Armastuse ja suhte horoskoop 23.04.2024.


Jäär: Hoidke täna ennast! Olge valmis oma suhtes üllatusteks. See võib olla partneri lahke žest või midagi sellist, millele te varem ei mõelnud, kuid olge ootamatusteks valmis. Võite oma partneri kohta teada saada asju, millele te pole kunagi mõelnud, mis võib olla samal ajal põnev ja väljakutseid pakkuv. Ärge kõhelge rääkimast ja olge aus. Selle asemel, et püüda kõike kontrollida, leppige ettearvamatusega ja avatud südamega.

Sõnn: Need inimesed, kes pole veel kedagi erilist kohanud, võivad täna leida uue sideme. Säilitage oma avatus juhuslikele kohtumistele; võite avastada äratundmise, mis annab uue väljavaate. Kohtumine või südamlik vestlus võib avada tee põnevatele võimalustele. Täna on pühendunud suhtes aeg, sidemete tugevdamiseks ja uue vaatenurga saamiseks intiimsusele. Veetke aega oma suhte hindamiseks ja arendamiseks.

Kaksikud: Täna peate kasutama võimalust ja olema empaatiline. Võimalik, et peate end kokku võtma ja otsustama, kuid pidage meeles, et jagamine on esimene samm vabanemise poole. Ükskõik, kas pöördute toe saamiseks usaldusväärse sõbra poole või panete oma mõtted kirja, andke endale ruumi välja hingata ja kurta. Seda tehes õpite saama jõudu, et armastuses uusi asju proovida. Hoidke oma süda avatud ja universum toob teile samamoodi tagasi.

Vähk: Täna võite olla kodu- ja pereasjade keskel. Armastus on teie meelest jäänud kaugele, seega keskenduge oma juurtele. Perega kinnisvarast, kolimisest või kodukaunistusest rääkimine võib pakkuda üllatusi ja uusi vaatenurki. Ärge kartke end avada ja olla vastuvõtlik isegi tuttavas keskkonnas. Uurige, kas teie lähedaste tuttavate seas on potentsiaalseid romantilisi huvisid.

Lõvi: Täna võivad teie armuelus olla mõned takistused, kuid ärge muretsege, see on lihtsalt faas. Suhtlemine võib muutuda keerulisemaks ja võite sattuda ebasoodsasse olukorda. Teisest küljest tehke oma suhetes kindlasti ruumi vaikusele ja kannatlikkusele. Kasutage seda perioodi, et kuulata üksteist ilma hinnanguteta ja toetage seal, kus see on vajalik. Teie partnerlus muutub aja jooksul tugevamaks ja paremaks.

Neitsi: Täna võivad esile kerkida varjatud hirmud ja ebakindlus, mida te pole kunagi jaganud, jättes teid emotsionaalselt paljastatuks. Teisest küljest, avastate kõigi väljakutsete keskel rahu läbi suhete inimestega, kes tõeliselt teist hoolivad. Leidke need inimesed, kes näitavad üles pühendumust teie mõistmisele ja abistamisele. Kui olete pühendunud suhtes, olge oma partneriga avatud ja rääkige oma muredest üksteisega.

Kaalud: Täna võite kogeda kasvavat soovi emotsionaalse sideme järele. Rääkige võimalikest partneritest positiivselt, sest võite leida palju ühist kellegagi, kes teist samamoodi mõtleb. Olge valmis kuulama potesiaalset partnerit ja üllatuma tema erinevatest ideedest. Lisaks võite võtta ette vaimse otsingu või retriiti, kus saate oma hinge toita ja oma vaateid avardada.

Skorpion: Tänane päev võib tuua kaasa ootamatuid probleeme. Tähtede seis võib esile kutsuda arusaamatusi või lahendamata probleeme, mis kerkivad uuesti pinnale. Olge oma partneriga kannatlik ja kaastundlik, kuulake ja rääkige selgelt, et parandada mõistmist. Võtke igapäevaselt kasutusele lisameetmed, olge elektroonikaseadmete suhtes ettevaatlik ja tagage sõiduohutus. Tehke oma reisikorralduste jaoks situatsiooniplaan.

Ambur: Täna olge vastuvõtlik ümbritsevate inimeste soovidele. Sinu tundlikkus ja mõistev olemus aitavad sul partnereid leida. Hoidke oma valikud avatud ja laske end spontaanselt tõmmata inimeste poole, kellega kohtute. Kui hoiate oma usku ja olete järjekindel, siis kohtate partnerit, kes teile sobib. Tänane õhtu tuleb pühendunud suhtes inimeste jaoks, mõnevõrra stabiilsem, kuid pingeid võib siiski esineda.

Kaljukits: See võib olla katsumuste päev, mis paneb teid mõistma, et olete kannatlik ja rahulik. Kuigi teie partner võib tegeleda keerulise faasiga elus, peate pakkuma talle tuge ja kaastunnet. Kasutage oma sõnu ettevaatlikult ning rahuliku ja selge tooniga. Vallalisi tõmbab tõenäoliselt keegi, keda nad on oma suhtlusringkonna kaudu juba mõnda aega tundnud. Jääge oma tunnetele truuks.

Veevalaja: Täna hakkavad inimesed teid teistmoodi vaatama, kui varem. Silmapiirile võib ilmuda atraktiivne inimene, kes pöörab teile tähelepanu ning äratab teis huvi ja elevust. Laske oma südamel olla avatud, selle kohtumise edasiviimiseks. Alustage põneva vestlusega ja jätkake seda kohtinguga nädalavahetusel. Olge selle inimesega suheldes avatud ja proovige teda rohkem tundma õppida.

Kalad: Täna võite pöörduda kellegi intellektuaalselt stimuleeriva inimese poole. Osalege elavates aruteludes ja tõstke oma huumor esiplaanile. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks, võib suhtlemine tekitada pingeid. Vältige kiirustavate otsuste tegemist ja olge valmis arvestama teise inimese seisukohtadega. Loobuge negatiivsetest mõtetest ja lähenege argumentidele, positiivse mõtteviisiga.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope