Armastuse ja suhte horoskoop 23.05.2023.


Jäär: Olge oma sõnade intensiivsuse suhtes tähelepanelik. Kuigi teie kirglik olemus on imetlusväärne, veenduge, et suhtlus partneriga jääks lugupidavaks. Vältige oma vestlustes liigset agressiivsust, kuna see võib tekitada tarbetuid konflikte. Püüdke saavutada tervislik tasakaal enesekehtestamise ja tundlikkuse vahel. Kui olete vallaline, kasutage võimalust alustada ergutavaid vestlusi.

 

Sõnn: Tänane päev toob suurepärase võimaluse tugevdada oma partnerluse emotsionaalseid ja materiaalseid aluseid. Hea päev arutada rahaasju, ühiseid investeeringuid või kasvõi koos tuleviku planeerimist. See ühine keskendumine stabiilsusele võib süvendada teie sidet ja luua tugevama turvatunde. Vallalised peaksid otsima partnerit, kes suudaks pakkuda neile kindlust kõigis eluvaldkondades.

 

Kaksikud: Ole spontaanne ja võta omaks tundmatu. Kui olete vallaline on see päev seltskondlikel koosviibimistel osalemiseks, vestlusteks ja võimaluseks kohtuda kellegagi, kes haarab teie südame. Kui olete pühendunud suhtes, peate täna keskenduma oma heaolule ja viima oma emotsionaalse õnne vastavusse teie suhte nõudmisega. Sellegipoolest ärge jätke täielikult tähelepanuta oma partneri vajadusi ja prioriteete.

 

Vähk: Sinu armuelus on täna tugev sisekaemuslik energia. Uurige oma emotsioonide varjatud valdkondi ja looge ühendus oma intuitsiooniga. See on aeg süveneda oma südame sügavustesse ja omandada arusaam oma soovidest ja vajadustest. Kui olete pühendunud suhtes, jagage oma unistusi, hirme ja püüdlusi oma partneriga ning kuulake tähelepanelikult tema vastuseid. Töötage probleemide kallal kollektiivselt.

 

Lõvi: Päev toob teie armuellu sotsiaalse energiapuhangu. See on aeg täis võimalusi süvendada sidemeid oma lähedaste ja sõpradega. Kui olete vallaline, on täna ideaalne aeg oma suhtlusringkonnaga koosviibimiseks või romantiliste võimaluste uurimiseks. Kui olete partnerluses,nautige üksteise seltskonda sotsiaalses keskkonnas. Planeerige sõpradega lõbus väljasõit või osalege koos mõnel seltskonnaüritusel.

 

Neitsi: See on päev, kus leiad tasakaalu oma isikliku ja tööelu vahel. Kuigi teie karjäär võib olla nõudlik, ärge jätke tähelepanuta oma emotsionaalseid vajadusi ega oma partneri soove. Andke kallimale oma kohustustest teada ja laske tal mõista. Kui olete vallaline, pöörake tähelepanu oma karjääriga seotud seltskondlikele sündmustele, kuna need võivad anda võimaluse suhelda kellegagi, kes jagab teie ambitsioone ja väärtusi.

 

Kaalud: Osalemine jagatud kogemustes, mis sütitab teie suhet partneriga, tugevdab teievahelist sidet. See on suurepärane aeg romantilise puhkuse planeerimiseks, mis võimaldab teil koos paarina kasvada. Kui olete vallaline, olge avatud kohtuma uute,erineva taustaga inimestega. Tegelege tegevustega, mis laiendavad teie teadmisi ja toovad teid oma kirgedele lähemale.

 

Skorpion: Kui olete varjatud soove endas kandnud, siis nüüd on aeg need pinnale tuua. Sisestage oma romantilistesse suhetesse läbipaistvust ja autentsust. Usaldus ja intiimsus õitsevad, kui teie ja teie partner võtate omaks, sügavama mõistmise taseme. Kui olete vallaline, võib päevane energia äratada igatsuse kirgliku ühenduse järele. Olge avatud ootamatutele kohtumistele, mis võivad teie armuelu muuta.

 

Ambur: Täna on suur potentsiaal kohtuda kellegi erilisega. Võite kohata kedagi, kes jagab teie väärtusi, huvisid ja entusiasmi elu vastu. Hoidke oma süda avatud ja olge vastuvõtlik uutele sidemetele. Seltskondlik koosviibimine võib olla ideaalne platvorm sarnaselt mõtlevate inimestega kohtumiseks. Võtke omaks põnevus ja laske end tõmmata kellegi poole, kes teie tähelepanu köidab.

 

Kaljukits: Pöörake tähelepanu oma romantilise partnerluse praktilistele aspektidele. Kui olete pühendunud suhtes, näidake oma armastust, näiteks aidates majapidamistöödes või pakkudes toetavat kätt. Teie partner tunneb end hellitatuna, see tugevdab teievahelist sidet. Kui olete vallaline, kaaluge, milliseid omadusi partnerilt otsite ja kuidas saate oma tegevused oma püüdlustega vastavusse viia. See aitab teil meelitada ligi sellist armastust, mida tõeliselt ihaldate.

 

Veevalaja: Võtke oma sisemine laps omaks ja lisage oma partneriga suhtlemisse mängulisust. Tegelege tegevustega, mis sütitavad teie loomingulist vaimu ja võimaldavad teil luua sidemeid sügavamal tasandil. Ole spontaanne ja üllata oma kallimat romantilise žesti või lõbusa väljasõiduga. See noorendab teie suhet ja lisab sädet ning põnevust. Kui olete vallaline, lubage end lõdvaks lasta ja nautida seltskonda.

 

Kalad: Loo hubane õhkkond, mis soodustab intiimsust ja avatud suhtlemist. Võid avastada, et unistuste jagamine kallimaga lähendab teid veelgi. Võtke omaks haavatavus, mis avanemisega kaasneb ja lubage oma partneril samaga vastata. Vallalised peaksid pöörama tähelepanu kõikidele tärkavatele romantilistele võimalustele, mis võivad tekkida. Võite avastada, et keegi, keda olete mõnda aega tundnud, tekitab teis ootamatult huvi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope