Armastuse ja suhte horoskoop 23.04.2023.


Jäär: Oled tuntud oma tulise kire ja impulsiivsuse poolest südameasjades, kuid täna võid leida,et sind tõmbab stabiilsemate sidemete poole. Kui teil on pühendunud suhe, võib see olla hea päev, et keskenduda oma partneriga tugevama aluse loomisele. Võib-olla tunnete rohkem soovi hetke nautida, selle asemel, et tormata pea ees uutesse seiklustesse.

 

Sõnn: Täna on tähtede seis teie kasuks ja sütitab enesekindluse sädeme. Teie romantiline elu nõuab tähelepanu ja tunnete,et olete valmis olukorda kontrollima. Võib-olla võtate sihikule kellegi uue ja ainuüksi tema kohalolek paneb teie südame elevusest põksuma. Või äkki olete märganud, et teie praegune suhe kuumeneb ja olete valmis kireleeki õhutama.

 

Kaksikud: kui keskendute erilise inimese leidmisele, ärge kartke sellel teel lõbutseda. Uute inimestega kohtumisel olge avatud, sest armastus võib tulla kõige ootamatumatest allikatest. Teie tulevane hingesugulane võib olla kohe nurga taga ja oodata, et saaks teilt jalad alt pühkida ja viia teid eluaegsele seiklusele. Niisiis, hoidke oma süda avatud ja meel uudishimulik ning laske armastuse maagial ülejäänu teha.

 

Vähk: On loomulik, et tahad luua romantilist suhet inimesega, kelle vastu tunned sügavaid tundeid. Kui aga tundub, et ta ei jaga neid väärtusi ,võib emotsioonide haldamine olla keeruline. Selle asemel, et mõelda, miks asjad ei toimi, on kõige parem keskenduda oma tunnete ja piiride austamisele. Kuigi võib tunduda kiusatus seletust nõuda, on oluline sellele soovile vastu seista ja lasta asjadel loomulikult areneda.

 

Lõvi: Julguse leidmine,et öelda, mida tunnete, võib olla muutev kogemus. Kui leiate julguse end autentselt väljendada, annate endale võimaluse olla mõistetud, kuuldud ning teie vajadused ja soovid rahuldatud. Teie haavatavus võib julgustada ka teisi end avama ning oma mõtteid ja tundeid jagama, mis viib sügavamate sidemete ja tähendusrikkamate suheteni.

 

Neitsi: Täna on päev, mil tähistame armastuse jõudu ja sügavate sidemete ilu nendega, kellest me hoolime. Pühenduge armastusele sügaval tasandil. Pöörake tähelepanu nende inimeste peentele tegudele, kellest hoolite, nii saate neist tõeliselt aru. Teil on eriline võime eristada nende väljaütlemata mõtteid ja tundeid, mis tugevdab teie sidet nendega veelgi.

 

Kaalud: Võtke omaks positiivsus ja vabastage oma elus igasugune negatiivne energia. Heitke valgust kõikidele probleemidele, mis võivad teid vaevata, sest edasiliikumiseks on oluline nendega tegeleda. Ausus on tugeva ja terve partnerluse loomise võtmekomponent. Kui alustate avatud suhtlusega kallimat, loote edukale suhtele tugeva aluse. Alustage viljaka partnerluse loomist juba täna!

 

Skorpion: Kui jääte armastuse suhtes optimistlikuks, avate end võimaluste maailmale. Oluline on meeles pidada, et armastus ei ole alati romantiline, vaid seda võib leida igapäevases suhtluses meid ümbritsevate inimestega. Tõelise sideme loomine sõbra või kallimaga võib olla sama rahuldustpakkuv kui romantiline suhe. Hoidke armastust, mis teid ümbritseb ja vaadake, kuidas see kasvab ja õitseb.

 

Ambur: Võib-olla on aeg lahkuda oma mugavustsoonist ja lubada endal kogeda positiivset kasu, mida romantiline suhe võib tuua. Lubades romantikatundel võimust võtta, võid avastada, et sul on isiklikus elus ees oodata midagi põnevat. Riski võtmine ja enese avamine armastusele võib alguses olla kummaline, kuid võimalikud hüved on seda väärt.

 

Kaljukits: Oluline on ära tunda, millal oma seisukohtadele kindlaks jääda ja seada esikohale oma heaolu. Oma aja üle helde olemine võib samuti olla suurepärane omadus, kuid oluline on säilitada terved piirid. Endast liiga palju andmine võib põhjustada läbipõlemist, pahameelt ja üldist heaolu langust. On okei seada prioriteediks oma vajadused ja seada piirid oma vaimse ja emotsionaalse tervise kaitsmiseks.

 

Veevalaja: Laiendage oma silmapiiri igapäevastest südameasjadest kaugemale. Väga oluline on pidada avatud ja ausaid vestlusi rahast ning seada paika eesmärgid ja ootused. Olgu selleks eelarve koostamine, investeeringute arutamine või pikaajalise finantsplaani üle otsustamine – partneriga rahaasjadest rääkimine võib teie suhet tugevdada ja aidata vältida võimalikke arusaamatusi või konflikte.

 

Kalad: Täna tunned end suhtes ebakindlalt ja on oluline mõista, et sinu väärtust ei määra kellegi teise arvamus sinust. Teie enesekindlus ja enesearmastus on teie identiteedi olulised aspektid ning need ei tohiks sõltuda teise inimese vaatenurgast. Seetõttu on ülioluline näha ennast läbi oma silmade, mitte ainult oma partneri vaatenurgast.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope