Armastuse ja suhte horoskoop 22.06.2023.


Jäär: Sa oled alati olnud kartmatu, valmis vastu võtma iga väljakutse, mis sulle ette tuleb. Täna annavad tähed sulle sügavama arusaama sinu positsioonist konkreetse inimesega. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või avastate tärkavat romantikat, soovib universum, et te teaksite, kui suured on selle inimese tunded. Kui olete kellelegi silma jäänud, on täna päev, mil avastate, kas tema külgetõmme on sügavam kui pelgalt armumine.

 

Sõnn: Võite igatseda sügavamat sidet, mis ulatub pinnapealsusest kaugemale. Sinu soov emotsionaalse intiimsuse järele võib täna tõusta, kutsudes sind otsima oma partneriga sisukaid vestlusi ja haavatavuse hetki. Kui olete vallaline, võib teid ümbritsev rahutu energia ahvatleda tegema kiirustavaid valikuid. Võtke aega, et uurida uute ühenduste potentsiaali ja lasta neil loomulikult areneda.

 

Kaksikud: Päevane energia julgustab teid olema avatud ja valmis vastu võtma riske. Usaldage oma instinkte ja järgige armastuse küsimustes oma südant. Kui teil on võimalus uurida oma partnerluse uut mõõdet, haarake sellest entusiastlikult kinni. See võib hõlmata romantilist reisi, hiljutise ühise tegevuse proovimist või südamlikke vestlusi, mis paljastavad teie suhte sügavamad kihid.

 

Vähk: Täna võivad teie mineviku juhtumid uuesti päevakorda kerkida, mõjutades seda, kuidas te armuelu sündmustele lähenete. Taevane joondus kutsub teid tagasi astuma ja mõtisklema selle üle, kuidas minevikukogemused on kujundanud teie emotsionaalseid reaktsioone. Nende mõjude mõistmine võimaldab teil saada väärtuslikku teavet oma emotsionaalsete mustrite kohta ja teha teadlikke valikuid edasiliikumiseks. Südameasjades seadke esikohale tervenemine.

 

Lõvi: Sul oled täna kütkestav, mis tõmbab teisi enda poole. Kasutage seda energiat ära ja otsige uusi sotsiaalseid kogemusi. Uute inimestega kohtumiseks osalege kogunemistel, pidudel või kogukonnaüritustel.Võtke osa vestlustest ja olge avatud erinevate valdkondade inimestega suhtlemiseks. Suhtlusringkonna laiendamine suurendab võimalust kohtuda kellegi erilisega, kes resoneerub teie tulise vaimuga.

 

Neitsi: Kui olete vallaline ja valmis suhtlema, süstib tänane taevane energia teie romantilistesse otsingutesse metsikut põnevust. Võite leida tõmmet kellegi vastu, kes on värskendavalt ebatavaline. See elektrifitseeriv kohtumine võib viia virgutava ühenduseni, mis eirab ühiskondlikke norme ja ootusi. Ärge kartke tänast võimalust, isegi kui see tundub veidi hullumeelne!

 

Kaalud: Ole täna südameasjades sina ise. On aeg lahti lasta mis tahes teesklusest, mida olete endas kandnud, ja oma tõelisel olemusel läbi paista. See autentsus tõmbab ligi teisi, kes imetlevad tõelist sind. Kas olete pühendunud suhtes või otsite uusi romantilisi väljavaateid, võtke omaks oma veidrused, kired ja individuaalsus. Laske endal särada ja vaadake, kuidas armastus teie uksele koputab.

 

Skorpion: Võtke täna hetk endale, et mõtiskleda mustrite või käitumisviiside üle, mis võivad teid takistada kogemast armastust, mida tõeliselt ihaldate. Kas hirmud või ebakindlus pärsivad teie võimet oma partneriga või potentsiaalsete armuhuvidega täielikult ühendust saada? Seiske nende sisemiste varjudega silmitsi ja vabastage kõik, mis teid enam ei teeni. Pidage meeles, et tõeline transformatsioon algab seestpoolt!

 

Ambur: Su lähedased võivad täna tunduda hõivatud või emotsionaalselt reserveeritud, tekitades sideme katkemise. Pidage meeles, et igaüks kogeb oma emotsionaalsel teekonnal tõuse ja mõõnasid. Nii nagu hindate oma iseseisvust, võivad ka teised vajada hetki isiklikuks ruumiks. Selle asemel, et tunda end heitununa, proovige seda vaadata kui võimalust anda aega iseendale.

 

Kaljukits: Teie partneri kohalolek on pidev lohutuse allikas ja te hindate siiralt tema vankumatut lojaalsust. Võtke hetk, et väljendada oma tänu ja öelda talle, kui palju ta teile tähendab. Lihtne žest võib tugevdada teievahelist sidet ja süvendada teie jagatud armastust. Kui olete vallaline, tunnetage oma elus armastuse rohkust väljaspool romantilisi suhteid. Võtke omaks sõprade, pere ja isegi enesearmastus.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, ärge unustage potentsiaalsetele partneritele läheneda. Lase armastuse maagial loomulikult avaneda ja te võite olla meeldivalt üllatunud tõeliste sidemete üle, mis teie teele tulevad. Kui olete pühendunud suhtes, võite võtta juhtrolli ja määrata oma partnerluse suuna. Kuigi teie otsustav iseloom võib olla eeliseks, on ülioluline tagada, et teie suhe püsiks tasakaalus.

 

Kalad: Olge oma sõnade ja tegude suhtes tähelepanelik, kuna neil on jõud tugevdada teie sidet või tekitada tarbetuid pingeid. Vältige tuliseid arutelusid, mis võivad teie ja teie partneri vahelist harmooniat häirida. Selle asemel keskenduge kaastundliku suhtluse kasvatamisele, võimaldades oma armastusel õitseda. Kui olete vallaline, on soovitatav läheneda võimalikele romantilistele sidemetele leebe ja mõistva suhtumisega.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope