Armastuse ja suhte horoskoop 23.07.2023.


Jäär: Täna on suurepärane võimalus, oma igatsetud unistusi ja püüdlusi väljavalituga arutada. Teie uuendusmeelsus ja loov vaimsus saavutavad haripunkti, võimaldades teil arendada värskeid ja põnevaid ideid oma suhte tuleviku jaoks. Teie partner on teie kire ja pühendumuse tunnistajaks ning põnevil. Võtke omaks oma partneri panus, mis võib pakkuda väärtuslikke teadmisi, mille olete võib-olla kahe silma vahele jätnud.

Sõnn: Kuigi olete tuntud oma kindla ja usaldusväärse loomuse poolest, võib teil olla kalduvus emotsionaalselt eralduda, mistõttu

on teie partneril või potentsiaalsel armuhuvil raske teieni jõuda. Siiski on oluline seda tendentsi meeles pidada ja astuda samme, et edendada oma suhetes rohkem sidet ja emotsionaalset intiimsust. Täna on suurepärane aeg murda tõkked ja olla empaatiline oma partneriga.

 

Kaksikud: Kuna tulevik on alati ebakindel, on oluline oma ootuste leevendamine ja asjade loomulik kulg. Kuigi tänane päev võib teie armuelus näidata kasvu ja paljutõotavate arengute märke, nõuavad suhted arenemiseks hoolivust ja kannatlikkust. Ärge kiirustage asjadega ja laske ühendusel areneda. Pühendunud partnerid,vürtsitage oma suhet, proovides koos uusi tegevusi.

 

Vähk: Tundliku inimesena kannate sageli minevikukogemuste raskust. Täna on aga ideaalne aeg nende tunnetega silmitsi seismiseks ja probleemide lahendamiseks. Enne partneri poole pöördumist leidke aega enesesse süüvimiseks ja tehtud vigade tunnistamiseks. See teekond ei pruugi olla lihtne, kuid see on isiklikuks arenguks hädavajalik.

 

Lõvi: Täna võivad piirid romantika ja sõpruse vahel hägustuda ning võite leida end mõtisklemas oma praeguse suhte olemuse üle. Kui olete vallaline, võib mõni lähedane sõber ilmutada kiindumuse märke, mis ulatub kaugemale pelgalt sõprusest. See nihe võib tunduda virgutav ja samas pisut närvesööv. Oluline on olla iseendaga aus ja suhelda siiralt, romantiliseks muutunud sõbraga.

 

Neitsi: Nii nagu suhtute oma töösse hoolsalt ja sihikindlalt, kehtivad ka teie suhetes samad põhimõtted. Kosmos näitab, et teie armastuse kasvatamine annab ilusaid tulemusi ja teie vankumatu pühendumus selle toimimisele sillutab teed tugevama ja rahuldustpakkuvama sideme loomisele. Võti on läheneda oma suhtele nii, nagu see oleks uus, väikeste hetkede hellitamine ning avatuks jäämine kasvule ja muutustele.

 

Kaalud: Pidage meeles, et suhetel on tõusud ja mõõnad ning väljakutsetega silmitsi seismine on loomulik. Enda või partneri süüdistamine tekitab vaid asjatut pinget ja distantsi. Selle asemel keskenduge emotsionaalse vastupidavuse loomisele ja sisemise rahu otsimisele. Võtke omaks kasvu ja eneseleidmise protsess nii üksikisiku kui ka paarina. Nii toimides saate paremini hakkama raskustega.

 

Skorpion: Suhteprobleemide lahendamisel võite näha, kuidas teie partner käitub peeglina, peegeldades teie emotsioone ja mustreid. See arusaam võib valgustada ja tuua väärtuslikku teavet teie käitumise ja käivitajate kohta. Kasutage seda võimalust isiklikuks kasvuks ja eneserefleksiooniks. Vallalised peaksid vältima kiusatust varjata oma tõelist isiksust, et kellelegi teisele meeldida.

 

Ambur: Sinu seiklushimuline vaim ja avatud meel on võtmed sind ees ootava piiritu armastuse avamiseks. Tagantjärele mõeldes võid avastada, et teatud minevikusuhted või kogemused on kujundanud sinu lähenemist armastusele. Kuigi mineviku ülevaatamine on hädavajalik, vältige kahetsustele või kasutamata jäänud võimalustele mõtlemist. Selle asemel mõelge saadud õppetundidele, võimaldades neil teie kasvu soodustada ja suunata teid rahuldustpakkuvamate ühenduste poole.

 

Kaljukits: Teie praktiline ja ambitsioonikas loomus sunnib teid sageli keskenduma oma karjäärile ja isiklikele eesmärkidele, kuid täna kutsub universum teid seadma esikohale oma partneri emotsionaalset heaolu. Tehke oma kiirest ajakavast paus ja looge turvaline ruum sisukaks suhtlemiseks. Andke oma partnerile teada, et olete olemas, et kuulata, ilma hinnanguteta ja et tema tunded on teile väga olulised.

 

Veevalaja: Armastuses räägivad teod sageli rohkem kui sõnad, tänane päev pole erand. Asi pole ainult selles, mida sa ütled, vaid selles, kuidas sa seda ütled. Teie partner on väga vastuvõtlik südamest tulevate õrnade kiindumussosinate suhtes. Võtke aega, et talle siiralt komplimente teha, tunnustada pisiasju, mida ta teeb ja väljendada oma tunnustust tema kohaloleku eest teie elus.

 

Kalad: Emotsionaalne sisekaemus on teie tänaseks kasvuks hädavajalik. Tunnistage endas keerlevaid emotsioone, sest need kannavad väärtuslikke teadmisi, mis aitavad teil tähistada seda, mis võiks olla. Luba endal tunda oma varasemate kogemuste raskust, sest need on kujundanud inimese, kes sa praegu oled. Läbi sisekaemuse avastad oma suhetes mustreid, tugevusi ja valdkondi, mida võiks parandada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope