Armastuse ja suhte horoskoop 22.02.2024.


Jäär: Olete täna ülevoolavalt kirglik. Sellele jõulisusele tuleks suhtuda mõistvalt ja kaalutletult. Väljendage julgelt oma emotsioone partnerile või kellelegi, kelle vastu olete tundeid kandnud. Nad hindavad teie ausust ja see võib sillutada teed millelegi tähendusrikkale. Kui olete vallaline, ärge hoiduge end avatult väljendamast. Keegi võib teid ootamatult üllatada, süüdates tule. Võtke omaks armastuse põnev ettearvamatus.

Sõnn: Tänane kosmiline energia kutsub teid väljuma oma igapäevaelust ja lisama oma armusuhtele pisut elavust. Kui te ei ole suutnud argisest välja tulla, on aeg muutusteks. Üks viis selle saavutamiseks on kutsuda vastassoost sõber endaga kinno või mõnda lõbusat tegevust tegema. Selle nädalavahetuse väljasõit, ehkki juhuslik, võib lihtsalt sädeme vallandada ja tekkida võivad uued romantilised võimalused. Ärge kõhelge juhtpositsiooni võtmast.

Kaksikud: Teie planeet Merkuur on täna armuelu soosiv. Tasakaalutunne ja mõistmine teie ja teie partneri vahel loob harmooniat ja rõõmu. Kui olete vallaline, võib hea vestlus luua uue sideme. Laske oma diplomaatilisel olemusel voolata ja hoidke selget suhtlust. Kuid ärge unustage, et terve suhe hõlmab nii kuulamist kui rääkimist! Kasvatage suhtes ühisosa ja leidke rohkem võimalusi koosolemiseks.

Vähk: Kuna teie emotsioonid on täna sügavad, võite leida end igatsemas tõsisemate sidemete järele. Vallaliste jaoks võib olla just õige päev kirjutada oma kohtingurakenduses, atraktiivsele võõrale. Kunagi ei tea, mis maagia ees ootab. Pühendunud suhtes inimesed pakuvad kaastundlikku lohutust, kui nende partner vajab. Sügav südamest südamesse vestlus võib teie sidet tugevdada.

Lõvi: Romantika vallas võib tänane päev üllatada ebaharilike tunnetega, mis seab kahtluse alla teie armastuse määratluse. Võite kohata potentsiaalset hingesugulast, või olla tunnistajaks sügavale muutusele oma praeguses suhtes. Isegi pikaajaline sõprus võib õitseda armastuseks. Siin on võti jääda avatuks, läheneda nendele emotsioonidele uudishimu, mitte hirmuga.

Neitsi: Suhted võivad täna läbida katsefaasi. Olgu see siis oma partneri, abikaasa või isegi lähedaste sõpradega, võivad arusaamatused tekitada tülisid. Kuid pidage meeles, et teie anne ja salarelv on armuga konfliktide lahendamine. Kasutage oma vaatenurga selgitamiseks suurepäraseid suhtlemisoskusi ja olemuse mõistmist. Mõnikord võib hea jutt lahendada palju tüsistusi. Vältige kiireid otsuseid ja tarbetuid argumente.

Kaalud: Päev võib teie armuellu pisut salapära puistata. Pühendunud suhtes inimeste jaoks võib pealtnäha tavaline juhtum, kujuneda meeldejäävalt romantiliseks . Vallaliste jaoks võib ootamatu kohtumine sillutada teed armastuse poole. Pidage lihtsalt meeles, et võtaksite omaks ettearvamatuse, see võib osutuda just selleks vürtsiks, mida teie armuelu vajab.

Skorpion: Emotsionaalsed muutused võivad alguses tekitada konflikte partneriga, põhjustades lahkarvamusi ja pingeid. Selle asemel, et taanduda oma kesta, rääkige oma tunnetest ja muredest avameelselt. Teie partneri mõistmine ja toetus muudavad selle muutliku teekonna sujuvamaks ja paremini juhitavaks. Vallalised võivad täna kogeda sügavaid kohtumisi, mis toovad sisse sidemete potentsiaali.

Ambur: Romantika on tänapäeval liikumapanev jõud. Kosmos soosib armastuse väljendusi, mistõttu on ideaalne aeg oma tundeid kellelegi erilisele väljendada. Kui olete suhtes, tugevdage oma sidet jagatud kogemuste ja sügavate vestlustega. Võite leida tugeva sideme inimesega, kellest te seda kõige vähem oleksite oodanud. Usaldage oma intuitsiooni ja laske südamel end juhtida.

Kaljukits: Täna võid kogeda tugevaid emotsioone. Võite kohata potentsiaalset armsamat või tekitada uuesti oma kallimaga sügavama ühenduse. Teie planeetide joondumine põhjustab värskete tunnete tulva ja avatud südamega meeleolu. Need muudatused võivad siiski olla pisut ülekaalukad. Ärge unustage navigeerida nendes uutes vetes rahulikult ja julgelt. Te kontrollite oma armastuse teekonda. Sukelduge julge südamega nendesse ootamatutesse emotsioonidesse.

Veevalaja: Emotsioonid võivad teie armuelus täna dramaatilise pöörde võtta. Võib esineda äkilisi muutusi, mis võivad teid alguses häirida, kuid ärge muretsege. Tunnete pööris võib teie suhetes sütitada põneva mõõtme. Kui olete vallaline, võib potentsiaalne partner tekkida ootamatult. Ärge kiirustage millegagi, nautige sõitu ja jääge kogemustele avatuks. Võtke need emotsionaalsed seiklused omaks, kuna need võivad teie olemasolevatesse suhetesse rohkem jõudu luua või suunata teid uute ühenduste poole.

Kalad: Tänane romantika võib olla varjutatud salapära ja põnevuse elemendiga. Emotsioonid võivad ettearvamatult tõusta, mis toob teie suhtes kaasa huvitavaid keerdkäike. Sellistes olukordades usaldage oma intuitiivseid võimeid, et pakkuda navigeerimiseks kompassi. Paljastage ebakindluse võlu. Need pealtnäha tormilised sündmused võivad teie kasuks töötada, et süvendada sidemeid ja lisada teie armuellu kihi intriigi. See kõik seisneb lainetel sõitmises, mitte nende vastu võitlemises.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope