Armastuse ja suhte horoskoop 22.07.2023.


Jäär: Kosmiline energia on täna intensiivne ja teile tundub, et miski ei saa teid tagasi hoida. See on suurepärane päev, et sundida end riskima, omaks võtma uusi võimalusi ja rinda pistma väljakutsetega. Teie intuitsioon on haripunktis, seega usaldage oma sisetunnet ja tehke seda, mida soovite. V õite täna kogeda sügavat sidet oma partneriga. See on suurepärane aeg tugevdada oma suhteid, avades oma tundeid. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes teis huvi äratab. Võtke lihtsalt aega tema tundmaõppimiseks ja ärge kiirustage.

 

Sõnn: Täna on päev, kus teie vastupidavus ja visadus pannakse proovile. Teie loomulik jõud ja vankumatu sihikindlus on võtmeks kõigi ettetulevate takistuste ületamisel.T äna on teie võlu täielikult nähtav, lummates teid ümbritsevaid inimesi. Vallalised valmistuge vallutuseks, kui austajad teie ukse taga rivistuvad. Pühendunud suhtes olijate jaoks on oodata kire ja intiimsuse tõusu, mis sütitab romantika leegid. Arusaamatuste vältimiseks pidage siiski meeles avatud ja ausat suhtlemist. See on teie aeg armastuse vallas särada, nii et võtke see täielikult omaks.

 

Kaksikud: See on päev oma ainulaadsete ja uuenduslike omaduste omaksvõtmiseks. Teie loovus ja taiplikkus aitab teil end kätte võtta ja teie ees seisvaid takistusi ületada. Te olete üllatunud, kui näete, kui kergesti hakkavad asjad teie suunas liikuma, kui panete oma intuitsiooni mängu. Intelligentsus on täna teie poolel, olete romantiline, mis paneb teie lähedased tundma, et neist hoolitakse. Suhtlemine on lihtne ja intiimsus puhkeb kergesti õitsele. Teie võluv vaimukus avaldab teie partnerile muljet ja annab teie suhtele uut valgust.

 

Vähk: Täna on päev oma sisehääle kuulamiseks. Usaldage oma instinkte ja uskuge oma võimetesse, et saavutada kõik, mida soovite. On aeg lahti lasta kõikidest oma hirmudest ning võtta omaks positiivsus ja optimism igas oma eluvaldkonnas.A rmastus on teie jaoks õhus.Tõenäoliselt kohtate täna kedagi erilist, kes oma sarmi ja vaimukusega teid jalust rabab. Ärge kartke väljendada oma tõelisi tundeid ja olge avatud võimalusele armuda. Nende jaoks, kes on suhtes on suhtlemine partneriga, terve ja õnneliku sideme säilitamise võti.

 

Lõvi: Teist kiirgab enesekindlust ja sarmi, lummates ümbritsevaid. See on ideaalne aeg endast märku anda ja oma ainulaadseid andeid maailmale tutvustada. Universum külvab teid oma õnnistusega, pakkudes võimalusi kasvuks, eduks ja eneseteostuseks.S üdameasjades lööb kirg lõkkele. Üksikud võivad tunda end tõmmatuna kellegi poole, kes jagab nende tulist entusiasmi ja magnetilist energiat. Võtke seiklus omaks ja laske end võluda armastuse lummusel. Nende jaoks, kes on pühendunud suhetes, side süveneb, tuues intiimsuse ja mõistmise uuele tasemele. Olge avatud südamlikele vestlustele, mis tugevdavad teie jagatud sidet.

 

Neitsi: Võtke omaks oma analüütiline olemus ja usaldage oma intuitsiooni, kui navigeerite esilekerkivate väljakutsete vahel. Teil on võime leida uuenduslikke lahendusi, mis võivad teistel kahe silma vahele jääda.A rmastus on täna teie jaoks kesksel kohal, sest romantika puhkeb õitsele ja luuakse uusi sidemeid. Kui olete vallaline, hoidke silmad lahti, sest juhuslik kohtumine võib viia millegi eriliseni. Neile, kes on juba suhtes, lendab sädemeid ja süttib kirg. Kasutage oma pedantset loomust, et süvendada sidet oma partneriga. Usaldage oma südant ja tehke armastuse küsimustes hüpe. Võtke omaks teid ümbritsev maagia ja laske armastusel juhtida teid lummava tuleviku poole.

 

Kaalud: Teie võime näha iga olukorra mõlemat poolt on täna super. Kui kaalukauss kaldub teie kasuks, kasutage võimalust taastada tasakaal oma suhetes, karjääris ja üldises heaolus. Usaldage oma intuitsiooni ja laske oma sisemisel maagial läbi paista, tuues ilu ja harmooniat kõikjale, kuhu lähete. S üdameasjades,võlub teie võluv isiksus täna kõiki teie ümber. Liigute vaevata suhete keerukuses, luues rahu ja harmoonia õhkkonna. Olenemata sellest, kas olete pühendunud partnerluses või otsite oma hingesugulast, teie loomulik magnetism tõmbab ligi armastust ja mõistmist. Võtke omaks haavatavus ja laske oma südamel juhtida teid tõelise ühenduse poole.

 

Skorpion: Tä na mõjutavad teid kosmilised jõud, mis sütitavad loomulikku kirge, intuitsiooni ja sihikindlust. Leiate, et teid ümbritseb lummav energia, pakkudes täiuslikku tausta isiklikuks kasvuks. Võtke omaks intensiivsus, kasutage oma sisemisi varusid ja laske universumil paljastada oma jõu sügavus.S üdameasjades, sunnib tänane energia, teid väljendama oma soove ja looma teistega sügaval tasandil ühendust. Teie intensiivne karisma meelitab pingutuseta potentsiaalseid armastushuve. Olge valmis sisukateks vestlusteks, sensuaalseteks kohtumisteks ja sügavaks vaimseks ühenduseks oma partneriga.

 

Ambur: Täna on teil põnevate võimaluste päev. Universum kutsub teid tegema julgeid hüppeid ja suuri liigutusi. Usaldage oma instinkte ja tehke seda, mida soovite. Ärge unustage olla avatud ootamatutele pööretele, mis võivad ette tulla. Võtke aega mõtisklemiseks ja teekonna nautimiseks.T äna on suurepärane päev romantikaks. Võite kohata kedagi, kes jagab teie armastust seikluste ja põnevuse vastu. Kui olete juba suhtes, planeerige spontaanne kohting ja üllatage oma partnerit. Olge oma tunnete suhtes avatud ja aus ning ärge kartke südameasjades riskida.

 

Kaljukits: Täna tuleb Kaljukitsede jaoks suurepärane päev, mis on täis põnevust ja uusi võimalusi. Tähed on joondatud teie kasuks ja kui teil on julgust oma unistusi taga ajada, ootab teid edu iga nurga taga. Astu julgeid samme ja kasuta kindlasti kinni igast võimalusest, mis sulle ette tuleb. Teile on määratud suured asjad ja tänane päev on alles teie teekonna algus edu poole.Valmistuge päevaks, mis on täis romantikat ja armastust! Tähed on joondatud teie kasuks ja kui olete vallaline, kohtate täna tõenäoliselt kedagi erilist. Kui olete suhtes, oodake, et oma kallimaga koos aega veetes sädemed lendleksid. Lihtsalt veenduge, et suhtleksite avatult ja ausalt ning teil on päev täis kirge.

 

Veevalaja: Olge valmis kasutama oma ainulaadset loovust.Võtke omaks uuenduslikkus ja pakkuge valmis lahendusi, mis tahes ettetulevate väljakutsete jaoks. Teie kõrgendatud intuitsioon ja ettenägelikkus võivad teid kaugele viia, kuid riskide võtmisel on oluline olla ettevaatlik.T eie suhted võivad kogeda segadust, kuid on oluline mitte unustada kõige olulisemat. Kui olete vallaline, on see ideaalne päev oma veidrate külgede näitamiseks ja see võib viia kohtumiseni kellegagi, kes imetleb teie ainulaadset isikupära. Pühendunud suhetes olevad inimesed peavad tagama, et nad teevad täiendavaid jõupingutusi, et oma partner tunneks end hinnatud.

 

Kalad: Täna võite tunda end pisut ebakindlana, kuid usaldage oma instinkte ja järgige, kuhu need viivad. Teie loominguline pool on kõrgendatud, mistõttu on see päev ideaalne uute hobide alustamiseks. Olge valmis võtma kaalutletud riske ja langetama raskeid otsuseid, sest just see viib sind edu teele. Võtke kindlasti aega puhkamiseks ja päevasündmuste üle mõtisklemiseks ning oodake tulevikku, mis on täis põnevaid uusi võimalusi.T äna soovitatakse astuda samm tagasi ja kaaluda oma suhet. Oluline on võtta aega, et hinnata, kas teie praegune partner vastab teie pikaajalistele eesmärkidele. Kui on pingeid või lahkarvamusi, lähenege neile aususe ja avatusega. Vallalised ärge kiirustage millegagi ja võtke aega, et leida keegi, kes vastab teie väärtustele ja isiksusele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope