Armastuse ja suhte horoskoop 23.06.2024.


Jäär: Täna võite tunda end oma suhtes haavatavana ja isegi väiksemad probleemid võivad tunduda suurte väljakutsetena. Et kahtlustwle piir panna, mõelge, kas need on tõelised või ajutised tunded. Olge oma partneriga läbipaistev, kuid veenduge, et see, mida te ütlete, tuleb armastusest, mitte hirmust. Käsitlege kõiki probleeme rahulikult ja loogiliselt.

 

Sõnn: Täna on tõenäosus, huvitavate inimestega tuttavaks saada, suur. Kuid ärge lootke saatusele, proovige teha midagi oma armuelu parandamiseks. Teie dünaamiline energia võib aidata teil leida austajaid, kuid ärge unustage lähenemise spontaansust. Proovige muuta rutiini ja püüdke leida viise, kuidas inimestega sagedamini suhelda. Tegelege tegevustega, mis teile meeldivad, mis võivad teid oma hingesugulasele lähemale viia.

 

Kaksikud: Täna on aeg tuua suhetesse tagasi lõbu ja põnevus. Viige oma partner välja üllatusõhtusöögile, või minge mõnele uuele tegevusele, mida te pole kunagi varem teinud. Kui lisate oma igapäevastele suhtlustele lõbusust, süvendate sidet ja jätate meelde, miks te üldse üksteisesse armusite. Naerge ja olge mänguline, sest huumor on võimas relv, mida saab kasutada suhete, mis tahes lõhe parandamiseks. Peate olema valmis andma ja võtma.

 

Vähk: Täna ärgake üles positiivse suhtumisega, sest päev pakub võimalusi uute inimestega kohtumiseks ja võib-olla ka uue suhte loomiseks. Tähed võivad olla teie poolel, kuid rattad peavad pöörlema. Olge aktiivne, ärge kartke riske võtta ja ärge olge armastuse leidmisel passiivne. Ükskõik, kas alustate vestlust võõra inimesega või proovite uut spordiala, ärgake üles seiklusvaimuga.

 

Lõvi: Kui teil on viimasel ajal olnud madalseis, siis ärge muretsege, sest ajad pöörduvad teie kasuks. Olge valmis kohtuma uute inimestega juhuslikeks kohtumisteks, mis võivad viia sõpruseni. Võtke see energiapuhang vastu ja kasutage seda armastuse ja kaaslase otsingute jätkamiseks. Ärge unustage olla positiivne ja hoidke oma vaimu elus, et muutused omaks võtta. Elu on täis üllatusi ja me peaksime tundmatut tervitama.

 

Neitsi: Ärge täna alluge kiusatusele tõsta oma potentsiaalset kaaslast pjedestaalile. Nii palju, kui on normaalne unistada sellest, milline oleks teie ideaalne kohting, ärge seadke inimestega kohtudes latti liiga kõrgele. Nii loote aluse tõelistele sidemetele, mis tekivad, kuna teie soovid on reaalsuses ankurdatud. Aktsepteerige puudusi, vaadake väljast kaugemale ja kohtuge tõeliste inimestega.

 

Kaalud: Päeva targalt juhtimise õnnestumine tagab, et teie suhe on õnnelik. Isiklike probleemide lahendamisel on harmoonia võti paindlikkus. Soovitatav on investeerida ühisesse arengusse, sest koos õppimine võib suurendada teie koduõnne. Otsige võimalusi sideme tugevdamiseks, sest südame maastiku kohta on alati rohkem õppida. Alustage koos kasvu- ja arenguprotsessi.

 

Skorpion: Olge ettevaatlik, et mitte lasta end häirida asjadest, mis võivad teid pimestada. Lähenege võimalikele armastuse huvidele värske pilguga ja kaaluge neid objektiivselt. Ärge laske end petta liiga tundlikest tunnetest; proovige leida kesktee oma emotsioonide ja mõistuse vahel. Olge valmis uuteks võimalusteks, kuid ärge algatage uut suhet ilma läbimõtlemata. Arvestage oma sisetundega ja jääge optimistlikuks.

 

Ambur: Tänane päev on ette nähtud selleks, et veeta kvaliteetaega oma partneri või armastatuga. Olgu tegemist planeeritud kohtinguga või spontaanne õhtuga, ärge raisake seda aega. Pole midagi halba selles, kui olete üksteise seltskonnast üleliia põnevil ja loote mälestusi, mis kestavad kogu elu. Side tugevneb iga koos veedetud hetkega. See on parim aeg oma kiindumuse väljendamiseks.

 

Kaljukits: Armastus nõuab täna tähelepanu ja kindlus hoiab leeki põlemas. Teie positiivne suhtumine loob tausta romantilistele stseenidele, mis kujutavad armastust ja kirge. Olge enesekindel ja laske sellel suunata teid paremate suheteni oma lähedastega. Koos avastate, et teie kirg ja armastus võivad kasvada järgmisele tasemele, sest mõlemad olete energiat täis. Lubage endal üksteisega lõbutseda.

 

Veevalaja: Täna võiksite piirata oma suhtlust mängulise suhtlemise ja flirdimisega. Siiski on soovitatav olla ettevaatlik. Isegi kui on võimalus võluvaks kohtumiseks, ei tohiks end petta lasta. Oluline on vältida impulssi, sest see võib põhjustada kahetsust. Samuti aitab see enne liigset süvenemist, sammu tagasi astuda ja hinnata, kas suhe on ehtne. Keskenduge suhte kvaliteedile.

 

Kalad: Täna on päev, mil jagate oma tundeid ja emotsioone lähedastega ning annate neile teada, mida te tunnete. On täiesti hea öelda kellelegi erilisele, mida te temaga tunnete. Teie sõbralik loomus võib tekitada uue romantilise huvi või tugineda praegusele tärkavale romantilisele suhtele. Kasutage seda võimalust vestelda ja tutvuda. Teie välimus ja suhtlemisviis on vastupandamatud.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope