Armastuse ja suhte horoskoop 23.02.2024.


Jäär: Kui teie romantiline elu on sarnanenud pigem platoole, kui mägironimisele on see muutumas. Tähtede seis püüab teid monotoonsest sõidust välja tõrjuda ja meelitada erutavale rajale. Paindlikkus on teie suunanäitaja, kiindumuste heitlikul maastikul navigeerimisel. Hoidke oma huumorimeelest kõvasti kinni ja olge valmis naerma, nutma ja kõigeks, mis sinna vahele jääb!

Sõnn: Ärge põgenege emotsionaalsete mõõnade eest. Tõenäoliselt on teil partneriga sügavam emotsionaalne side, mis võib teid mõlemaid veelgi lähedasemaks muuta. Neile, kes alles otsivad armastust, on keegi huvitav läheduses. Jääge avatuks ja võtke omaks kõik, mis teie teele ette tuleb. Pidage meeles, et suhtlemine võiks olla selge, et vältida tarbetuid arusaamatusi

Kaksikud: Romantika võib täna tunduda heitlik. Kui olete suhtes, olge valmis oma partneriga sõitma nii tõusudel, kui ka mõõnadel. Võib esineda arusaamatusi, kuid suhtlemine võib kõik lahendada. Üksikud, intrigeeriv inimene võib teie teele sattuda. Kuid liikuge ettevaatlikult, sest esialgne keemia võib teie otsustusvõime hägustada. Enne järgmise sammu astumist kaaluge, kas teil on tõeline ühendus. Pidage meeles, et kannatlikkus armastuses kannab kõige magusamaid vilju.

Vähk: Teie romantiline meisterlikkus on täna täies õitsengus! Oodake, te avastate oma partneriga emotsionaalse sideme sügavamad kihid, mis toob kaasa ootamatuid ilmutusi. Vallalised võivad leida kellegi, kes austab ja mõistab nende tundlikku olemust. Need üleminekud võivad olla veidi hirmutavad, kuid see on hüppelauad tugevama sideme poole. Seega väljendage end vabalt, laske armastusel kujundada oma elu sümfooniat.

Lõvi: Armastus on õhus! Planeedid soosivad teie romantilisi huvisid ja päev võib tuua põnevaid kohtumisi potentsiaalsete partneritega. Teist õhkub võluvat aurat, mida ei saa ignoreerida. Pidage siiski meeles, et aus suhtlemine on kõigis suhetes võtmetähtsusega. Vallalised võivad kohtuda kellegi intrigeerivaga. Olge avatud ja laske armastusel õitseda.

Neitsi: Armuelu tundub täna segane. Esineb ekstaasi hetki, millele järgneb aeg-ajalt kukkumine. Teie vankumatu usaldus ja tohutu armastus üksteise vastu, sõuavad armastuslaevaga sujuvalt läbi nende tormiliste lainete. Nii et oodake ootamatut ja ärge laske väikestel lainetel muutuda suurteks tormiks. Väljendage oma tundeid rohkem, see aitab kindlasti teie suhet, selles ettearvamatus stsenaariumis.

Kaalud: Armastuse maailm võib teile väljakutseid esitada, kuid teie sarm ja diplomaatilised oskused aitavad teil nendel vetel sujuvalt navigeerida. Ärge hoiduge oma partneriga rasketest vestlustest, ausus võib aidata luua tugevamaid sidemeid. Kui olete vallaline, võib see päev tuua teile uusi armastuse huvisid, olge avatud selle uue territooriumi avastamiseks. Võtke omaks haavatavus, pidage meeles, et tõeline armastus õitseb avatuses ja mõistmises.

Skorpion: Võtke oma tunded omaks ja kandke südames armastust, sest tänane kosmiline maagia tähistab teie armuelu. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, soovib teie tähemärgis olev Veenuse jõud, innukalt õhutada kiindumust ja iha. Osalege vestlustes, mis kõditavad teie intellektuaalset uudishimu, see on koht, kus teie jaoks peitub tõeline romantika. Kuid ärge kiirustage – see on õrn tants, astuge aeglaselt, kuid kindlalt.

Ambur: Tänane, kosmoses keerlev energia võib teie armuelus tekitada enneolematuid väljakutseid ja ettearvamatuid sündmusi. Pidage meeles, et kõik armastavad head süžeed. Võtke see uudne dünaamika omaks, selle asemel, et neile vastu seista. Teie paindlik ja kohanemisvõimeline loomus teeb teist tõelise meistri, ootamatute olukordade lahendamisel. Tugevdage oma sidemeid, lubades oma suhetel muutuste tuultega toime tulla. Tänased üllatussündmused võivad teie romantilistele sidemetele uusi sügavusi anda.

Kaljukits: Romantilisel rindel oodake ootamatusi. Vallalised, võite täna kohata kedagi intrigeerivat. See kohtumine võib viia emotsioonide mägironimiseni, virgutusest segaduseni. Liikuge ettevaatlikult. Nende jaoks, kes on pühendunud suhtes, võivad pinna all tekkida probleemid. Tänane päev nõuab avatust ja tõelist suhtlemist oma partneriga. Ärge lubage oletustel teie suhet õõnestada, suhtlemine on võtmetähtsusega!

Veevalaja: Kui Veenus joondub täna teie tähemärgiga, võite oodata harmoonilist kiindumuse voogu isiklikes suhetes. See võib olla väga vajalik võimendus ja üksikud hinged võivad lihtsalt, kellegi huvitava otsa komistada. Ärge põgene armastuse eest, olete rohkem valmis, kui arvate. See on ideaalne päev mineviku erimeelsustega rahu sõlmimiseks ja uue peatüki avamiseks oma armuelus.

Kalad: Olete alati olnud tunnete ekspert ja täna ei lähe see teisiti. See tasakaalutunne suurendab teie armuelu. Suhtes olevate inimeste jaoks, tugevdab üllatav ilmutus sidet. Vallalised võivad tunda end tõmmatuna kellegi poole oma minevikust. Kuulake oma südant ja jätkake ainult siis, kui see tundub õige. Avaldage oma tundeid, sest see võib viia õitsevate romanssideni.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope