Armastuse ja suhte horoskoop 22.03.2023.


Jäär: Täna võid tunda end üsna kirglikuna ja südameasjades osavana. Tõenäoliselt on teie tuline loomus täies jõus ja võite soovida olla koos inimesega,kellest olete juba mõnda aega huvitatud olnud. Kui olete pühendunud suhtes, võite avastada, et teie partner tunneb end pisut halvasti. Võib esineda probleeme, millega tuleb tegeleda, seega kulutage aega tema mõistmiseks ja negatiivsete teemade lahendamiseks.

 

Sõnn: Usalda protsessi ja ole südameasjades kannatlik. Head asjad on silmapiiril, kuid nende täielikuks arendamiseks võib kuluda veidi aega. Kui olete pühendunud partnerluses, võite avastada, et teie partner tunneb end pisut nördinult. See on hea aeg sisukaks vestluseks teie ühise tuleviku ja võimalike murede üle. Suhtlemise korral võite end lasta meelitada kellegi poole, kes on pisut ebatavaline.

 

Kaksikud: Võite tunda end südameasjades pisut hajevil. Võib juhtuda, et mõtlete üle ja tunnete ennast ebakindlalt, mida oma suhetes öelda või teha. Oluline on usaldada oma sisetunnet ja suhelda avatult oma partneriga. Ärge kartke küsimusi esitada ja oma tundeid väljendada. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega sotsiaalmeedia kaudu või mõnel seltskonnaüritusel.

 

Vähk: Olles oma lähedastega aus ja haavatav, võid süvendada oma emotsionaalseid sidemeid ja kogeda suuremat lähedust. Kui olete vallaline, võite avastada, et avate end kellelegi, kellest olete huvitatud.See võib aidata luua sügavamat sidet. Kui olete pühendunud suhetes, võib täna olla hea päev keskenduda oma sideme kasvatamisele. Tegelege tegevustega, mis teile mõlemale meeldivad.

 

Lõvi: Võite täna tunda end eriti romantilise ja kiinduvana. Kui olete pühendunud suhtes, võtke aega, et väljendada oma partnerile armastust ja tunnustust. Väikesed žestid võivad teie sidet palju tugevdada. Kui olete vallaline, tõmbavad teie enesekindlus ja positiivsus kindlasti inimesi teie poole, nii et ärge kartke alustada vestlust või teha esimene samm.

 

Neitsi: Tundub, et olete nüüd valmis asju järgmisele tasemele viima. Oled astumas tõsisesse, pühendunud suhtesse. See võib tunduda märkimisväärse väljakutsena usaldada kedagi, kes vastab teie soovidele ja ootustele, kuid kui kujutate ette tulevikku selle inimesega, teate, et see on võimalus, millest te ei saa loobuda. Olete innukad sukelduma ja uurima, kuhu see suhe võib viia.

 

Kaalud: Elu pisiasjade tunnustamine ja hellitamine võib tuua meie suhetesse tohutut õnne ja rahulolu. Armastus ei seisne alati suurejoonelistes kire ja ekstaasi žestides,seda võib leida ka väikestest tavalistest koosolemise hetkedest. Need väikesed armastuse teod võivad tunduda tühised, kuid need võivad tugevdada partnerite vahelist sidet ja panna nad tundma end rohkem seotuna.

 

Skorpion: Võite soovida lisada oma igapäevarutiini harmooniat ja tagada, et teie romantiline side oleks tugev. Tunnete inspiratsiooni muuta see päev oma partneri jaoks ideaalseks, pöörates erilist tähelepanu teie suhte nüanssidele. Selle tulemusena võiksite teha täiendavaid jõupingutusi, et teie partner tunneks end hellitatud ja hinnatud. See on suurepärane aeg, et näidata oma kiindumust ja panna oma kaaslane end armastatuna tundma.

 

Ambur: Soovitatav on hoida selget joont oma töö- ja isikliku elu vahel. Selle saavutamiseks on oluline järgida konkreetset juhist vähemalt ühe päeva jooksul. Vältige oma lähedastega aega veetes tööga seotud asjade arutamist. Olenemata sellest, kas olete koos oma pere või partneriga, on kõige parem hoida kontorikõned minimaalsena. See võimaldab teil lõõgastuda ja end laadida, mis viib täisväärtuslikuma isikliku eluni.

 

Kaljukits: Arvamuste erinevus kallimaga võib suhetes takistusi tekitada. Vaidluste vältimiseks on oluline olla partneriga koos aega veetes, tähelepanelik kuulaja. See võimaldab teil mõista tema vaatenurka ja töötada ühise keele leidmise nimel. Veelgi enam, mineviku vigade tunnistamine ja nendest õppimine võib sillutada teed tervematele ja sujuvamatele suhetele.

 

Veevalaja: Olge suhtes aktiivne püüdes saavutada seda, mida soovite. Inimene, kellest olete huvitatud, võib endiselt teistega suhelda. Enda teistest eristamiseks tuleb aga püüda olla erakordne. Väljendage oma romantilist külge ainulaadsel ja meeldejääval viisil. Esitage julge avaldus oma kavatsuste kohta ja näidake, kui palju te sellest tõeliselt hoolite.

 

Kalad: Oma tõelise mina avastamine nõuab sageli vaatenurga muutmist. Kui teil on romantilises suhtes probleeme, võib olla kasulik muuta oma lähenemist armastusele. Oma probleemide lahendamisel otsige abi usaldusväärselt perekonnalt ja sõpradelt. Keerulistes emotsioonides navigeerimine võib osutuda raskeks, kuid selle protsessi ajal on oluline hoiduda partneri kritiseerimisest.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope