Armastuse ja suhte horoskoop 22. aprilliks 2022


Jäär : Peate praegu oma suhtesse emotsionaalse investeeringu tegema. Teie kallim väljendab ja annab teada, kui palju ta teid hindab. Tänu romantilistele võimalustele, mis teid täna ees ootavad, särate kahtlemata energiast. Veenduge, et kasutate seda hetke ära, et väljendada oma tundeid oma kaaslase vastu.

Sõnn : Täna on teie kodu õnnelik ja rahulik varjupaik. Pühendunud paaridel on rohkem aega, mis võimaldab neil oma suhtele sügavalt järele mõelda. Tehke täna oma väljavalitu jaoks midagi meeldivat, see näitab talle, kui palju te hoolite. Saate tagasi kogu armastuse ja tänu, mida olete talle näidanud.

Kaksikud : lõpuks tunnete, et olete kohanud kedagi, kes mõistab ja aktsepteerib teid sellisena, nagu te olete, hoolimata sellest, kui erinevad te olete. Positiivse tulevikuvaatega saate mineviku selja taha jätta ja edasi liikuda. Olge ettevaatlik, et te ei võtaks seda inimest juhusena. Olge tänulik selle eest, mis teil on ja nautige seda maksimaalselt.

Vähk : praegusel hetkel olete rahul sellega, kuidas teie suhetes läheb. Kui paar leiab oma suhtes rahu ja stabiilsuse, tunnevad nad end tõenäoliselt rahulolevana ja õnnelikuna. Kasutage neist väärtuslikest naudingu- ja rahuhetkedest maksimumi. Veetke oma kallimaga kvaliteetaega. Need mälestused jäävad teile veel kauaks kalliks.

Lõvi : Teie armuelu võtab praegu hoogu. Kuigi te praegu kellegagi ei käi, on töös oluline suhe või jälgib teid keegi teie minevikust. Olge ettevaatlik, et te ei võtaks enda peale kõike, mis ette tuleb, sest see võib tulevikus põhjustada valu. Enne jah-sõna ütlemist võtke aega ja mõelge asjad läbi.

Neitsi : See on täiesti normaalne, kui miski motiveerib teid oma romantilises elus paremini hakkama saama. Koos kallimaga on teil võimalus proovida uusi ja huvitavaid tegevusi. Kaaluge millegi täiesti uue tegemist, kui olete oma praeguse elustiiliga harjunud ja soovite asju raputada. Vallalised võivad täna kohtuda kellegagi, kes lisab teie ellu rõõmu.

Kaalud : Võimalik, et teie armuelu võtab täna ootamatu pöörde. Pühendunud paarid võivad olla üllatunud, kui saavad teada, et mõnel uuel inimesel võib olla neile tohutu mõju, mis võib viia tähelepanu hajumiseni. Kui asjad lähevad hästi, võib puhkeda uus sõprus, mis võib areneda millekski enamaks.

Skorpion : Teie võime viia oma eriline inimene sinna, kuhu tahate, on käeulatuses. Protsess ei toimu iseenesest; peate omalt poolt pingutama. Võimaliku paarilisega kohtingu kokkuleppeks peate alustama temaga intrigeerivat vestlust ja veenma teda oma ausates kavatsustes.

Ambur : Ainult eelarvamustest lahti laskmisega suudate oma potentsiaali täielikult ära kasutada. Ärge oodake romantilist õhtut, kui lähete täna õhtul kellegagi välja, kuid oodake, et veedate mõnusalt aega. Teie uus kaaslane on tõenäoliselt põnev vestluskaaslane, kes võib avada teie silmad uutele elukogemisviisidele.

Kaljukits : ärge kiirustage. Pole hullu, kui peate natuke ootama, et armastus teie ellu siseneks. Kui suhtute tulevikku positiivselt, võite tulemustes kindel olla. Hoidke end rahulikuna ja keskenduge mõnusale ajaveetmisele. Lõdvestuge ja vaadake, kuhu asjad lähevad.

Veevalaja : Kui ootate, kuni asjad teie isiklikus ja tööelus paika loksuvad, kaalute praegu romantika pragmaatilisust. Teie süda on avatud õige inimesega kohtumiseks, kuid soovite olla kindel, et olete valmis teda vastu võtma. Ärge kartke näidata oma emotsioone, et meelitada õiget inimest.

Kalad : ärge andke alla, kui armuelu asjaolud näivad väljuvat käest. Kui teil on olnud probleeme mõne intiimse teemaga, proovige täna oma igapäevast rutiini tehes sellele mõelda. Oleksite üllatunud, kui palju selgust saate koristades või mõnes muus mõtisklevas tegevuses nagu jooga või meditatsioon.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

päevahoroskoop pausil kuni 1. mai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope