Armastuse ja suhte horoskoop 22.04.2023.


Jäär: Kui olete pühendunud suhtes, olge valmis partneriga suhet järgmisele tasemele viima. Olenemata sellest, kas tegemist on kokku kolimisega või suure ühise seikluse planeerimisega, olete mõlemad tuleviku suhtes põnevil. Teie tugev meeskonnatöö ja valmisolek koos riskida, muudavad teie suhte veelgi tugevamaks. Vallalised peaksid usaldama oma instinkte ja nautima tutvumisprotsessi.

 

Sõnn: Kuigi hindad stabiilsust ja turvalisust, ei tähenda see, et sa ei võiks olla avatud seiklustele oma armuelus. Tegelikult võib uute asjade proovimine ja mugavustsoonist välja astumine aidata teie suhetesse põnevust ja kirge tuua. Olgu selleks koos kallimaga uue tegevuse proovimine või avastamine, seiklused aitavad hoida teie armuelu värske ja põnevana.

 

Kaksikud: Sa oled täna väga seltskondlik ja lahke. See võib muuta potentsiaalsete partneritega suhtlemise sinu jaoks lihtsaks, kuid võib raskendada ka ühele inimesele pühendumist. Täna esita endale väljakutse läheneda armastusele ja suhetele tahtlikuma mõtteviisiga. Mõelge sellele, mida te partnerilt soovite ja mida olete nõus vastu andma. See aitab teil leida õigeid inimesi.

 

Vähk: Kui tunnete end oma armuelus ummikus või paigal olevat, võib olla aeg suhet pisut turgutada. Teie seiklushimuline vaim sobib suurepäraselt uute asjade proovimiseks ja kaardistamata alade avastamiseks. Võtke risk ja minge spontaansele kohtingule kellegagi, kellega olete just kohtunud. Või kui olete pühendunud suhtes, planeerige oma partneriga üllatusreis. Põnevuse süstimine oma armuellu võib aidata suhet uuena hoida.

 

Lõvi: Kui olete huvitatud kellestki uuest on täna hea päev initsiatiivi haaramiseks ja esimese sammu tegemiseks. Olenemata sellest, kas pöördute kellegi poole isiklikult või veebis, olge oma lähenemisel kindel ja otsekohene. Andke inimesele teada, miks olete temast huvitatud, ja tehke oma kavatsused selgeks. Ärge kartke olla pisut haavatav ja jagage natuke ka endast.

 

Neitsi: Täna võite avastada, et teie suhe areneb põneval viisil. Võib-olla leiate koos partneriga uusi hobisid või huvisid. Mis iganes see ka poleks, võtke muudatused omaks ja nautige teekonda. Siiski on oluline vältida liigset emotsioonidesse sattumist. Kuigi on suurepärane tunda end oma kallimaga kirglikuna on ülioluline säilitada selge pea ja vältida impulsiivsete otsuste tegemist.

 

Kaalud: Kui olete romantilises suhtes on võimalik, et teie partner võib läbida muutuste faasi. Ta võib uurida uusi huvialasid, alustada põnevaid seiklusi või lahendada ootamatuid väljakutseid.Sul on võimalus pakkuda talle tuge ja motivatsiooni, mida ta oma eesmärkide saavutamiseks vajab. Ole oma partneri jaoks olemas ja avastage koos uusi valdkondi.

 

Skorpion: Üks asi, millest täna teadlik olla, on kalduvus üle mõelda. Olete analüütilise loomuga ja mõnikord võib see teid viia mure ja ärevuse fooni. Kui leiate, et olete takerdunud oma mõtetesse ja hirmudesse, astuge samm tagasi ja proovige keskenduda praegusele hetkele. Tuletage endale meelde kõiki häid asju oma elus ja põhjuseid, miks peate olema õnnelik ja tänulik.

 

Ambur: Kui on midagi, mida olete tahtnud oma partneriga arutada, on nüüd õige aeg see välja tuua. Ole avatud ja aus, kuid ole valmis kuulama ka oma kallima vaatenurki. Kui olete vallaline, on see hea päev välja minna ja uute inimestega kohtuda. Võite avastada, et tunnete end täna eriti karismaatilisena, mis võib aidata teil oma ellu uut armastust meelitada.

 

Kaljukits: Täna ole ettevaatlik, et emotsioonid ei saaks võitu . Vältige liigset omandihimu või armukadedust, sest see võib teie suhetes põhjustada tarbetuid vaidlusi ja pingeid. Selle asemel keskenduge usalduse ja vastastikuse austuse loomisele. Lisaks olge ettevaatlik, et te ei teeks oma armueluga seoses mingeid äkilisi otsuseid. Ennem, mis tahes kohustuste võtmist,andke aega oma võimaluste hoolikaks kaalumiseks.

 

Veevalaja: Täna on päev,kui tuleks lasta oma sisemisel tulel südameasjades,eredalt põleda. Sinu optimistlik ja seiklushimuline vaim tõmbab teisi sinu poole nagu ööliblikad leegi juurde. Tunnete end enesekindlalt ja olete valmis oma armuelus uusi väljakutseid vastu võtma ning universum on abiks teid selles ettevõtmises toetama.

 

Kalad: Kui oled vallaline, viitavad tänased energiad, et võid kohtuda kellegi erilisega. See inimene on tõenäoliselt kunstiline, vaimne ja loominguline, nagu sina. Võite temaga kohtuda seltskondlikul koosviibimisel või ühise sõbra kaudu. Neile, kes on suhtes, viitavad tänased energiad sellele, et võite kogeda oma partneriga sügavamat emotsionaalset lähedust. Veetke koos kvaliteetaega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope