Armastuse ja suhte horoskoop 22.11.2022.


Jäär: Täna on suurepärane päev, et teha kokkuvõte oma suhetest ja näha, kas on vaja midagi kohandada. Üldpildi ülevaatamine on hea mõte isegi siis, kui olete üldiselt status quoga rahul. Isegi kõige väiksemate detailide muutmine võib kogu olukorrale positiivselt mõjuda. Sellel, kui palju armastust saate anda või kui kõnekalt saate väljendada oma kiindumust teiste vastu,on suur mõju.

Sõnn: Liidud, mis ei tööta korralikult, võivad teha ootamatuid nihkeid. Võimalik, et viimastel kuudel on pingeid juurde kogunenud ja asjad võivad nüüd üle keeda. On aeg sügavalt ohata ja teha raskeid valikuid. Selle tulemusel võite tunda kergendustunnet ja vabanemist stressist, mida te poleks kunagi pidanud taluma.

Kaksikud: Kuigi romantiliste tegevuste kavandamine võib tunduda vastuoluline, annab ülemõtlemine ruumi eksimistele ja takistab suhetes igasuguse järjepidevuse loomist. Kui teie ja teie partner loodate koos rohkem kvaliteetaega veeta, on aeg hakata mõtlema, milliseid asju võiksite teha. Looge oma entusiasmi ja kiindumusega väljavalitule iha tunne.

Vähk: Armastuse määratlemine tänapäeva kiiresti muutuvas keskkonnas võib tunduda keeruline. Võite igatseda intiimset, üks-ühele aega partneriga, kuid olete liiga hõivatud oma sõprade, pere ja töökaaslaste nõudmistega žongleerimisel, et pöörata tähelepanu oma soovidele. See võib põhjustada rahutust. Hoidke pea selge ja pidage meeles, et teil on piiratud aeg, seega seadke oma prioriteedid paika.

Lõvi: Usaldus on iga suhte õnnestumiseks ülioluline ja lojaalsus on hädavajalik. On lihtne näha, kas inimene on võimeline teie positiivseid emotsioone tagasi andma ja samaväärset tuge pakkuma. Kohtingu kontekstis võib see tähendada kohtumist kellegagi, kes äratab teie huvi. See võib viidata teie pikaajalise suhte järgmisele tasemele, tugevdades olemasolevaid sidemeid.

Neitsi: Täna on õhus ootusärevus. Koos,millegi täiesti ebatavalise tegemine võib olla teile ja teie kaaslasele värskendav ja noorendav. Uurige kõiki oma võimalusi, kuid eriti neid, mis pakuvad riskantseid algatusi. Pärast seda, kui olete koos midagi nii erakordset läbi elanud, õpite tõenäoliselt üksteist väärtustama täiesti uuel viisil.

Kaalud: Sa oled ainus inimene, kes saab mõjutada oma romantilisi võimalusi. Kui soovite, et teie suhe areneks nii, nagu unistate, peate selle nimel, natuke tööd tegema. Keegi, kes on sinuga suhtes, võib sind iseloomustada kui autoriteetset, kuid mitte nõudlikku. Selle asemel, et loota partneri algatusele võtke ise initsiatiiv.

Skorpion: Kui olete minevikus olnud armunud, paneb see teid kaks korda mõtlema, enne kui oma praeguste armuväljavaadete osas edasi lähete. Sul on selge eesmärk silme ees ja oled valmis selle nimel tööd tegema. Sellest hoolimata võib teil tekkida kahtlusi oma partnerluse pikaajalises elujõulisuses. Mõnikord põhjustab armastus natuke riski, isegi kui te ei saa alati tulemust kontrollida.

Ambur: Kui tunnete oma partneri või suhte seisu peale pahameelt, on nüüd õige hetk seda öelda ja selle algpõhjus välja selgitada. Kui olete mõnda aega vaikinud muredest, mis teil oma partneri tegude pärast on olnud, on aeg rääkida. Selleks et teha kindlaks, kas teie mure on õigustatud, peate selle küsimusega otsekohe tegelema.

Kaljukits: Enesearmastus võib olla lahendus, mida vajate teie suhte,avanenud haavade parandamiseks. Võimalik, et teie ootused romantilise suhte osas on vastuolus ideaalidega, millega teid kasvatati. Sellest ajast peale on teie enesekindlus ilmselt kõvasti kõikunud. Ärge lubage oma mineviku ebakindlusel takistada teil luua uusi tähendusrikkaid suhteid.

Veevalaja: Võib tunduda, et teie partner soovib täna alustada tüli iga väikese probleemi üle. Eelkõige kehtib see siis, kui ta on kogenud stressi. Tõenäoliselt vajab ta lihtsalt kuhugi energia suunamist. Kui veedate oma partneriga aega looduses, kus ta saab oma pettumusest välja tulla, võidavad olukorrast kõik.

Kalad: Teie armuelu võivad segada takistused või tunduda liiga tööna. Võimalikud on teie romantiliste võimaluste piirangud. Kui otsustate näha seda kogemust õppimisvõimalusena, ei pea te selle pärast liiga palju muretsema.Süüvige endasse, kas teil on kannapöörde tegemiseks midagi puudu. See võib olla teretulnud äratuskell. Võib-olla tunnete, et tuleb luua uus suhe.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope