Armastuse ja suhte horoskoop 23.01.2024.


Jäär: Teie isiklik elu võib täna võtta ootamatu pöörde, mis toob annuse põnevust. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, teie kasuks olev planeet Mars, näitab kirglikke romantilisi kohtumisi. Olge valmis ootamatuks armusuhteks, mis teie uksele koputab. Väljendage oma tundeid avatud meelega, tehes julgeid liigutusi, mis võivad tunduda väljakutsuvad. Täna on päev oma armastuspüüdluste jahtimiseks!

Sõnn: Kui Veenus – armastuse jumalanna, ise juhib teie laeva, siis oodake, et teie armuelu hõõguks nagu helendav tuletorn. Üksikud hinged võivad kohtuda lummava isiksusega. Olge avatud ja suhelge vabalt, sõnad on loovad. Pühendunud suhtes inimesed võivad kogeda suuremat sidet, jagatud tegevuste tõttu. Looge oma partneriga ühendus, lahkuge tavapärasest sadamast ja purjetage koos päeva, mis on täis uusi seiklusi.

Kaksikud: Energiline Marss saadab täna romantilisi sädemeid. Teie loomupärane sarm võib jõuda kõigi aegade kõrgeimale tasemele ja üllatada teid huvitava arenguga armuelus. Kui olete suhtes, võib üllatav ilmutus, teie sidet tugevdada. Kui olete vallaline, ärge šokeerige, kui keegi ootamatult hakkab huvi märke ilmutama. Täna on teie jaoks, armastuse andmise ja vastuvõtmise päev, kuid pidage meeles, et tõelised sidemed ei teki ilma aususe ja haavatavuseta.

Vähk: On aeg oma kallimaga leppida. Kui teil on tüli olnud, mõelge asjadele, mis selle põhjustasid. Pidage meeles, et armastus on alati kannatlik ja lahke. Südamlike emotsioonide väljendamine võib probleeme hõlpsasti lahendada ja teid lähedasemaks muuta. Ärge olge liiga tõsine. Lisage oma lähenemisse huumorit, naer aitab alati lünki ületada. Avage end ja armastage kirglikult. Universum vastab teie kasuks.

Lõvi: Täna olete romantilinr ja nüüd on suurepärane aeg leek süüdata. Teil on suur võime vallutada tee südametesse ja see päev suurendab seda omadust. Olge oma väljendustes otsekohene ja teid võib üllatada saadud positiivne vastukaja. Neile, kes on pikaajalistes suhetes, on hea päev, et tugevdada oma sidet läbi südamest-südame vestluste. Teile on kasulik oma tunnete suhtes otsekohene olla.

Neitsi: Teie armastuse meres võib esineda kergeid rahutusi aga see pole midagi võimatut, millega te hakkama ei saaks. Uskuge oma tunnete autentsusesse, isegi kui torm toob pinnale emotsioonid, mille olete sügavustesse peitnud. Dialoog ja ausus toovad suhtesse nii vajaliku rahu. Vallalised, jääge avatuks armastuse ettearvamatusele. Pidage meeles, kirg vallutab teid, kui seda kõige vähem ootate!

Kaalud: Armunud inimeste jaoks on õhus midagi kosutavat. Võimalik, et suudate leida lahenduse kauaaegsetele probleemidele, andes oma suhtele uue alguse. Vallalised, teie kiirgate elavat energiat, mis võib potentsiaalsete romantiliste partnerite tähelepanu tõmmata. Ärge kartke oma südant avada, armastus seisneb, nii naudingu, kui ka valu vastuvõtmises.

Skorpion: Te ei väljenda tavaliselt oma emotsioone. Kuid tänane planeetide joondumine sunnib teid seda muutma. Looge sügavam ühendus oma partneriga või kellegagi, kellele olete silma jäänud. Oma tunnete suhtes aus olemine, võib tunduda hirmutav, kuid see võib viia rahuldustpakkuvate tulemusteni. Avage oma süda ja laske armastusel voolata.

Ambur: Armastuse mängus, ei pruugi spontaansus olla teie tugevaim külg. Otsige oma romantilises suhtes pigem harmooniat, kui kirge. Pöörake tähelepanu oma partneri vajadustele ja näidake oma isiksuse heasüdamlikku ja kaastundlikku külge. Vallalised võivad täna leida potentsiaalseid kaaslasi kõige ootamatumates kohtades. Võite olla meeldivalt üllatunud, kuidas teie sarm, teisi teie poole tõmbab.

Kaljukits: Täna on ideaalne aeg südamest südamesse vestlusteks. Partnerile oma sisemiste tunnete ja soovide avamine loob sügavama sideme ja vastastikuse mõistmise. Kui olete vallaline, väljuge oma mugavustsoonist ja näidake üles huvi kellegi vastu, keda imetlete. Näidake meisterdatud pildi asemel oma tõelist mina. Väike žest võib viia uute võimalusteni. Olge enda vastu aus ja te meelitate ligi õigeid inimesi, kes teie meeleoluga resoneerivad.

Veevalaja: Teie armuelu võib täna tunduda ilusa mõistatusena. Ees ootab üllatus, kas süttib vana leek või õitseb uus atraktsioon. Ärge hoiduge oma tundeid väljendamast, vaid tehke seda taktitundeliselt ja elegantselt. Avatud vestlused võivad arusaamatused selgeks teha. Taevased energiad soosivad täna leppimist ja pühendumist. Laske oma valvsus maha ja tervitage armastust oma elus.

Kalad: Romantilises sfääris, käivitab kirglik Veenus intrigeerivaid, potentsiaalselt intensiivseid suhtlusi. Vestlused, millele varem tundus keeruline läheneda, võivad muutuda üha kättesaadavamaks. Tekivad uued perspektiivid, mis aitavad paremini mõista ja tugevdada sidemeid. Jätke nendeks dialoogideks ruumi ja olge vastuvõtlik oma partneri vaatepunktile. Vältige liigselt kaitsvaks muutumist, avatus on edasimineku võti.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope