Armastuse ja suhte horoskoop 22.03.2024.


Jäär: Olge ettevaatlik, et mitte lasta end petta muinasjuttudest ja fantaasiatest armastuse vallas. Ärge kalduge tegelikkusest eemale, hoidke suhtluskanalid avatud. Kiire edasiliikumine uude suhtesse võib lõppeda pettumusega. Selle asemel peaksite olema objektiivne. Andke piisavalt aega potentsiaalse partneri mõistmiseks, ennem, kui hakkate temaga suhet arendama. Vältige kohest sidemete tekitamist ja usaldage looduse ajastust.
Sõnn: Hoidke täna oma suhtlust kontrolli all. Vältige oma fookusest ja huvist loobumist, ennem uute sidemete otsimist. Vahemaa suhtes on tõenäoline probleem. Oma tegude ja emotsioonide eest vastutamine on esmatähtis. Olge õiget partnerit otsides, inimeste suhtes tähelepanelik ja pehme südamega ning teil on palju võimalusi pikaajaliste sidemete loomiseks.
Kaksikud: Täna on võimalus üksteist rohkem sügavuti uurida ja koos edasi liikuda. Mõelge varasematest kogemustest saadud väärtuslikele õppetundidele ja sellele, kuidas need teie suhte stabiilsust mõjutasid. Kas leiate, et teie suhte põhiväärtuste erinevused annavad lisaväärtust või see põhjustab arusaamatusi? Kasutage seda võimalust stresside ja hirmude selgeks arutamiseks.
Vähk: Täna võite komistada ootamatult põneva vestluse otsa. Olge valmis kohtumiseks võõra inimesega, kes võib saada sõbraks ja muuta teie päevakava. Hoidke oma süda avatud uutele kogemustele ja leppige sellega, et armastus on täis üllatusi ja ettearvamatust. Sellegipoolest hoidke oma pea selge. Lõppude lõpuks võib hirm mõnikord varjata hetke tõelist hiilgust, kuid ärge laske sellel enda üle valitseda.
Lõvi: Laske oma seikluslikul poolel valitseda ja olge valmis oma mugavustsoonist veidi kaugemale minema. On viimane aeg proovida seda kunsti või tegevust, mida teie süda on ihaldanud. Teie avatus uutele seiklustele võib tuua teid selle inimese lähedale, kellega oma tundeid jagate. Nõustuge universumi juhistega, mis võivad viia teid ettenägematute suheteni.
Neitsi: Olge täna valmis emotsionaalseks toeks. Teie kallim on teiega ja pakub teile lohutust ja mõistmist. Samal ajal võivad kodused probleemid olla takistuseks, millest peate üle saama. Leidke viis, kuidas suhet tasakaalus hoida. Arutage avameelselt kõiki probleeme ja tehke koostööd õigete lahenduste leidmiseks. Ärge sõltuge oma suhtest, vaid veenduge, et teil oleks muud eluvaldkonnad, millele keskenduda.
Kaalud: Positiivne energia teie kodus täna kasvab. Teie partner otsib teie loomingulist mina, seega tugevdage oma sidet, tehes tegevusi, mis muudavad selle uuenduslikuks. Olgu selleks siis lõõgastav õhtu lähedastega, lõbus aeg sõpradega või romantiline suhe oma erilise partneriga. Veenduge, et lisate armastust kõigesse, mida teete. Tehke tunnetele ruumi ja looge rõõmsaid mälestusi.
Skorpion: Vürtsitage oma suhet, korraldades kodus üllatava õhtu või romantilise õhtusöögi. Ükskõik, kas otsustate avastada uue koha või lihtsalt end diivanile kerida, nautige kindlasti iga hetke. Vabastage end igapäevarutiinist ja lõpetage igapäevaste asjade pärast muretsemine. Selle asemel keskenduge vanadele headele aegadele, mil olite armunud. Veenduge, et olete oma tunnete ja soovide suhtes oma partneriga avatud.
Ambur: Olge inimestega suhtlemisel vastuvõtlik ja valmis kohanema. Inimene, kes muutub lõpuks teie jaoks eriliseks, võib teie ellu siseneda, kuid veenduge, et te ei lase oma kangekaelsusel muutuda halvaks hinnanguks. Vabanege hirmust olla haavatav ja olge valmis mõningaid järeleandmisi tegema, kui selline samm on ühenduse huvides vajalik. Teie otsused võivad teie armuelu praegu mõjutada, seetõttu olge ettevaatlik.
Kaljukits: Kuigi võib tunduda, et oma suhtega distantsi kaudu sammu pidamine on keeruline, tasub pingutada, sest soovite oma partnerit endale lähemale. Läbi pideva suhtluse, hakkab teie hinges valgust andma tuli teie südames ja naer, mis teid kahte koos hoiab. Need hetked on teie suurimad aarded. Nautige rõõmu, mida nad teile pakuvad, kuna need muudavad teie ühenduse veelgi tugevamaks.
Veevalaja: Võtke täna aega südamlikuks jutuajamiseks oma kallimaga. Sukelduge sügavatesse aruteludesse ja näete, kuidas teie vahel luuakse tugev side. Tehke ühiseid plaane, mis aitavad teil suhte vundamendile tugineda, lisades uusi armastuse ja energia kihte. Laske oma rahutu pool välja ja andke endale koos partneriga, vabameelseid hetki. Nende kaudu avastate uusi viise üksteisega ühenduse loomiseks ja rõõmu pakkumiseks.
Kalad: Täna on aeg katkestada suhe, mis takistab teid isiklikku kasvu. Aktsepteerige vabadust otsida uusi põnevaid romantilisi suhteid, ilma et teid hoiaksid tagasi eelmised ebaterved suhted. Võimalik, et lahti laskmine on väljakutse, kuid olge kindel, et universumis on teile määratud sügavam armastus. Kaaluge praegust etappi, kui võimalust ennast uurida ja oma tulevast armuelu parandada.
Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna
tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope