Armastuse ja suhte horoskoop 22.05.2023.


Jäär: Täna võid kogeda suurenenud soovi vaimse sideme ja emotsionaalse suhte järele. Sulle võib meeldida ideede vahetamine, mõtete jagamine ja oma partnerilt õppimine. Selliste tegevustega nagu lugemine, kirjutamine või koos millegi uue avastamine,võib tugevdada sidet teie ja teie lähedaste vahel. Kui olete vallaline, võivad teid meelitada partnerid, kes on vaimukad, intelligentsed ja suudavad teie elava isiksusega sammu pidada.

Sõnn: Praegu on ideaalne aeg, et uurida võimalusi oma eneseväärikuse tõstmiseks ja enesearmastuse kasvatamiseks. Oma isiklikku kasvu ja heaolusse investeerimine aitab lõppkokkuvõttes kaasa tervete ja stabiilsete suhete loomisele. Hinnake kõrgelt ilu nii oma partneris, kui ka ümbritsevas. Kui olete vallaline, võib teid tõmmata keegi, kes kehastab elegantsi ja head maitset. Tõelise armastuse ligitõmbamiseks vaadake materiaalsest omandist kaugemale.

Kaksikud: Võta omaks oma loomulik võlu ja naudi täna positiivset energiat. Võite tunda end enesekindlamalt ja olla valmis romantiliste võimaluste poole püüdlemisel initsiatiivi haarama. Hea aeg on näidata oma unikaalseid omadusi ja end autentselt väljendada, sest see tõmbab ligi potentsiaalseid partnereid, kes hindavad sind sellisena, nagu sa oled. Kui olete pühendunud suhtes, ärge unustage säilitada tasakaalu oma isiklike vajaduste ja partneri vajaduste vahel.

Vähk: Täna võid leida end rohkem üksindust ja enesevaatlust otsimas. Hea aeg mõtiskleda varasemate suhete, lahendamata emotsionaalsete probleemide ja kõigi mustrite üle, mis võivad takistada teid kogemast armastust selle täies potentsiaalis. Kui olete vallaline, võib tekkida kalduvus idealiseerida armastust või otsida romantilisi kogemusi, mis on pigem väljamõeldud kui praktilised. Teadvustage ebarealistlike ootuste loomist või unistustesse eksimist.

 

Lõvi: Võite avastada, et teie sotsiaalsed sidemed mängivad teie romantilises elus olulist rolli. Võimalik, et teil võivad tekkida romantilised tunded kellegi suhtes oma sõpruskonnast või kohtute potentsiaalse partneriga ühise sotsiaalse grupi või ühiste huvide kaudu. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie armuelu kasu saada võrgustike loomisest, suhtlusringi laiendamisest ja rühmategevustes või üritustes osalemisest. Otsige võimalusi ühiste sõpradega,koos aega veeta.

 

Neitsi: Täna võite tunda tugevamat soovi inimeste tunnustuse ja imetluse järele, mis võib mõjutada teie suhteid. Võite olla teadlikum sellest, kuidas teised teid tajuvad ja olla eriti ettevaatlik, et näidata end positiivses valguses. Oluline on leida tasakaal oma romantiliste suhete ja ametialaste ambitsioonide vahel. Jäta kindlasti aega ja energiat mõlemale oma eluvaldkonnale, et üks ei varjutaks teist.

 

Kaalud: Täna märkate, et teie suhted arenevad hästi siis, kui teie ja teie partner tegelete ühise tegevusega, reisite koos või avastate uusi kogemusi. Lisage oma romantilistesse suhetesse seiklustunne ja soov intellektuaalse stimulatsiooni järele. Kui olete vallaline, võivad teid köita partnerid, kes on avatud meelega ja kellel on tugev seiklusjanu. Võite leida partneri reisimise või kõrgkoolidesse registreerumise ajal.

 

Skorpion: Täna on teie armuelus uus intensiivsus. Teie romantilised suhted võivad hõlmata tugevaid emotsionaalseid sidemeid ja soovi sügava intiimsuse järele. Teid võivad köita intensiivsed suhted, mis võivad teid ja teie partnerit muuta. Oluline on liikuda selles tunnete foonis järjepideva jagamise, usalduse ja valmisolekuga, haavatavus omaks võtta.

 

Ambur: Täna võite kogeda kõrgendatud külgetõmbe tunnet. Vallalisi võib tõmmata karismaatiliste ja võluvate inimeste poole, kes jagavad teie armastust,seikluste ja sotsiaalsete sidemete vastu. See on hea aeg uute inimestega kohtumiseks ja potentsiaalselt tähenduslike sidemete loomiseks. Kui olete pühendunud partnerluses, võite olla oma sotsiaalse kuvandi suhtes üliteadlik. Töötage inimestevahelise suhtluse kallal.

 

Kaljukits: Täna lubage endale olla armastuses haavatav. Ava end uutele kogemustele ja ole valmis väljuma oma mugavustsoonist ja tavapärastest mõtetest. Vältige ületöötamist või oma suhte hooletusse jätmist,tööstressi tõttu. Püüdke leida harmooniline tasakaal oma isikliku ja tööelu vahel. Väljendage oma tundeid ja soove oma partnerile ning kuulake aktiivselt ka tema vajadusi.

 

Veevalaja: Täna võite leida end tähelepanu keskpunktist ja teie romantilised väljavaated on tõenäoliselt soodsad. Kui olete juba suhtes, võib teie partnerlus uuesti tunda romantikat ja põnevust. Võite saada inspiratsiooni,väljendada oma armastust loominguliselt, näiteks planeerides romantilist kohtingut, üllatades oma partnerit läbimõeldud žestidega või osaledes tegevustes, mis pakuvad rõõmu.

 

Kalad: Võid täna leida end rohkem keskendumas isiklikule elule ja kodustele asjadele. See võib olla soodne aeg veeta rõõmuküllane päev lähedaste või pereliikmetega. Hea aeg oma eluruumi kaunistamiseks. Kodus hubase õhkkonna loomine võib aidata kaasa emotsionaalsele heaolutundele ja luua teie suhetele tugevama aluse. Kui olete vallaline, otsite oma suhetes emotsionaalset tuge ja stabiilsust.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope