Armastuse ja suhte horoskoop 22.11.2023.


Jäär: Täna veedate koos armsamaga kvaliteetaega, seega kasutage seda maksimaalselt! See võiks olla ühine hobi, looduslik lühimatk, kodus filmide vaatamine või teatris käimine. Võtke see aeg oma partneriga ühenduse loomiseks ja nautige armastuse tunnet. Kui olete hiljuti vallaliseks jäänud on aeg endale võimalus anda ning olla avatud uutele võimalustele ja sidemetele.

Sõnn: Veenduge, et teete oma partneriga koos midagi, mis ka talle meeldib. Seda tehes tunneb ta ennast eriti erilisena ning see võib aidata teil kallimaga intiimsemal tasandil ühendust luua ja tugevdada sidet. Kui olete vallaline ja otsite kaaslast, võite huvitava persooniga ootamatus kohas kohtuda. Minge oma sõprade või perega välja ja nautige aega lähedastega.

Kaksikud: Täna on hea aeg oma partneriga, erilise päeva planeerimiseks. Võib-olla soovite minna romantilisele puhkusele, see lähendaks teid teineteisele. Kasutage seda fantastilist võimalust, et suhet kalliks pidada ja koos püsivaid mälestusi luua. Vallalised, kui olete stressis või pettunud, proovige suhelda või veeta aega oma sõpradega, sest kunagi ei tea, võid lihtsalt kohtuda kellegi uuega.

Vähk: Täna võite teha plaane mõneks eriliseks sündmuseks. Võiksite koos partneriga tähistada mõnda erilist sündmust, näiteks aastapäeva, tähtpäeva või lihtsalt luua romantiline õhtu. See võimaldab teil mõlemal ilusaid hetki jagada ja teie sidet tugevdada. Vallaliste jaoks on parim aeg keskenduda ainult iseendale ja mitte mõelda potentsiaalsetele partneritele. Kui olete endaga rahul, meelitate automaatselt ligi sarnaselt mõtleva kaaslase.

Lõvi: Täna tuleb teie armuelus fantastiline päev. Saate veeta oma partneriga kvaliteetaega vaikses keskkonnas. Teievahelisest vestlusest võib tulla mõni põnev ilmutus. Te mõlemad mõistate katkematute rahulike hetkede tähtsust teie suhetes. Vallalised, kui otsite kaaslast, võivad teie lähedased teid kellelegi tutvustada, seega vaadake ja minge vooluga kaasa.

Neitsi: Oodake oma partnerilt täna ootamatut üllatust! Need kogemused pakuvad teile naudingut ja te mõistate oma kallimat sügavamal tasandil. Pole soovitatav keskenduda oma partneri puhul ainult välisele, teid julgustatakse tema mõtete, tunnete ja soovide kohta rohkem teada saama. Kui olete vallaline, võib teie entusiasm viia vestlusteni kellegi uuega.

Kaalud: Täna on päev, mil teie ja teie partner võite uuesti armuda.See rõõmus meeleolu võib tuleneda millestki nii lihtsast, näiteks teete oma partnerile meeldiva žesti, mis soojendab tema südant. Need kogemused uuendavad teie suhetes leeki ja tunnete end rohkem seotuna oma kallimaga. Kui olete vallaline, peaksite end hellitama ja hindama armastust, mis teid ümbritseb.

Skorpion: Täna alustate koos partneriga erilist teekonda! See võib aidata teil vestlustes ja suhetes rohkem intiimsust luua. Siin on võtmetähtsusega läheneda oma suhtele tundlikkuse, mõistmise ja kannatlikkusega. Vallalised, võite kohtuda kellegagi, kes teid köidab, kuid tema energia ei pruugi teie omaga ühtida. Hoidke kannatlikkust, see üks ja õige tuleb kindlasti.

Ambur: Täna tunnete end kergemeelse ja muretuna. Hea mõte on planeerida oma kaaslasega vallatu seiklus ja lõbutseda! Rääkige asjadest, mis on pikemas perspektiivis olulised. Kui olete vallaline, jääge inimestega vesteldes mõtlikuks ja empaatiliseks. Pidage meeles, et see, kuidas te oma mõtteid ja tundeid edastate, võib sügavalt mõjutada teie suhete üldist harmooniat kellegagi.

 

Kaljukits: Täna on suurepärane aeg näidata oma lähedastele armastust ja kiindumust. Kaaluge oma partneriga koos väljasõidu planeerimist ja laske oma partneril korraldamisel juhtroll võtta. Kui olete vallaline, võivad äkilised kohtumised panna teid looma uusi sidemeid. Nautige seda aega ja hellitage hetki, mida jagate kellegagi, kellega kohtute.

 

Veevalaja: Hiljutiste sündmuste või asjaolude tõttu võis teie suhte arengus toimuda mõningaid muutusi. Kuid veetes oma lähedastega kvaliteetaega ja näidates neile, kui palju te hoolite, saate aidata luua positiivset õhkkonda ja tunda end taas seotuna. Vallalised, usaldage oma sisetunnet ja minge kohtingule, kui teile keegi meeldib. Võiksite temaga koos aega veeta ja teda tundma õppida.

 

Kalad: Kui teete täna oma partneri heaks midagi erilist, loote õnnetunde ja te naudite armsamaga meeldivat aega. Veenduge, et ta tunneks end nii tähtsana ja hoituna, kui võimalik. Üksikutele inimestele on sõpradega puhkusele minek hea igapäevasest saginast eemalduda. Võib-olla kohtate seal kedagi erilist, nii et hoidke silmad lahti!

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope