Armastuse ja suhte horoskoop 22. veebruariks 2022


 

Jäär: Teie tähed annavad Teile võimaluse koguda oma mõtteid olemasoleva suhte kohta. Ärge võtke omaks pessimistlikku vaatenurka, jäädes tähelepanuga oma armuelu probleemidele. Tasakaalustatud vaatenurk aitab leida õigeid lahendusi. Rääkige oma partneriga ja võtke aega asjade lahendamiseks, enne kui süvenete.

Sõnn: Teil võib täna olla raske mõista oma lähedaste reaktsiooni. Vältige soovituste või tagasiside andmist oma lähedastele, kuna nad võivad reageerida negatiivselt sellele, mis võib Teile haiget teha. Isegi oma armuelus hoidke suhtlust otse, muidu võib ette tulla arusaamatusi ilma teiepoolse süüta.

Kaksikud: Tundub, et olete selle inimesega, kellega olete juba mõnda aega kohtamas käinud, harjunud. Tema seltskond paneb Teid tundma end turvaliselt ja tunnete end nendega koduselt. Teile meeldib seda kogeda ja püüate seda suhet edasi arendada. Ärge kõhelge seda oma partneriga jagada, ta vastaksid sellele positiivselt.

Vähk: Suhted on täna lõbusad. Teie partner aitab Teil lahendada mõned tüütud probleemid, millega olete hiljuti silmitsi seisnud. Te mõlemad osalete aktiivselt teineteise elus. Peaksite kasutama seda võimalust, et kohtuda teine teise lähedastega ja luua suhteid. Vallalised võiksid oma armastushuvi avaldamiseks otsida midagi uuenduslikku.

Lõvi: Te võite täna olla pisut hajevil, kuna paljud inimesed tahavad Teiega oma isiklikke probleeme jagada. Teie nõuanded võivad neid muuta, seega olge kannatlik kuulaja. Saate mõnda neist nõuannetest ka enda jaoks kasutada, et muuta oma romantiline side tugevamaks. Andke oma partnerile aega ja veetke koos õdus õhtu.

Neitsi: Õhus on harmooniat, mis muudab Teie päeva meeldivaks. Saate hästi läbi pere ja sõpradega. Igasugune pidev pahameel kaob ja suhted paranevad. Kasutage seda atmosfääri, et ehitada uusi sildu oma lähedastega. Vallalised võivad saada oma armastatult üllatuskõne, mis muudab päeva paremaks.

Kaalud: Tundub, et Teie tööalased kohustused mõjutavad Teie isiklikku elu. Peate natuke aeglustama, et oma elu paremini korraldada. Vajadusel tehke tööst paus, et veeta aega oma kallimaga. Minge lühikesele reisile, et anda oma suhtele energiat ja veeta paar intiimset hetke oma partneriga.

Skorpion: Teie külgetõmme teatud inimese vastu kasvab, kui leiate, et nad on üha atraktiivsemad. Kuid ärge hinnake raamatut selle kaane järgi. Selle asemel, et neid üle ilustada, proovige temaga rääkida, et vastaspoole hinge tundma õppida. See pühendunud inimene jagab oma partneriga südamlikke hetki ja peab suhet kalliks.

Ambur: See on Teie jaoks produktiivne eluetapp. Kui olete pühendunud, siis Teie suhe edeneb ja side kasvab. Teie partner imetleb Teid teie iseseisva ja õiglase olemuse pärast ning te mõlemad muutute üksteisega kohanemisvõimeliseks. Vallalised võiksid olla valmis suhtlema, et mõne huvitava inimesega kohtuda. Planeerige väljasõit sõpradega.

Kaljukits: Olge julge oma lähedastele oma tundeid väljendama. Tavaliselt olete oma tunnete väljendamisel vaoshoitud, kuid nüüd on aeg seda kõike muuta. Ärge oodake, et Teie partner arvab alati, mis Teie mõtetes toimub. Olge ennetav ja reageerige oma partneri tunnetele. Vallalised peaksid oma mõtted selgeks tegema, mida nad tegelikult tahavad.

Veevalaja: Olge avatud teiste tagasisidele. Tavaliselt olete iseseisev inimene ja Teile meeldib harva suur seltskond. Kuid selleks, et armastus Teie ellu siseneks, peate andma välja mõned positiivsed signaalid. Teised inimesed võivad Teid sildistada kui ennast täis inimest, mis võib asju negatiivselt kuvada. Avage luugid, et meelitada oma ellu intiimsust.

Kalad: Enesekindlusel ja ülbusel on vahe. Piiride määratlemiseks on hea mõte end aeg-ajalt kontrollida. Ärge hoidke end tagasi, kui olete piirini surutud. Tehke seda, mida teate, et peate enda heaks tegema, mõtlemata oma partneri vastusele. Mõne aja pärast partner mõistab.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope