Armastuse ja suhte horoskoop 22. maiks 2022


Jäär : Võimalik, et olete teatud suhte peale palju mõelnud. Analüüsite selle suhte positiivseid ja negatiivseid külgi, ent ometi ei jõua järeldusteni. Ainuüksi arutlusest ei pruugi selle probleemi lahendamiseks piisata; peate leidma positiivse vaatenurga, mis käsitleb kõiki teie muresid.

Sõnn : Teie suhe teile meeldiva inimesega on veel pealiskaudsel tasemel. Kuid olete alati lootnud, et asjad muutuvad ja olete romantiliselt seotud. Kui soovite, et asjad läheksid edasi, peate kaaluma tegutsemist. See on nüüd või mitte kunagi situatsioon.

Kaksikud : Soodsat arvamust, mis teil kellestki lähedasest on, rikutakse teie pähe istutatud arusaama tõttu. Hoolimata sellest, et soovite uskuda selle inimese häid külgi, ei pruugi te kusagil sügaval seda teha. Parim on kuulata oma intuitsiooni ja jätta tähelepanuta negatiivsed mõtted

Vähk : Võimalik, et tunnete, et kirg ümbritseb teid igast küljest. Te ei mäleta, millal teil viimati nii sügavad emotsioonid olid. Kui vaatate mõnda konkreetset inimest, võite muutuda tema suhtes kergelt omavaks. Kasutage seda võimalust, et rääkida talle oma tunnetest, kuid ärge tehke seda kinnisideeks.

Lõvi : Tundub, et potentsiaalset suhet takistavad mitmed raskused ja te tahate leida meetodit, kuidas see võimalikult kiiresti õigele teele tagasi saada. Kui olete valmis pingutama, on alati väljapääs. Keskenduge positiivsele.

Neitsi : Kui soovite, et asjad teie ja teie kallima vahel paraneksid, peaksite proovima oma käitumist positiivselt korrigeerida. Minge probleemi juurteni ja leidke toimivaid lahendusi. Partner on avatud ja vastuvõtlik.

Kaalud : Püüdke täna olla oma lähedastega pisut kaastundlikum, sest võite tunda end pisut ärritununa. Parim on keskenduda väikeste asjade tegemisele, mis panevad teid ennast hästi tundma. Kui teil pole tuju oma partneriga pikalt vestelda, on teie huvides seda vältida.

Skorpion : Kasutage oma elus praegust suhet maksimaalselt ära. See soe tunne tuleneb teadmisest, kui palju teie partner teid toetab. Võite uskuda, et see inimene on teie jaoks olemas viisil, mida teie perekond pole kunagi olnud. Laske oma partneril end erilisena tunda ja hinnake teda toetuse eest.

Ambur : parandage oma suhet, näidates oma väljavalitule, kui palju te temast hoolite. Teiste kiitmine aitab neil kasvada ja on neile inspiratsiooniallikaks, et saavutada veelgi rohkem. Teie väike heategu on väga teretulnud. Laske oma väljavalitu end ainulaadsena tunda, näidates tema vastu palju imetlust.

Kaljukits : Võimalik, et annate täna oma südame ja hinge mõnele erilisele inimesele. Kui aga soovite, et see õnnestuks, peate astuma julgeid samme. Enne järgmise sammu astumist andke oma armastuse huvile ruumi ja aega oma tunnete töötlemiseks. Olge ettevaatlik, et te ei koormaks teda oma ootustega ja laske tal loomulikult reageerida.

Veevalaja : Teie partner ulatab teile täna hea meelega abikäe, kui te seda palute. Ta on teie jaoks igal sammul olemas. Ärge kartke loota oma lähedasele abi saamiseks oma püüdlustes. Olete selle nimel kõvasti tööd teinud ja nüüd saate näha oma pingutuste vilja. Veenduge, et vastaksite sellele žestile, kui tema vajavad teie tuge.

Kalad : Võimalik, et mõni romantiline hetk, mida olete oma väljavalituga minevikus jaganud, on täna teie mõtetes. Need mälestused ei paku teile mitte ainult õnne, vaid motiveerivad teid ka tegutsema, mis muudab teie romantilise suhte huvitavamaks. Leidke uusi meetodeid põnevuse ja huvi säilitamiseks

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope