Kalad: Teie armastatu on teie juures, et pakkuda teile turvalisust, mida ihaldate. Laske tal oma armastavad käed enda ümber mähkida ja tunnetage, kuidas teie mured lahustuvad. Kuid kui tunnete ikka veel neid tüütuid tundmatuid hirme, lähenege neile otse, enne kui need muutuvad teie suhetes suureks takistuseks. Oma armastatu toel ootab teid ees põnev sõit!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope