Armastuse ja suhte horoskoop 23.03.2023.


Jäär: Täna on oluline leida tasakaal oma romantilises elus ja teha otsuseid selge peaga. Kui olete praegu suhtes, on peamine oma arvamus ja kavatsused selgelt väljendada. Vältige tarbetuid vaidlusi ja püüdke kompromissi ja mõistmise poole. Kui olete vallaline, on oluline mitte lasta oma impulsiivsel loomul võimust võtta ja millegi kallale liiga kiiresti tormata.

Sõnn: Ärge unustage täna enda eest hoolt kanda ning seadke oma vajadused ja soovid esikohale. Endale truuks jäädes meelitate oma ellu õiget armastust ja õnne. Kui olete vallaline, usaldage oma instinkte ja ärge leppige millegi vähemaga kui see, mida te tõeliselt väärite. Kui olete pühendunud suhtes,on see hea aeg oma partneriga sügavamal tasandil ühenduse loomiseks, kuna teie empaatiavõime on kõrgem.

 

Kaksikud: Tunnete end eriti sotsiaalse ja flirtivana. Teil võib olla lihtne teistega ühenduse loomine, olgu selleks siis veebis tutvumine, seltskondlikud sündmused või isegi lihtsalt vestluse alustamine kellegagi, keda peate atraktiivseks. Kui olete koos partneriga, sujub suhtlus kergesti ja võite avastada, et olete mõlemad oma eesmärkide ja soovide osas ühel lainel. Vestelge südamest südamesse ja süvendage oma sidet.

 

Vähk: Suhtes on oluline hoiduda liiga analüütilisest või pingsast keskendumisest oma isiklikele huvidele. On loomulik, et tunneme pettumust, kui asjad ei lähe meie plaanide kohaselt, kuid on oluline meeles pidada, et suhte parandamiseks ja turgutamiseks on alternatiivseid meetodeid. Kui konkreetne lähenemine ei tööta, tasub uurida erinevaid võimalusi, mis võivad teie partneri vajadustele paremini sobida.

 

Lõvi: Täna on oluline astuda samm tagasi ja anda endale ruumi kaaslase mõtete ja tunnete mõistmiseks. Püüdke eelistada loogilist mõtlemist emotsionaalsetele reaktsioonidele. Olge oma tegude suhtes tähelepanelik ja püüdke vältida teistele asjaosalistele kahju tekitamist. Keskenduge oma suhetes asjade lihtsaks ja arusaadavaks hoidmisele, et vältida tarbetuid arusaamatusi.

 

Neitsi: Armastus võib olla veetlev, kuid samas segadust tekitav kogemus. Mõnikord võib suhe tunduda mõistatusena, mida on raske lahti harutada. Kuigi te ei pruugi oma partnerit täielikult mõista, on oluline keskenduda oma heaolule, kuni asjad uuesti selgeks saavad. Seega, selle asemel, et üle mõelda, võta aega, et mõelda iseendale ja seada oma vajadused esikohale.

 

Kaalud: Täna võid tunda end eriti keskendununa oma romantilisele suhtele. Kui oled vallaline, võid avastada, et oled rohkem häälestunud ümbritsevatele energiatele. Võib-olla olete vastuvõtlikum uue inimesega kohtumisele ja võite olla rohkem valmis andma võimalust armastusele. Kui olete suhtes, võtke aega, et oma partnerit tõeliselt kuulata ja väljendada oma tundeid lugupidavalt.

 

Skorpion: Armastuse võimaluse võtmine ja oma tunnete väljendamine kellelegi, kellest hoolite, võib olla ilus ja elumuutev kogemus. Oluline on võtta riske ja olla haavatav, kui tegemist on südameasjadega, sest kui te ei proovi, võite jääda ilma tähendusrikkast ühendusest. Seetõttu, kui teil on võimalus, ärge kartke anda inimestele, kellest hoolite, teada, kui palju ta teile tähendab.

 

Ambur: Oluline on keskenduda oma suhte positiivsetele külgedele ning hinnata rõõmu ja armastust, mida partner teie ellu toob. Suhet turgutades ja ühenduses püsides saate ületada kõik takistused, mis võivad teie teel õndsuse poole tekkida. Seega, jääge positiivseks ja pidage meeles, et õige mõtteviisi ja suhtumisega saate saavutada kõike, mille ette võtate!

 

Kaljukits: Täna võib teil olla näriv tunne, et teie eest varjatakse midagi, kuid ärge muretsege! See on võimalus arendada uudishimu ja uurida oma tundeid. Seda emotsiooni lahates võite saada väärtuslikku teavet enda ja praeguse olukorra kohta. Pidage meeles, et usalduse võib mõnikord kaotada, kuid seda on võimalik ka tagasi saada.

 

Veevalaja: Suhet puudutavaid otsuseid tehes proovige oma ülbus kõrvale jätta ja keskenduda sellele, mis on teile ja teie partnerile parim. Olge avatud erinevatele vaatenurkadele ja valmis töötama läbi kõik tekkida võivad konfliktid. Seda tehes saate luua tugevama ja rahuldustpakkuvama suhte, mis põhineb vastastikusel armastusel ja austusel. Seega olge oma partneri suhtes lahke, mõistev ja kaastundlik.

 

Kalad: Täna on päev täis võimalusi isiklikuks ja romantiliseks kasvuks! Võite avastada, et teie lähedased nõuavad tähelepanu ja pingutust, kuid see on okei – see on võimalus tugevdada neid sidemeid ja luua veelgi sügavamaid. Täites oma parimate jõupingutustega päevanõuded, saate teha suuri edusamme täisväärtusliku ja rahuldust pakkuva elu suunas.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope