Armastuse ja suhte horoskoop 22.12.2022.


Jäär: Toetute suuresti oma intuitsioonile, kuid te ei järgi seda alati. Täna peaksite keskenduma esmamuljele tähelepanu pööramisele. Võib-olla märkate muutust kallima käitumises. Võimalik, et see inimene ei ole teiega täiesti aus. Oma kaasasündinud tarkuse abil saate raske olukorra nullida ja olla paremini valmis aitama.

 

Sõnn: Võta täna oma armuelule lahenduskeskne lähenemine. Kui teie ja teie kallima vahel on olnud pingeid, võite avastada, et täna olukord paraneb. Tõenäoliselt leiate, et see on kergendus. Tehke kõik endast olenev, et vältida konflikte ja rääkige tundlikest teemadest privaatselt. Hoidke alati teineteise seljatagust ja kaitske oma partnerit kahju eest.

 

Kaksikud: On lihtne uskuda, et saate suhet hallata, soovides, et see muutuks. Täna aga leiad end olukorrast, kus pead oma eeldused ümber hindama. Võib-olla on teie väljavalitu tüdinenud püüdest elada teie kõrgete standardite järgi ja paljastab teile lõpuks tõe. Kavandage oma strateegia selle olukorra lahendamiseks.

 

Vähk: Tõenäoliselt on teie tunded oma kallima vastu täna väga valvsad. Püüdke mitte midagi teha pooliku meelega. Praegu on vaja kõike või mitte midagi. Ilma tagajärgi kartmata öelge, mida mõtlete, et asja põhjani jõuda. Ärge taganege, kui teil tekib raskusi. Kui teete seda, mida armastate ja olete enda vastu aus, ei õnnestu teil mingil juhul edu saavutada.

 

Lõvi: Parim toimimisviis oleks, kui sukelduksite tõsisesse sisekaemusse teatud intiimse sideme üle. Arusaamad muutustest võivad olla rahutuks tegevad ja ebakindlad, kuid need annavad märku ka uuest etapist teie suhetes, mis võib taastada teie alguses olnud sädeme. Seekord tunnete aga üksteist paremini ning oskate hinnata teineteises head ja halba.

 

Neitsi: Sa ei ole ilmselgelt julge tüüp ja sulle meeldib teistega suheldes kergelt alluda. Teie vaikerežiim on sõbralik ja optimistlik. Kuid täna võib teie kaaslane teile väga jõuliselt läheneda. Vaja on enesekindlamat suhtumist. Te ei tohiks lasta sellel isikul end alistuma sundida, kui ta nõuab asju, mis on väljaspool teie kontrolli.

 

Kaalud: Kui rääkida armastusest, siis kannatlikkus on voorus.Enesekaitse ja asjade rääkimine, mida võite kahetseda, on midagi, mida võite kogeda. Teie praegune meeleseisund ei püsi igavesti, kuid teie pahatahtliku kõne tagajärjed kindlasti jäävad. Kui sa ei suuda midagi head öelda, siis ära ütle üldse midagi,see tundub olevat sinu mantra.

 

Skorpion: Pöörake kogu oma tähelepanu tänasele ning lõpetage mineviku üle mõtisklemine. Teie tunded ja süda on sünkroonis, kuid need ei pruugi olla seal, kus soovite. Võib-olla mõtlete minevikule tagasi ja naudite sellega kaasnevat nostalgiat. See, mis sai alguse positiivse fooni jadana, on muutunud tõeliseks valulooks.

 

Ambur: Nüüd on aeg võtta omaks oma emotsionaalne pool ja nõuda romantilistelt suhetelt seda, mida sa tahad. Kujutage ette, et teie süda on tugev lihas, mida tuleb jõuliselt treenida. Olge täis elu ja kindlust. Oluline on tunnistada, et teie emotsionaalne pool on võimas relv. Armastuse osas paistate loomulikult silma mitmete asjadega.

 

Kaljukits: Teile ja teie kallimale meeldib koos aega veeta, kuid täna võib üks teist olla liiga hõivatud, et teisele tähelepanu pöörata. Te mõlemad hakkate igatsema oma partneri hoolitsust ning üks teist hakkab tundma, et teda ignoreeritakse. Kui olete oma tunnete osas otsekohene ja aus, võite aidata parandada teie suhtes tekkinud lõhesid. Te elate just läbi pingelise aja, mis saab peagi läbi.

 

Veevalaja: Isegi kõigi oma heade tegude ja pingutuste juures võid tunda, et midagi on sinu elust puudu. Hoolimata edusammudest on teil lõppsihtkohta jõudmiseni veel palju teha. Võib-olla on vastus, mida olete otsinud, sama lähedal,kui sõbra õrn kallistus. Ärge jookske ringi, püüdes leida midagi, mis teie ees on.

 

Kalad: Võib-olla tunnete end tavapärasest intensiivsemalt. Keegi, kes peab sind ahvatlevaks, võib täna sinu poole pöörduda. Võimalik, et satud romantilisse tagaajamisse. Siiski kontrollige oma ambitsioonide poole püüdlemisel, et teil on head kavatsused. Üks asi on tunda rõõmu sõbralikust flirtimisest. Mängida kellegi emotsioonidega, kui sa pole siiras, on hoopis teine ​​asi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope