Armastuse ja suhte horoskoop 22.12.2023.


Jäär: Armastuse osas, võib teid täna oodata üllatus. Olge spontaanne ja sõbrunege uute tuttavatega. Komistuskivid, millega silmitsi seisate, võivad viia juhusliku kohtumiseni. Avage süda, sest ettenägematud asjaolud võivad leida tee imeliseni. Kui olete ajutisest ühenduse katkemisest hoolimata pühendunud suhtes, ärge heitke meelt, vaid võtke seda kui võimalust üksteist paremini mõista.

Sõnn: Olete tuntud oma vankumatuse poolest armastuses. Kuigi spontaansus pole teie tugevaim külg, andke sellele võimalus valitseda ja vaadata, kuidas armastus teie suhtes õitseb. See võib olla planeerimata kohtinguõhtu või armas žest, mis näitab teie tunnustust. Kui olete vallaline, võib see samm luua püsisuhte, mida olete otsinud. Pidage meeles, et üllatused võivad luua unustamatuid hetki, hinnake neid.

Kaksikud: Teil on täna vapustav energia sotsiaalsete sidemete loomiseks. Need, kes on suhtes, leiavad, et on lihtne sädet süüdata ja hoida seda terve päeva hõõgumas. Ärge kartke olla spontaanne, flirtiv ja mänguline inimene, nagu te olete. Vallalised, olge valmis kedagi oma kiire vaimukuse ja kaasahaarava vestlusega võluma.

Vähk: Tänane päev kutsub üles sisekaemusele. Targem on kõigepealt iseennast tundma õppida kui kaaslast otsida. Selgus on teie liitlane. Avastage, mis kõnetab teie hinge, et meelitada ligi inimest, kes sobib teiega. Kasutage seda eneserefleksiooni aega ära, see on teie kompass rõõmustava suhte loomisel. Kui olete pühendunud suhtes, püüdke avatud suhtlemise poole.

Lõvi: Õhus on armastust ja maagiat! Oma tunnete ja soovide väljendamine partneri suhtes on sujuvam, kui kunagi varem. Pidage meeles, et tõhus suhtlemine ja partneri ruumi austamine on terve suhte võtmeks. Ärge hoidke end tagasi ja haarake hetkest kinni, olgu see siis väike tunnustus või suur žest. Täna on teie armuelus aususe päev.

Neitsi: See päev võib nõuda, et te süveneksite oma suhtesse ja teeksite asjadest kokkuvõtte. Lahendage kõik probleemid või arusaamatused enne, kui need juurduvad ja võivad harmooniat häirida. Vallalised peavad tõsiselt järele mõtlema, mida nad partnerilt ootavad. Ärge kõhelge oma soove ega tundeid väljendada inimesele, keda imetlete. Suhtlemine on võti.

Kaalud: Kuna Veenus soosib teie armastussektorit, on tõenäoline, et teie sarm võlub teie partnerit. Vallalised, olge valmis, sest universum võib lihtsalt täiusliku inimese teie teele tuua. Hoidke oma süda ja meel avatuna, sest teie pulseeriv südamelöök võib kutsuda üles uuele armastusele. Hoidke sidemeid, sest armastus on täna teie tugevus.

Skorpion: Täna on teie kirglik pool tõusmas, muutes teid atraktiivseks ja lummavaks. Emotsionaalsed hoovused võivad olla tugevad, kuid ärge laske sellel end häirida. Suunake see positiivselt oma suhete tugevdamisse. Laske partneril näha oma emotsioonide sügavust ja haavatavust, sest see avatus võib luua tugevamaid sidemeid. Vallalised võivad meelitada romantilisi võimalusi. Laske oma võlul pimestada.

Ambur: Teie arusaam täna süveneb, mis parandab teie suhet. Teil muutub oma partneriga suhtlemine lihtsaks, tugevdades sidet. Kasutage seda võimalust ühiste soovide ja sihtide avastamiseks. See ühendab teid üksteisega vastastikuse toetuse ja ühtsuse kaudu. Ärge suruge oma tundeid alla, nad võetakse kergesti vastu. Lihtsalt lõõgastuge ja nautige kasvu ja intiimsust.

Kaljukits: Teie süda otsib selgust lugematute võimaluste hulgast. Enne uue suhte alustamist tehke paus ja otsustage, mida soovite. Jälgige oma sisetunnet, see suunab kellegi juurde, kelle vaim räägib teie hingega. Kui see on toimunud on võimalik, et vastuolulised ajakavad võivad ajutiselt segada suhtlemist. Leidke tasakaal oma kohustuste ja suhte vahel.

Veevalaja: Need, kes on vallalised, peaksid jälgima märke, sest keegi võib püüda teie tähelepanu peente vihjete või sümbolite kaudu. Suhetes olevate inimeste jaoks on see ideaalne päev armuellu põnevuse lisamiseks. Tutvustage oma partnerile midagi ootamatut, spontaanne žest, varjatud noot, üllatusväljasõit. Teie suhe õitseb ühiste seikluste energias.

Kalad: Tänane loovuse tõus võib teie romantilise eluga imet teha. Teie emotsionaalne radar kogub tugevaid signaale, andes teile sügava ülevaate oma partneri tunnetest. Vallalised tunnevad sarnaselt mõtlevate inimeste poole märgatavat tõmmet. On võimalus, et võite kohata kedagi, kes hindab teie loomingulist olemust. Siiski pidage alati meeles, et ausus on parim poliitika. Olge oma lähenemises ehtne ja teie armuelu õitseb kõige maagilisemal viisil.

Kii soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope