Armastuse ja suhte horoskoop 23.08.2023.


Jäär: Tänane päev on täiesti uuel tasemel ühenduse loomiseks. Seega, kui teil on olnud mõte tõstatada mõni teema, tehke seda! Olgu see siis teie plaanide, hirmude või salasoovide kohta, tähed ütlevad, et on hea aeg kõik endast välja elada. Teie partner hindab teie avatust. Asi pole ainult rääkimises. See puudutab ka tõeliselt kuulamist, mida teie partner ütleb.Näidake, et hoolite.

Sõnn: Plahvatusohtlikud hetked võivad varitseda, kui te pole oma sõnadega ettevaatlik. Kui tunnete pingete tekkimist, tehke paus ja hingake sügavalt sisse. Mõelge, kuidas soovite end väljendada. Teie sõnadel on jõud ja teil on vaja täna rahu säilitada. Kui asjad tunduvad liiga kuumad, suunake oma tähelepanu millelegi, mida naudite. Siiras vabandus võib teha imesid, kui tunnete, et olete ebaõiglane.

Kaksikud: Kuigi teie jalad on kindlalt maapinnal, on süda avatud armastuse poolt pakutavatele piiritutele võimalustele. Ärge üllatuge, kui sõbra lahke žest või südantsoojendav sõnum teeb teie hinge soojaks, tuletades meelde, et te pole sellel teekonnal kunagi tõeliselt üksi. Võtke omaks soojus, mida teie sõbrad pakuvad. Hoidke oma meeled häälestatuna väikestele hetkedele, mis päeva jooksul rõõmu toovad.

Vähk: Valmistuge emotsionaalselt laetud päevaks armastuse rindel. Te ei ole see, kes seda ohutult mängib, ja täna võite kõhklemata oma südame kaotada. Kui on kunagi olnud aeg kellelegi näidata, kui sügavalt te hoolite, siis täna on see päev. Teie kaastundlik loomus võtab võimust ja te andute hetketunnetusele ega hoia end tagasi. Teie autentsus paistab läbi.

 

Lõvi: Armastus ei seisne selles, et teil on selge tegevuskava või teate täpselt, kuhu südemeasjad liiguvad. See on tähendusrikaste hetkede jagamine, sidemete loomine ja koos tundmatu omaksvõtmine. Nii et ärge laske ebakindlusel end tagasi hoida. Kui olete pühendunud suhetes, võtke aega jagatava sideme kasvatamiseks. Väljenda oma tundeid ja kuula oma partnerit südamega. See aitab teil mõlemal oma ootusi ühtlustada.

 

Neitsi: Andke end tunnete meelevalda, millele olete seni vastu seisnud. Olete alati olnud praktiline ja analüütiline, kuid mõnikord ei järgi südameasjad loogikat. Täna on lihtsalt üks neist hetkedest. Tähed joonduvad, et näidata, et seda seost ei saa kõrvale jätta. Kas see on keegi, kelle poole teid tõmbab? See inimene tunneb sinu suunas samasugust magnetilist tõmmet. See on ilus sünkroonsus, mida ei saa enam ignoreerida.

 

Kaalud: Tänane päev on minevikust lahti laskmine ja oleviku aktsepteerimine. Võite mõtiskleda minevikus tehtud eksimuste üle suhetes ja on loomulik, et tunnete end pisut pettununa. Kuid pidage meeles, et me kõik oleme inimesed ja vigade tegemine on osa teekonnast. Olge enda vastu lahke ja seiske vastu soovile ennast hukka mõista, olnut te muuta ei saa. Selle asemel, et peatuda asjadel, mis valesti läksid, keskenduge saadud õppetundidele.

 

Skorpion: Kallima eluraskustega silmitsi seismise jälgimine,võib vallandada uue arusaamise oma emotsioonide sügavusest. Teie tõeline mure paistab eredalt välja, paljastades teie emotsionaalse sideme ulatuse. Ärge hoiduge oma haavatavat külge näitamast – just nende hetkede kaudu,tekivad tõelised sidemed. Teie partner hindab väga teie võimet,seda vankumatut mõistmist pakkuda.

 

Ambur: Täna hindab teie partner tõeliselt teie maalähedast lähenemist. Teie võime mõista ilma hinnanguteta ja pakkuda lohutavat kohalolekut loob teie vahel sügavama suhte. Pidage meeles, et sageli on kõige olulisemad väikesed žestid. Lihtne puudutus, südamlik naeratus või lihtsalt murede kuulamine,kõik see võib teie sidet kõvasti tugevdada. Naudi päeva!

 

Kaljukits: Tänane päev toob teie südamesse mõtiskluse puudutuse. Olete alati olnud helde iseloomuga, valmis andma oma lähedastele endast parima. Siiski on hetki, mil võite leida end kahtlemas oma heasoovlikuse ulatuses. Täna aitavad teie tunded tasakaalustada oma heasüdamlikku olemust ja vajadust enese eest hoolitsemise järele. Kuid samm tagasi astuda ja hinnata, kas andmine jätab sind pisut kurnatuks, on okei.

 

Veevalaja: Tänane päev on seotud eneseaustusega ja tervisliku tasakaalu säilitamisega romantilistes suhetes. Kellegi armastamine ei tohiks tulla teie eneseväärtuse hinnaga. Enda austamine ja väärtustamine on ülioluline, isegi kui olete kellegi jaoks ülioluline. Ärge unustage, mis teeb teid eriliseks. Kuigi teie soov oma partnerile meeldida on loomulik, ärge unustage pühendada aega oma kirgede jaoks.

 

Kalad: Tänane päev võib tuua teie armuellu huvitavaid pöördeid. Ärge imestage, kui teie ja teie partner leiate end mõnest arvamuste kokkupõrkest. Kuid hingake sügavalt sisse ja pidage meeles, et see kõik on osa teekonnast. Erinevate seisukohtade olemasolu on täiesti loomulik ja see ei tähenda, et te lähete lahku. Uurige võimalust üksteist paremini mõista, see tähendab südamlikku arutelu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope