Armastuse ja suhte horoskoop 23.06.2023.


Jäär: Tänane päev pakub võimalust tugevdada oma sidet,sotsiaalsete suhete kaudu. Võimalik, et teie ja teie partner osalete koos üritustel. Võtke omaks enda ümber elav energia ja laske sellel inspireerida teid meeldejäävaid hetki looma. Osalege inspireerivates vestlustes ja tundke rõõmu üksteise juuresolekust. See jagatud sotsiaalne kogemus süvendab teie sidet ja lähendab teid veelgi.

 

Sõnn: Kui olete vallaline, kutsub tänane energia teid olema avatud uutele romantilistele võimalustele. Hoidke oma meeli erksana ja usaldage oma intuitsiooni, mis juhatab teid tähendusliku ühenduse poole. Need, kes on pühendunud suhtes, tunnistavad pideva kasvu ja ühise õppimise tähtsust. Otsige võimalusi oma partneri sügavamaks mõistmiseks. Osalege vestlustes, mis tekitavad intellektuaalset stimulatsiooni. Avasta oma partneri kohta midagi uut.

 

Kaksikud: Kui olete vallaline, olge oma sõnade ja tegude suhtes tähelepanelik, sest isegi väikesed žestid võivad teid oluliselt mõjutada. Vältige igasugust kalduvust teisi provotseerida. Selline lähenemine võib luua positiivse aluse potentsiaalsete romantiliste suhete õitsenguks. Kui olete pühendunud suhtes, nõuab tänane päev oma partneriga suhtlemisel erilist ettevaatust. Mis tahes arusaamatused või eriarvamused võivad kiiresti areneda vaidlusteks, kui nendega ei tegeleta delikaatselt.

 

Vähk: Olge täna oma partneri suurim ergutaja. Näidake üles vankumatut toetust tema unistustele, püüdlustele ja eesmärkidele ning motiveerige. Julgustage teda oma kirgedega tegelema ja pakkuge vajadusel oma abi. Teie usk tema võimetesse ja valmisolek partneri kõrval seista paneb ta tundma, et ta suudab maailma vallutada. Tähistage koos võite ja lohutage, kui armsam tunneb end halvasti.

 

Lõvi: Päeva energia toob kaasa uuenenud kaastunde, võimaldades teil ja teie partneril ületada kõik suhtluslüngad ja leida ühisosa. Kasutage seda võimalust, et oma probleemidest rääkida. Väljendage oma muret enesekindlalt, sest teie sõnadesse suhtutakse empaatiaga. Kui olete vallaline, julgustab päevane energia teid varasematest suhtehaavadest lahti laskma ja uue alguse vastu võtma.

 

Neitsi: Annate sageli endast palju välja, et tagada oma partneri õnne. Kuigi see on ilus omadus, tuletab tänane sõnum universumist meelde, et ärge end kaotage. Võtke aega, et mõelda oma soovide üle oma suhtes. Kas on aspekte, mida olete harmoonia säilitamiseks tähelepanuta jätnud? On aeg tegeleda nende emotsioonidega ja edastada oma tunded partnerile.

 

Kaalud: Emotsioonid võivad täna olla pisut ebalevad ja võite tunda oma partneri käitumise pärast pettumust. Oluline on läheneda sellele olukorrale ausalt. Selle asemel, et lasta negatiivsetel emotsioonidel endas koguneda, lahendage oma mured partneriga rahulikult ja kaastundlikult. Kui olete vallaline, kasutage seda aega oma varasemate suhete ja nende õppetundide üle mõtisklemiseks.

 

Skorpion: Võite täna tunda end eraldatuna oma partneri või armastatu suhtes. See ebakindlus võib jätta teid selguse järele igatsema. Andke endale ruumi ja aega oma emotsioonide uurimiseks, kiirustamata otsuste langetamiseks. Võtke omaks müsteerium ja lubage endal kohal olla, selle asemel, et sihtpunkti fikseerida. Usu, et universum juhib teid armastuse poole, mis on kooskõlas kõrgeima hüvega.

 

Ambur: Universum julgustab teid täna oma armuelus muutusi ja kohanemisvõimet omaks võtma. Vabastage kõik jäigad ootused või eelarvamused, selle kohta, kuidas teie suhe peaks toimima. Tundmatu omaksvõtmine võib viia põnevate avastusteni. Laske oma suhtel areneda ja muutuda ning avastate end asumas uskumatule armastuse ja isikliku arengu teekonnale.

 

Kaljukits: Olge täna oma suhtluses valvas ja tähelepanelik. Jälgige armukadeduse või manipuleerimise märke isikutelt, kellel võivad olla varjatud motiivid. Usaldage oma intuitsiooni ja olge ennetav oma partneriga jagatud sideme kaitsmisel. Kui olete pühendunud suhtes, leidke aega, et kinnitada oma armastust ja pühendumust partnerile. Tuletage talle meelde teie sideme tugevust ja usaldust üksteise vastu.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, on aeg hinnata inimesi, keda hoiate. Ümbritsege end sõprade ja tuttavatega, kes soovivad teile siiralt parimat ja toetavad teie armastust. Otsige seltskondlikke koosviibimisi või veebikogukondi, et suhelda sarnaselt mõtlevate inimestega. Ümbritsedes end positiivsete mõjudega, suurendate võimalust meelitada ligi potentsiaalne partner, kes pakub teile soovitud tuge.

 

Kalad: Kui olete pühendunud suhtes, võtke täna eesmärgiks näidata oma lojaalsust ja pühendumust oma partnerile. Olge oma tegudes ja sõnades usaldusväärne. Näidake seda nii suurel kui ka väikesel viisil. Teie vankumatu toetus tugevdab teie armastuse alust. Kui olete vallaline, olge ümbritsevate inimeste jaoks lojaalne sõber. Kasvatage oma olemasolevaid sõprussuhteid ja olge avatud uutele usaldusel põhinevatele sidemetele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope