Armastuse ja suhte horoskoop 22.09.2023


Jäär: Mõnikord on raske oma kallimaga aega veeta, kui ta ei võta vastutust. Sellistel päevadel planeerige hilisemat aega ja tehke see eriliseks ja meeldejäävaks. Vallalised peaksid otsima uusi ideid, et tähelepanu köita. Proovige mõnda uuenduslikku viisi imetletava inimese meelitamiseks. Püsivas suhtes olijad peavad olema soovimatute vaidluste suhtes ettevaatlikud.

Sõnn: On aeg pöörata tähelepanu sellele, keda armastate. Peate mõistma, et selle suhte õitsenguks ei saa Te eeldada, et see juhtub võluväel. Olge oma kavatsuste osas sirge ja aus, kõigepealt iseenda ja seejärel oma partneri suhtes. Püsisuhtes armastajad peavad pakkuma oma partnerile hämmastavaid üllatusi, et oma päeva paremaks muuta.

Kaksikud: Kasutage seda päeva ideede leidmiseks, mis võivad olla tõeliselt romantilised. Küsige sõpradelt nende arvamust või konsulteerige kellegagi, keda usaldate. Üllatage oma kallimat oma siiraste pingutustega. Need, kes olete püsisuhtes, peavad oma partnerile rohkem tähelepanu pöörama ja panema nad end ihaldatuna tundma. Planeerige koos uhke väljasõit ja andke oma tunded edasi.

Vähk: On õige aeg välja tulla ja silmitsi seista sellega, mis Teid häirib. Tutvuge oma partneriga ja arutage põhjuseid, miks asjad ei tööta õigesti. See parandab olukorda ning loob teie kahe vahele sügavama ja tugevama sideme. Püsivas liidus paarid võivad olla hõivatud oma ametialaste kohustustega, kuid võimaluse korral andke üksteisele aega.

Lõvi: Peate leidma viise, kuidas suhelda kellegagi, keda Teil on võimalus paremini tunda. Natuke romantikat võib varude avastamiseks olla palju abi. See ei pea olema kallis kingitus või suursündmus. Planeerige midagi lihtsat ja leidke võimalus oma sõpra või partnerit paremini tundma õppida. Väike üllatus võib asja ära teha.

Neitsi: Võite täna tunda end seltskonnaliblikana, kuna Teie tähed julgustavad Teid välja minema pidutsema või seltskondlikel üritustel osalema. Olenemata sellest, kas olete pikaajalises suhtes või otsite seda, tõmbate inimesi ligi oma võluva isiksuse tõttu. Mõnest neist saavad head sõbrad, kes lisavad Teie elule tulevikus väärtust.

Kaalud: Teie romantiline elu on õitsemise äärel. Võib-olla soovite oma partneriga häid uudiseid jagada ja nad on Teie tunnetele palju toeks. Võite jagada ka saladust, mis Teie armastatule huvi pakub. Ümberringi on naeratused ja suhetes saab keskpunkti õnn. Nautige õndsust.

Skorpion: Teil ei pruugi täna olla aega oma sidemele keskendumiseks, kuna oled eelnevalt hõivatud muude kohustustega. Siiski proovige veidi aeg maha võtta ja keskenduda oma kallimale ning olla tema jaoks olemas, kui ta Teie tuge vajab. Püsivas liidus paarilistel on hea päev jagada, mida nad üksteise vastu tunnevad.

Ambur: Täna on Teie armuelus palju õnne. Aeglaselt ja järjekindlalt parandate oma sidet oma partneriga. Emotsionaalselt saate üksteisele lähedasemaks. Vallalised leiavad inimesi, kes nende poole tõmbavad oma sümpaatse olemuse tõttu. Kui olete armunud, võtke ette ja väljendage oma emotsioone.

Kaljukits: Kui Teil on olnud probleeme intiimse olukorraga, proovige seda täna oma rutiini tehes mõelda. Oleksite üllatunud, millise selguse saate mõne muu meditatiivse tegevusega tegeledes. Vallalised on oma võluvalt parimad ja meelitavad inimesi oma tõhusa suhtlemisoskusega.

Veevalaja: Olge ettevaatlik, kuna võite olla valmis uurima suhteid, mis jäävad teie pädevusalast välja. Mõelge kaks korda, enne kui asute millegi kallale, mis võib Teile tulevikus tuua ainult probleeme ja südamevalu. Püsivas liidus partnerid peavad vastu seisma kiusatusele väljast poolt liitu. Keskenduge oma partnerile ja tugevdage suhet.

Kalad: Päev toob Teie armuellu emotsionaalset rõhuasetust ja intuitiivset selgust. Olenemata sellest, kas olete vallaline või juba hõivatud, on tõenäoline, et mõtlete selle üle, kas konkreetne side on väärt võitlemist. Ärge imestage, kui leiate ootamatult, et Teie emotsioonid on tavapärasest vallandatud, mitte taevased liidud.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope