Armastuse ja suhte horoskoop 23.01.2023.


Jäär: Kasutage praegust hetke, kui teie armuelus läheb hästi.Täna on päev, mil näete esimesi edusamme ja märke romantiliste raskuste lahendamisel. Pereliikmed või sõbrad, kes olid esmalt vastu teie otsusele kihluda valitud inimesega, võivad nüüd seda mõtet soojendada. Säilitage oma optimism ja jätkake tööd, kuni leiate täieliku edu.

Sõnn: Täna kogete oma meele taasärkamist, mis annab teile enesekindlust, erilise inimesega vestluse alustamiseks. Avastate, et teil on palju sarnasusi ja suur soov üksteisega lähedasemaks saada. Uurige välja, kas olete tõeliselt kokkusobivad ja kas olete mõlemad valmis pikaajalisele suhtele pühenduma.

Kaksikud: Sädeme elushoidmine teie suhtes peaks olema peamine murekoht. Teie ja teie kaaslane olete üksteisega nii ära harjunud, et teie suhte põnevus ja uudsus on hakanud hääbuma, igapäevaelu monotoonsuse kasuks. Tooge oma armuellu veidi särtsu ja põnevust, kasutades oma kujutlusvõimet. Lisage oma armuellu üllatusmoment.

Vähk: Tänane päev tuleb pikk ja väljakutseid pakkuv, kuid kokkuvõttes on see seda väärt. Sulle väga lähedaste inimeste romantilises elus võivad aset leida üllatavad nihked. Tundub, et inimesed otsivad alati kedagi, keda saaks usaldada, kes kuulaks nende hädasid ja annaks nõu, nii et võite leida end seda rolli mängimas. Parandage oma romantilist elu, õppides teiste vigadest.

Lõvi: Väike sära teie armuelus on hea, kuid kui soovite oma sidet tugevamaks muuta, peaksite hakkama mõtlema tulevikule. Veenduge, et teate, mida sellelt suhtest soovite, enne kui lasete oma tunnetel endast võitu saada. Kui kavatsete pikalt koos olla, muutke oma kohustus ametlikuks. Osalege vestluses ja leidke oma kaaslasega kuldne kesktee.

Neitsi: Selleks, et oma romantilises elus edasi areneda, peate olema oma tunnete suhtes vähem ettevaatlik ja ausam. Sul ei pruugi olla lihtne inimesi oma isiklikku ellu lasta, kuid võid olla sunnitud seda tegema. Oma võimsate emotsioonide taltsutamise saladus võib peituda selles, et tuleb oma armupartnerile oma isikliku elu kohta rääkida. Proovige oma tunnetega hakkama saada.

Kaalud: Tänane päev võib armastuse ja partnerluspüüdluste osas olla üsna viljakas. Teil on sellest palju kasu, kuna te ei hüppa asjadesse ilma neile piisavalt mõtlemata ja teil on romantilistele suhetele realistlik vaade. Suudate meelitada ligi teisi, kes usuvad teiega sarnaselt. Teil on üksteist täiendavad oskused ja võite koos hästi sobida.

Skorpion: Näidake oma kallima vastu kohe kiindumust. Kuna tunnete armastust, tunnete end mugavamalt iseendana ning oma mõtteid ja tundeid vabalt väljendades. Isegi kui armastatu on aeglane teie tundeid taastama, soojendab teie partner lõpuks suhteid ja see lõpeb sellega, et tunnete kahekesi õnne ja elevust. Kasutage seda aega maksimaalselt ära.

Ambur: Praegu võite tunda end ülestimuleerituna ja te ei suuda oma meeli paika panna. Dilemma seisneb selles, et armastuse küsimustes ei pruugi teie tegelikud soovid vastata teie tajutavatele soovidele. Olete andnud endale võimaluse arvata, et võite ette näha konkreetse romantilise sideme tulevikku. Kui aga haaret lõdvestate, võite olla asjade arengust meeldivalt üllatunud.

Kaljukits: Sinu romantilised väljavaated paranevad sel nädalal märgatavalt. Potentsiaalseid kosilasi leiate sellistest kohtadest nagu töökoht ja kohalikud meelelahutusasutused. Siiski lõdvestuge ja ärge pange suhtele veel suuri lootusi. Võib-olla pole see mõeldud üldse tõsiselt võtmiseks. Igal juhul võite olla kindel, et teil on imelisi hetki, millele tagasi vaadata.

Veevalaja: Võib-olla on mõistlik romantilistes tegemistes ettevaatlikult astuda. Inimese jaoks, kes ei mõtle kunagi asju lõpuni ja läheb sageli sinna, kus teised kardavad, on see sündmuste käik mõnevõrra omapärane. Keegi eriline paneb teid tundma hämmastust ja võite olla lõhenenud, kas nõustute teile esitatud väljakutsega või lähete oma, eraldi marsruudile. Mõtle targalt.

Kalad: Eelolev päev paistab helge, sest mõnda aega olnud armuelu hakkab lõpuks õitsema armastuseks. Nautige teineteise seltskonda väikesel puhkusel, et seda üleminekut tähistada. Tõstke oma ratsionaalne pool ette ja proovige tärkavatest emotsioonidest kinni hoida. Kui soovite, et asjad läheksid hästi, hõlbustage vastastikust mõistmist ja vältige jäikade piirangute rakendamist.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope