Armastuse ja suhte horoskoop 22.05.2024.


Jäär: Täna seisavad vallalised silmitsi väljakutsega, kaaluda ratsionaalse ja emotsionaalse otsuse vahel. Kuigi teie tunded võivad seda ületada, on ülioluline neid ratsionaalsusega modereerida. Oleks rutakas romantilistesse suhetesse hüpata, ilma et oleksite esmalt kindel, et see on õige valik. See võib hiljem probleeme tekitada. Mõelge hoolikalt läbi, mida tunnete ja võimalikke tulemusi.

Sõnn: Vajadus oma tundeid näidata ja hirm seda teha võivad tekitada omamoodi sisemise konflikti. Oma tunnete jagamine armsamaga võib tuua ootamatut kergendust ja selgust. Kõige tähtsam on olla aus ja mitte häbelik, isegi kui see on hirmutav. Teistele oma hirmude ja murede tunnistamine on viis näidata oma haavatavust ning jõuda ühenduse ja mõistmise kõrgemale tasemele.

Kaksikud: Neile, kes on pikaajalistes suhetes, pakub see päev armastuse kestvat jõudu. Kuigi minevik võis olla täis väljakutseid, kiirgab silmapiir lootuse ja taassünni valgusega. Võtke päevast parim ja kogege seda oma partneriga. Meenutades halvimaid läbielamisi, tulete välja veelgi tugevamana. Suudate ületada kõikvõimalikud raskused ja nautida armastuse õrna päikesevalgust.

Vähk: Te võite olla innustunud tegema oma armuelus soovitud muutusi, kuid siis oleksite pettunud näilises edusammude puudumises. Pidage meeles, et muutus algab seestpoolt. Kasutage seda aega oma unistuste edasiviimiseks. Hinnake ennast ja püüelge isikliku arengu poole, need on uksed õigesse suhtesse, mida otsite. Ärge sulgege end uute suhete ja kogemuste loomisest.

Lõvi: Täna võib tunduda, et te ei täida oma partneri vajadusi ja soove, mistõttu tunnete end praegu pettununa ja abituna. Jagage oma tundeid ja muresid partneriga. Tõenäoliselt kogete, et armsam näitab üles rohkem mõistmist, kui arvasite ja on sallivam, kui te talle tunnustust annaksite. Meeskonnana saate kõigi raskustega hakkama ja see viib teid ka teineteisele lähemale.

Neitsi: Kontrast teie ja partneri vahel haihtub täna, aidates luua teie suhtes rahu ja harmoonia tunnet. On viimane aeg õhku klaarida, paludes siiralt vabandust mis tahes üleastumise ja arusaamatuste pärast. Võtke vastu võimalus uueks alguseks, mis võib teile ja teie teisele poolele kasu tuua. Nautige hetki ja tähistage sidet.

Kaalud: Keskenduge härjal sarvist haaramisele ja tegelege oma armuelu keeruliste küsimustega. Kuigi see võib tunduda ülejõu käiv, võib seda vaadelda kui teekonda isikliku kasvu poole ja kindlama viisina armastuse leidmiseks. Pidage meeles, et praegu raskusi läbides, loote oma tuleviku suhetele aluse. Hoolitsege enda eest, et edendada oma tervist ja õnne.

Skorpion: Teie kallim on häälestatud teie tujudega ja pakub teile oma tingimusteta tuge. Olge nüüd aus ja oma tunnetes avatud. Inimesed, kes õpivad üksteist mõistma ja empaatiat tundma, kogevad vastastikuse kiindumuse suurenemist. Pidage meeles, et igas suhtes on tavaliselt, nii tõusud, kui ka mõõnad. Võtke neid väljakutseid kui võimaluste aknaid, mis võivad tugevdada teie pühendumust üksteisele.

Ambur: Täna kohtate tõenäoliselt inimest, kes näeb maailma samast vaatenurgast kui teie, olles samal ajal mures pere ning töö- ja eraelu tasakaalu pärast. See on suurepärane aeg, kogemustega inimeste võrgustiku arendamiseks, et leida õige tasakaal isiklike ja tööalaste eesmärkide vahel. Parim viis uute inimestega kohtumiseks ja tähenduslike sidemete loomiseks, võib olla vooluga kaasas käimine.

Kaljukits: Põnevus vallalisena olemisest, inspireerib teid. Kasutage seda perioodi ära ja elage endale. See on õige aeg oma kirgede rahuldamiseks, uute hobide proovimiseks ja enda hellitamiseks. Just praegu tähistage oma vabadust ja nautige seda, kes olete. Kui olete pühendunud suhtes, nautige lihtsat õnne pisiasjadest, mida oma partneriga soovite.

Veevalaja: Tänane kosmiline joondumine pakub võimalust armuda ja lõbutseda! Kui olete iga kohtinguga läbi elanud peeneid tundeid ja olete oma lähenemist kohtingutele mõtestanud, on viimane aeg mõelda suhtele. Armastus ei seisne alati strateegilise plaani tegemises, see on ka spontaansus. Olge üllatusteks valmis.

Kalad: Rääkige oma partnerile, kui palju ta teile tähendab ja laske oma armastusel iga päevaga kasvada. Elu tõuse ja mõõnu läbides kõnnite koos teel, mis muudab teid iga sammuga tugevamaks. Haarake hetkest kinni ja selgitage, kui oluline on teie jaoks olla armastatud ja hoolitsetud. Hinnake oma liidu elavat olemust ja väärtustage lõputut armastust.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope