Armastuse ja suhte horoskoop 22. märtsiks 2022


Jäär: On okei, kui tunnete, et armastus kellegi vastu täidab teid. Võiksite tegutseda ettevaatlikult. Laske tal teenida usaldus, mida olete nii valmis tema vastu tundma ja seejärel võite selle talle anda viisil, mis teile meeldib. Kui lasete armastusel omasoodu kulgeda, ei kahetse te midagi. Lõppude lõpuks on see teie elu ja parem on hiljem kui mitte kunagi!

Sõnn: Mõnikord võite eeldada, et teie partner juba teab, mida te mõtlete ja tunnete, ilma et te seda talle isegi mainiksite. Teie partner ei pruugi sellele mõelda, sest see on tema jaoks üsna tavaline. Selle tulemusena võib teil tekkida ebapiisav tunne. Väljendage oma muret.

Kaksikud: Kui teil on lootus otsa saanud, on aeg otsast alustada, kui on vaja leida keegi, kellega koos oma elu veeta. Kui pisiasjad häirivad, tehke paus. Meeldetuletuseks keskenduda pigem pikaajalisele kui lühiajalisele, see on eeskujuks. Tehke paus oma igapäevarutiinist ja veetke aega enda paremaks tundmaõppimiseks.

Vähk: kui teie emotsioonid on ohus, ei ole tark mõte olla vastuseisu korral viisakas. Tehke seda, mis teie arvates on teie jaoks parim, ilma end täiendavasse ohtu seadmata. Oluline on olla oma partneriga otsekohene ning jagada oma muresid otse ja ausalt. Oluline on pöörata tähelepanu oma intuitsioonile ja tegutseda selle soovituste järgi.

Lõvi: Tõenäoliselt tajuvad teie meeled eelseisvat millegi olulise saabumist. Kas õpite midagi uut või langetate mõne rahuldava otsuse. Ärge kaotage lootust. On paratamatu, et minevik võib teie ustele tagasi koputada. Pole vaja teha kiireid järeldusi ja teha otsust, mida hiljem kahetsete.

Neitsi: tasakaalustage oma stabiilsustunne olulise suhte alusega. Isegi kui olete partnerluses, on praegu õige aeg astuda samm tagasi ja oma prioriteedid ümber hinnata. Võimalik, et tänased sündmused heidavad valgust teie enesehinnangu aspektile, mis on muutnud teie otsustusvõimet riskida.

Kaalud: Teie väljavalitu ei pruugi hoolida sellest, mis teil täna öelda on. Võite proovida talle oma mõju avaldada, veendes teda oma mõtteviisile. Olge ettevaatlik, sest teie partner loodab näha tõelist sind. Oma partneriga tulevikuplaanide arutamine on hea mõte.

Skorpion: täna plaanite võib-olla romantilist puhkust oma kallimaga. Enne lõpliku otsuse tegemist veenduge, et teate, mida teie partner eelistab. Kui otsite endiselt armastust, on praegu suurepärane hetk näidata oma potentsiaalsele hingesugulasele, kui hästi te suhtlete ja kui mures olete.

Ambur: See maailm muutub paremaks paigaks tänu toele ja meeldivatele tunnetele, mida saate oma kallimalt teiselt. Kui veedate oma partneriga rohkem aega, õitseb teie suhe selguse ja stabiilsusega. Teil on võimalik saavutada täiuslik tasakaal oma isikliku ja tööelu vahel.

Kaljukits: teie peas võisid tiirelda teie mõtted selle kohta, miks te näite olevat sama tüüpi suhetes. Mõne aja pärast hakkate märkama rütmi, millel on nii palju mõtet, et teil tekib motivatsioon midagi ette võtta. Silmapiiril on pikaajaliste muutuste algus teie partnerlusele lähenemises.

Veevalaja: Võimalik, et teie suhte olemus teie romantiliste huvidega on teie jaoks mõistatus. Igal juhul ei paista see mingit loogikat omavat, olenemata sellest, milline on teie seisukoht sellel teemal. Eeldamise jätkamise asemel võib olla parem rahustada oma meelt ja lasta olukorral iseenesest areneda.

Kalad: Asjad võivad keeda, kui teie praeguses suhtes on pingeid ja lahkarvamusi. Tähed võivad teie partnerluse mõningaid aspekte esile tõsta, samas kui teievahelised lahknevused võivad tulla väga jõuliselt päevavalgele. Andke endale aega mõelda selle üle, mida te tõeliselt soovite. Tehke valik juba täna!

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope