Armastuse ja suhte horoskoop 22 08.2023.


Jäär: Tänane päev on teie vajaduste ja soovide kinnitamine südameasjades. Teil on iseseisvuse säde ja on aeg lasta sellel särada. Rääkige sellest, mida soovite ja vajate. Ärge kartke piire seada ja andke oma soovidest teada. Kui olete vallaline ja suhtlete, ärge leppige millegi vähemaga, kui väärite. Teie enesekindlus on teie tugevus, nii et laske sellel aidata teil leida keegi, kes teie intensiivsust tõeliselt hindab.

 

Sõnn: See on päev negatiivsete varjundite

eemaldamiseks. On aeg kahtlused ja mured minema pühkida. Kui midagi teie peas on teid tagasi hoidnud, ärge laske sellel varjus hääbuda. Kui olete paaris, looge turvaline ruum dialoogiks oma partneriga. Asetage oma kaardid lauale ja julgustage armsamat sama tegema. See ei tähenda süü määramist, vaid üksteise vaatenurkade mõistmist.

 

Kaksikud: Täna on aeg tunda end mugavalt, turvaliselt ja hinnatud. Kui tunnete vibratsioone, mis panevad teid oma väärtuses kahtlema, on aeg astuda samm tagasi ja hinnata olukorda. Te väärite kedagi, kes teid tõstab, mitte kedagi, kes paneb kahtlema selles inimeses, kes te olete. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, peaks teie süda lööma erutusest, mitte ärevusest. Hinnake oma unikaalsust ja hoidke oma standardeid kõrgel.

 

Vähk: Kui olete suhtes, kaaluge üksteisele hingetõmbepausi andmist. See ei tähenda lahku triivimist, see seisneb võimaluse loomises, et teie hinged üksteist igatsevad. Puudumine võib teie südame pisut valjemini põksuma panna. Kui te uuesti kokku saate, tundub ühendus värskem, kui ei kunagi varem. Kui taasühinete, on teil lugusid, mida jagada, kogemusi, mida hellitada, ja sügavam side, mis on uuesti laetud.

 

Lõvi: Väikese ruumi loomine enda ja oma lähedaste vahele võib olla täna hea mõte. Kaaluge seda otsust ennem, kui teie suhe on juba tundlikus kohas. See ei tähenda inimestest täielikku väljalülitamist. See on rohkem teie ja teie partneri vahelise energia kaitsmine. Mõnikord võivad liiga paljud arvamused vee sogaseks muuta ja te vajate selgust nagu ei kunagi varem.

 

Neitsi: Teil on võim oma romantilist saatust kujundada, nii et ärge laske hirmul end segada. Selle asemel, keskenduge sellele, mis on positiivne. Energia, mille sa universumisse välja annad, tuleb sulle otse tagasi. Niisiis, laske nendest muredest lahti ja nõustuge armastuse võimalusega, mis on veelgi parem, kui ette kujutasite. Avage end, jagage oma mõtteid ja vaadake, kuidas teie side süveneb.

 

Kaalud: Jälgige võimalusi tegeleda tegevustega, mis soodustavad koostööd. Võib-olla saate koos partneriga mõne projektiga tegeleda, kõrvuti einet valmistada või isegi tulevast seiklust planeerida. Need jagatud kogemused tugevdavad teie sidet ja tuletavad teile meelde, miks te olete nii hämmastav paar. Asi pole täiuslikkuses, see on koos kasvamine ja arenemine.

 

Skorpion: Tänased armastuse vibratsioonid on segu kirest ja jõust. Teil on tugevus, millega tuleb arvestada ja teie intensiivsus on teie partneri jaoks atraktiivne. Kui tunnete,et olete õnnetu, on aeg enda eest seista. Ärge laske kellelgi end alavääristada. Olge enesekindel, teatage oma piiridest ja nõudke austust, mida väärite. Kui olete vallaline, siis ärge imestage, kui teie maailma tuleb keegi uus. See inimene võib teile ootamatuid väljakutseid esitada.

 

Ambur: Täna on armastuse kasvupäev. Võite komistada, kuid ärge õigelt teelt eksige. Kui teile partneriga tundub, et asjad on pisut halvad, astuge samm tagasi ja mõelge. Läbi kogemuste saate tarkust. Õppige eilsest, et muuta tänane ja homne veelgi helgemaks. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes on nüüd aeg lasta lahti kõik püsivad kahtlused. Usu endasse ja usu armastuse jõusse.

 

Kaljukits: Pöörake täna oma tegudele erilist tähelepanu. Teie partner võib otsida märke pühendumisest ja siirusest. Näidake enda tõelist mina ja laske oma tegudel rääkida valjemini kui sõnadel. Läbimõeldud tekst, magus üllatus või isegi lihtsalt kuulamiskõrva pakkumine võib kaugele viia. Kui olete vallaline, ärge muretsege! Kohelge ennast sõbralikult ja seadke oma vajadused esikohale. Uurige oma teekonda ja usaldage, et õige inimene tuleb õigel ajal.

 

Veevalaja: Teil on ainulaadne kohanemisvõime, kuid mõnikord tähendab see klammerdumist asjadesse, mis teid enam ei teeni. See ei tähenda oma mineviku kustutamist, vaid õppimist ja edasiliikumist. Laske neil vanadel toimetulekumehhanismidel jääda tahaplaanile ja teha ruumi tervislikumatele viisidele suhetes navigeerimiseks. Olge avatud uute lähenemisviiside proovimisele ja oma mugavustsoonist välja astumisele.

 

Kalad: Tänane õhkkond on seotud rahu leidmisega. Kui olete sattunud kellegi kaosehetkesse, on aeg tagasi astuda ja olukord ümber hinnata. Otsige inimene, kes toob teile kerguse ja turvatunde, kes paneb tundma teid koduselt, nii et saate lõpuks oma kaitse alla lasta ja olla tõeline. See puudutab enamat, kui lihtsalt põgus suhe. Te vajate soojust, mis hoiab armastuse tule teie sees põlemas.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope