Armastuse ja suhte horoskoop 23.05.2024.


Jäär: Täna võite mõelda, kas näidata oma kiindumust või astuda samm tagasi, kuna teie tagasihoidlik iseloom hoiab teid rambivalgusest eemal. Võib-olla olete liiga põnevil, et näidata, kui palju te hoolite. Tunnustamine ei ole tõelise armastuse olemus, vaid iseenda ennastsalgav andmine. Võtke omaks oma tagasihoidlikkus sel määral, et see ei takistaks teil oma tundeid väljendamast.

Sõnn: On aeg oma mured likvideerida ja seltskonda nautida. Ärge kulutage liiga palju aega eilsetele südamevaludele või tulevastele kohtingutele mõeldes. Parem on mõelda sellele, kuidas teha asju, mis teid õnnelikuks teevad. Kuna teist kiirgab positiivsust, siis tõenäoliselt kohtate kedagi, kes samuti kannab endas entusiasmi. Hoidke oma südame ja meele uks lahti.

Kaksikud: Täna on viimane aeg mõelda oma suhte juurtele. Kas pulbitsevad mingid salajased probleemid? On kätte jõudnud aeg vaadata neid avatult ja näidata empaatiat. Olgu selleks vale suhtlemine või emotsionaalne ükskõiksus, astuge nendele väljakutsetele koos partneriga vastu. Pühendage end usalduse ja mõistmise kasvatamisele. Proovige suhet tõhustada, edendades ühtsust ja õnnelikku kooselu.

Vähk: Suhetes olevad inimesed võivad täna kogeda armukadedust. Kuigi on arusaadav soovida inimesega sügavat sidet, ärge laske oma meelt omandihimul hägustada. Jälgige kalduvust olla liigselt seotud kellegagi, kes teid köidab, või olla kade kellelegi teisele pööratud tähelepanu pärast. Laske oma suhetel areneda omas tempos, ilma liigset survet avaldamata.

Lõvi: Täna võite olla emotsionaalselt haavatav ja tundlik armastuse küsimustes. Kuigi see võib olla oluline osa teie võimest olla inimestega lähedane, on see tasakaalu saavutamiseks ülioluline. Suures osas võib tundlikkus põhjustada valesti mõistmist või tarbetut emotsionaalset stressi. Keskenduge enda paljastamisele sellisena, nagu te tegelikult olete, kuid samal ajal veenduge, et te ei ületaks emotsionaalse ülekoormuse piiri.

Neitsi: Tähed kutsuvad teid täna oma mõtteviisi muutma. Peatage kohtingute ratas inimestega, kes ei süüta teis leeki. Seejärel suunake fookus iseendale. Enda avastamine aitab minna edasi, kuni jõuad armastuse kaldale. Julgustage seiklusi, huvisid ja püüdlusi. Kui hakkate ennast armastama, hakkab maailm pöörlema ​​viisil, mis aitab kedagi, kes vastab teie energiale.

Kaalud: Täna võivad mõned pingelised suhted perekonnas paljastuda, seetõttu tuleb olla ettevaatlik konfliktide vältimiseks. Veenduge, et teie partner mõistaks teie mõtet ja suhtuge tema vajadustesse empaatiliselt. Oluline on käsitleda iga probleemi kannatlikkuse ja mõistmisega. Kui te konflikte ei lahenda, võib see teie suhtes pingeid tekitada. Pakkuge aktiivseid lahendusi.

Skorpion: Kosmos kutsub teid oma soove siiralt ja avameelselt edastama. Teie kaaslase soov saada toetust ja tähelepanu, ületab teie taju. Võtke aega, et öelda partnerile, et olete oma jõupingutuste ja armastusega endiselt tema jaoks olemas. Ükskõik, kuidas see ka poleks, olgu see siis sügava vestluse, pehme puudutuse või püsiva pilgu kaudu, laske tal tunda end erilise ja armastatuna. Tugevdage sidet, mis teid kokku viis.

Ambur: Lugege täna oma õnnistusi! Tähistage armastust teie ümber, olgu see siis sõprade, perekonna või teie enda sees. Seda tehes avastate suurema elujõu ja kirge. Jagage oma tänulikkust, kui sõidate oma armastuse paadiga. Laske oma südamel rääkida ja tervitage uusi suhteid ja võimalusi. Pidage meeles, et kui väljendate oma armastust, toote seda oma ellu rohkem.

Kaljukits: Ärge heitke meelt, kui kogete mineviku armastuse pärast üksindust. Tähed manitsevad meid mitte elama sellest, mis on juba kadunud. Vastupidi, hingake sügavalt sisse ja olge avatud uutele mõtteviisidele. Vaadake kõike uue pilguga. Kasutage praegust hetke ja kuulake oma sisehäält ning te loote teistega siiraid suhteid. Universum juhatab teid teel, mida olete ette näinud ja mida te väärite.

Veevalaja: Olge kannatlik vaatleja, kui liigute uue suhte loomise protsessis. Jätke ruumi vestluse orgaaniliseks arendamiseks, et tõde saaks seal esile tõusta. Avage end ja olge enda ja nendega, kellega kohtute, tõeliselt empaatiline. Südame tõeline õitseng toimub aga ehtsast ühendusest, mitte välisilmest. Hoidke oma tundlikkus kõrge.

Kalad: Jagatud suhted võivad teie suhtluses pingeid tekitada. Oluline on läheneda neile rahulikult, mõistvalt ja empaatiliselt. Võtke aega murede kuulamiseks ja tunnete kinnitamiseks, isegi kui see, mida keegi ütleb, teid ei rahulda. Toetava meeskonnavaimu loomine perekonnas, võib aidata teil ületada kõik takistused. Pidage meeles, et oma partneriga kvaliteetaja veetmine on teie sideme loomiseks kohustuslik.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope