Armastuse ja suhte horoskoop 23.02.2023.


Jäär: Täna on hea päev oma positiivset suhtumist ellu viia. Saate lubada endale uue projekti – midagi, mis teid tõeliselt inspireerib. Teise võimalusena võite keskenduda oma partneri või lähedaste sõpradega aja nautimisele. Kui olete abielus, proovige täna sügavamal tasandil ühendust luua. Kui olete vallaline, olge avatud uutele võimalustele armastuses. Hoidke oma valikud avatud!

 

Sõnn: Tõenäoliselt tunnete end täna, oma partnerile, ekstra pühendununa. See muudab teid eriti armastavaks ja hellaks, mis on teie suhte jaoks suurepärane. Siiski on oluline meeles pidada, et kõik ei ole nii armsad, kui sina praegu. Seega ära ole liiga solvunud, kui su partner ei taha, iga ärkveloleku hetke, sinuga koos veeta. Lihtsalt nautige aega!

 

Kaksikud: Täna võlub sind keegi, kes on sama särav ja lõbus, kui sina. Kui mängite oma kaarte õigesti, on suur tõenäosus, et see võib viia romantilise suhteni. Kui olete juba pühendunud suhtes, on täna hea päev keskenduda oma partnerile. Püüdke temaga sügavamal tasandil ühendust luua. Vestelge oma partneriga südamest südamesse!

 

Vähk: Tänane päev on ainult andmine ja saamine. Kui olete vallaline, võite avastada endas tunded kellegi vastu, kes on väga andekas. See inimene võib teile suurepäraselt sobida, kuid veenduge, et te ei jääks ainukeseks, kes kõike annab. Pühendunud suhetes on oluline romantikat elus hoida. Planeerige oma partnerile midagi erilist, mis paneb teda tundma,end armastatuna ja hinnatuna.

 

Lõvi: Tänane päev on seotud uute algustega. Kui oled vallaline, võid kohata kedagi erilist, kes sulle tõeliselt silma hakkab. Kui olete suhtes, võite tunda, et asjad hakkavad lõpuks paika loksuma. Igal juhul on see hea päev, et anda endast parim ja anda maailmale teada, milline sa oled! Ütle kindlasti oma partnerile, kui väga sa teda armastad.

 

Neitsi: Kui olete vallaline, võite end täna pisut rahutult tunda. Sa võid igatseda suhet või mõelda, kas leiad kunagi tõelise armastuse. Kuid ärge muretsege, universum on teie seljataga. Kui olete avatud uute inimestega kohtumiseks, võite täna kohtuda kellegi erilisega. Ja kui olete suhtes, on teie ja teie partneri jaoks kõik hästi. Teil võib olla lahkarvamusi, kuid üldine foon on hea.

 

Kaalud: Sa võid igatseda romantilist sidet, kuid ei pruugi teada, kuidas seda leida. Õnneks on teie sotsiaalsed oskused tugevad, nii et mõelge ja vaadake, kellega kohtute! Kui olete suhtes, on täna teie ja teie partneri jaoks kõik hästi. Te mõlemad tunnete end kiinduvate ja armastavatena, seega väljendage kindlasti oma tundeid. Väike romantika tuleb kasuks!

 

Skorpion: Peate astuma sammu tagasi ja lõõgastuma. Oled viimasel ajal endale kõvasti survet avaldanud ja see hakkab kätte maksma. Teie partner on teie jaoks olemas, nii et laske tal teid aidata. Võtke täna veidi aega enda jaoks ja nautige lihtsalt üksteise seltskonnas olemist. Ärge proovige midagi peale suruda, vaid laske asjadel loomulikult juhtuda. See võib olla suurepärane aeg oma unistustest ja püüdlustest rääkimiseks.

 

Ambur: Olete tuntud oma iseseisvuse ja seiklushimu poolest. Oled enesekindel ja alati valmis uusi asju proovima, mis teeb sinust põneva partneri. Suhtes on sul vaja vabadust ja ruumi uurimiseks. Te pole klammerduv tüüp, kuid teile meeldib oma partneriga lähedane side. Oled lojaalne ja aus, kuid võid mõnikord olla ka otsekohene.

 

Kaljukits: Kui olete vallaline, võite täna tunda end veidi üksikuna. Kuid võta näpust – universum tegeleb vandenõuga, et aidata sul leida täiuslikku paarilist. Hoidke silmad lahti kellegi suhtes, kes jagab teie huve ja väärtusi. Kui olete suhtes, lähevad asjad hästi. Teie ja teie partner olete ühel lainel ning saate üksteisega avatult ja ausalt suhelda. Jätka samas vaimus!

 

Veevalaja: Sa võid täna kohtuda kellegi erilisega, eriti kui oled avatud uute inimestega suhtlemiseks. Hoidke silmad lahti ja süda avatud ning võite lihtsalt leida selle, mida otsite. Kui olete suhtes, on täna hea päev näidata oma partnerile, kui palju te temast hoolite. Planeerige midagi erilist või võtke lihtsalt aega, et teda tõeliselt kuulata ja näidata, et saate aru, mida ta mõtleb.

 

Kalad: Täna on hea päev lasta oma intuitsioonil end armastuse ja romantika osas juhtida. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uue ja erilisega. Kui oled suhtes, on täna hea päev oma emotsioonide väljendamiseks ja partneriga sügavamal tasandil ühenduse loomiseks. Olete tuntud oma kaastundliku ja romantilise loomuse poolest, seega kasutage neid omadusi juba täna ja kindlasti oma huvides!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope