Armastuse ja suhte horoskoop 22.06.2024.


Jäär: Võib-olla olete sageli otsinud teiste kinnitust südameprobleemidele, mis on mõjutanud teie inimestevahelisi suhteid. Otsuste tegemisel tunnistage enesekindluse võimalust. Mida rohkem te oma tunnetesse ja unistustesse usute, seda atraktiivsem olete vastassoo jaoks. On okei olla enesekindel ja kui olete teie ise, siis ümbritsevad teid inimesed, kes hindavad teid sellisena, nagu te olete.

Sõnn: Täna võite leida endale huvitavate eluvaadetega kaaslase, keda te võib-olla varem kohanud pole. Oluline on jääda tasaseks ja vältida tülisid, samas mõeldes, millist partnerit sooviksite. See selgus aitab teil panna kedagi teie vastu huvi tundma. Teil võivad tema vastu tunded tekkida. Andke endast parim, näidake kes te olete.

Kaksikud: Mõnikord on õige hoiduda väljendamast seda, mida soovite oma partneri kohta öelda, kuna võite olla emotsioonidest üle koormatud. Kui olete vihane on oluline enne rääkimist mõelda, et vältida olukorra eskaleerumist. Selline hoolikas lähenemine aitab üksteist paremini mõista, mis omakorda aitab tugevdada teie suhet. Veetke koos aega, muutke iga hetk oluliseks ja olge väljendusrikas.

Vähk: Täna võib teie huvi nõuannete vastu tekitada teistes potentsiaalsetes partnerites tunde, et olete pealetükkiv. Sellised nõuanded on sageli soovimatud, nii et see võib tekitada ebamugavust isegi siis, kui teie kavatsused on head. Selle asemel kuulake ja soovige saada osa sellest, mida teisel inimesel on öelda. Selle lähenemisviisi omaksvõtmine muudab teid atraktiivsemaks ja sõbralikumaks, luues seega aluse edasiste suhete arendamiseks.

Lõvi: Tänane planeetide joondumine kutsub teid suurendama intiimsust, vaimses valdkonnas. See on hea võimalus olla koos ja mõtiskleda või isegi arutada oma põhiprintsiipe. Saage tõeliseks, töötage selle nimel, et luua partnerlus, mida ei määratle igapäevased võitlused ja nõudmised, vaid mis on üles ehitatud austusele ja tunnustusele. On aeg aktsepteerida muutuste protsessi, kui positiivset sammu, mida koos astute.

Neitsi: Täna ärge suruge alla oma iluiha ja oma elu glamuuri. Ideaalne on oodata kõike ja leida keegi, kes avab teile uusi võimalusi. Öelge jah ja ärge hinnake ennast üle ja mõelge, et vajate seda kõike. Nii tasakaalustate kõike seda ja teate, millest te ei soovi lahti lasta ning mis paneb aluse hämmastavale armastusloole. Kunagi ei tea, milline inimene teile silma hakkab.

Kaalud: Ärge istuge ja oodake, kuni sädelus suhtesse tagasi tuleb, vaid proovige midagi selle taastamiseks teha. Leppige kokku kohting, loetlege hetked ja sündmused, mis teile meeldivad ja nautige üksteise seltskonda. Kui tegemist on suhtega, võivad väikesed asjad, mida räägitakse ja tehakse, kindlasti aidata suhtel kasvada. Ärge varjake oma emotsioone ja soove, olge oma partneriga aus ja arutage kõike temaga.

 

Skorpion: Täna tähistatakse armastusega seotud tundeid. Olenemata sellest, kas olete eufoorias, rabatud või unistav, jagab teie kallim seda hea meelega teiega. Naeru ja kiindumuse hetked on omavahel tihedamalt seotud. Veenduge, et annate aega oma partneri ainulaadsete omaduste ja õnne omaksvõtmiseks, mida saate üksteise ellu tuua. Täna on teie armastus oma parimas vormis.

 

Ambur: Ärge jätke südant tähelepanuta, tehes kiireid töögraafikuid. Kui täidate oma kohustusi kirglikult, ärge laske valgusel, mis on teie armastus, kustuda. Võib tunduda , et töö kasvab üle pea aga tuleb võtta aega ja pühenduda suhtele, mis on teie jaoks oluline.

Näidake üles armastust ja kirge ning planeerige koos partneriga meeldiv õhtupoolik.

 

Kaljukits: Täna ei tasu karta armastusse täielikult sukelduda. Kui olete vallaline, on viimane aeg alla lasta seinad, mille olete oma südame ümber püstitanud. Ärge jätke tähelepanuta romantilise suhte loomise võimalusi, mis on midagi enamat, kui lihtsalt siin ja praegu. Otsige suhet, mis on kooskõlas teie enesekontseptsiooniga, otsitavast partnerlusest. Kui olete pühendunud suhtes, ärge unustage arendada ainulaadset sidet, mis on loodud.

 

Veevalaja: Võite kahelda oma väärtuses, või võimes teisi ligi meelitada. Pidage meeles, et need on ainult tunded ja need mööduvad. Emotsioonid ei moodusta teie tõelist mina. Kasutage seda võimalust enda mõistmiseks ja harjutamiseks. Hoolitsege oma vaimu eest ja toidke oma hinge oma tugevus te ja heade asjadega elus. Kui loote kindlustunde seestpoolt, märkate, et teile järgneb õige kiindumus.

 

Kalad: Selle asemel, et käsitleda suhtlemist oma partneri üle domineerimise vahendina, oleks vajalik diskussioon. Proovige tähelepanelikult kuulata ja väljendada oma ideid ja tundeid. Aktsepteerige igale suhtele iseloomulikke tõuse ja mõõnasid, kuna probleemid võivad muutuda võimalusteks. Olge üheskoos valmis kõigis rahututes olukordades, võimalikult tolerantselt navigeerima.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope