Armastuse ja suhte horoskoop 22. jaanuariks 2022


Jäär: Olete entusiastlikus meeleolus. Hea mõte on uurida oma partneriga romantilist puhkust. See annab teile võimaluse oma tundeid väljendada ja rutiinist eemalduda. Valige koht ja lõigake end mõneks ajaks maailmast lahti. Tulete tagasi värske ja energilisena, uute mõtetega tuleviku kohta.

Sõnn: Tühjendage oma meel, et saaksite ligi tõmmata seda, mida soovite. Vallalised puutuvad peagi kokku uue potentsiaalse armupartneriga. Minge mõnele seltskondlikule koosviibimisele ja üritusele, eriti neile, mis on seotud metafüüsiliste teemadega. Tekib kellegagi sisukas arutelu ja tekib omavaheline side.

Kaksikud: Laske oma mõtetel voolata ja keskenduge asjadele, mis on Teile olulised. Paarid, kes seisavad silmitsi raskete aegadega, peavad otsima lahendust, sest tähed on soodsad. Võtke juhtroll ja kaasake oma partner sisukasse vestlusesse. Vallalised peavad oma unelemisest lahti laskma ja astuma konkreetseid samme oma väljavalitu suunas.

Vähk: Olge enda vastu leebe ja avage end kogemustele, mida tõeliselt väärite. Tundub, et olete väga valiv, kui soovite oma aega romantilisele elule pühendada. Ärge jätke tähelepanuta, kui vanad suhted üritavad uuesti pinnale tõusta. Tundke muutust ja olge avatud tõenäolise väljavaatega kohtumiseks.

Lõvi: Istuge ja lõdvestuge, sest tähed tahavad, et te teeksite pausi sellest, mis on Teie elus viimasel ajal olnud vandenõu. Kohtuge sõpradega või minge oma lähedastega välja ja planeerige mõnda vaba aja tegevust. Kogege ümbritsevat naudingut ja tundke armastust õhus. Püsipartnerid peavad aitama üksteisel oma kohustusi täita.

Neitsi: Teie armuelus valitseb täna harmoonia. Olete üsna rahul sellega, kuidas Teie suhe selles etapis edeneb. See on andnud Teile kindlustunde oma tuleviku suhtes. Püsipartnerid peavad päevast maksimumi võtma, kokku saades ja üksteist tunnustades.

Kaalud: Maalähedane käitumine aitab säilitada südamlikke suhteid ümbritsevate inimestega. Ärge olge oma armuelus liiga emotsionaalne, muidu võite selle rikkuda. Rääkige oma pere või sõpruskonna eakatega, sest nende juhendamine aitab teil õigel teel liikuda. Abielupaarid peaksid vältima otsuseid, mis võivad harmooniat rikkuda.

Skorpion: Olete täna rõõmsas meeleolus, kuna Teie partner annab Teile kogu toe, mida elus vajate. Teie kallim on Teie eest tänulik ja kiidab Teid. Päeva teisel poolel on hea plaan lähedasi sõpru külastada ja lõbusaid hetki nautida. Püsisuhtes olijad võiksid lisada oma päeva sotsiaalset tegevust.

Ambur: Teie emotsionaalne energia viib Teid täna eemaldumise tunde poole. Te ei pruugi olla oma partneri hiljutise käitumisega Teie suhtes täiesti rahul, mis võib panna Teid tema kavatsustes kahtlema. Ärge õhutage oma peas kahtlust ja paranoiat, vaid rääkige sellest oma partneriga. See on seda väärt.

Kaljukits: Üks viis oma sidet teistega täna parandada on otsida pikki ja sisukaid vestlusi. Pidage dialoogi kõige üle, mis pakub vastastikust huvi. See jätab kestva mulje ja võib üsna suures osas kaasa tuua pika ja rahuldust pakkuva suhte. Püsipartnerid võiksid oma tulevikuplaane arutama.

Veevalaja: Mõned mineviku lahendamata vestlused saavad nüüd lahenduse. Kui olete tahtnud oma emotsioonid oma partneri ette tuua, siis tehke seda õrnalt ja selgelt. Öelge, mida tunnete ja ärge hoidke end tagasi. Uurige neid mustreid, mis on tüsistusteni viinud, ja tegelege nendega võimalikult varakult.

Kalad: Soovite täna emotsionaalset lähedust. Teie tähed võimaldavad Teil saavutada seda, mida tõeliselt soovite. Kui midagi hakkab esile kerkima, mis tundub uus, püüdke süveneda ja seda uurida. Võite avastada midagi hämmastavat, mis muudab teie armuelu paremaks. Püsivas liidus paarilised peaksid koos kavandama vaimseid tegevusi.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope