Armastuse ja suhte horoskoop 23.09.2023


Jäär: Võtke aega, et oma olemasoleva suhte kvaliteet üle vaadata. Tõenäoliselt segavad teid suhte välised inimesed ja peate enne väljapoole vaatamist välja mõtlema oma praeguse partneriga suhtlemise võrrandi. Vallalised võiksid üle vaadata kriteeriumid, mille järgi partnerit otsivad. Abielupaaridel on hea periood omavahelise sideme tugevdamiseks.

Sõnn: Sul tuleb lõbus päev! Teie partner näitab teie vastu oma armastust ja kiindumust, mis tugevdab teie kahe vahelisi sidemeid. Nüüd tunnete end selles suhtes kindlalt ja saate vaadata tulevikku. Abielupaarid võiks muuta õhtu meeldejäävaks ja lubades endale seikluslikke tegevusi.

Kaksikud: võite tunda, et praeguses suhtes on midagi valesti. Millegipärast on teie ja teie partneri vahel tekkinud arusaamatusi. Üks teist on kangekaelne ja soovib domineerida. Selle lahendamiseks peate mõlemad teine teist kuulama avatud meelega. Partnerid võiksid oma kohustused sõbralikult jagada.

Vähk: Peate keskenduma sellele, mis on teie ümber hea, selle asemel, et vaadata minevikus toimunut. Tulevik näib olevat veelgi helgem, nii et ärge heitke seda silmist. Vallalised peaksid plaanima oma sõbraga nädalavahetuse puhkust. Ära imesta, kui sellest saab midagi romantilist! Kindlas suhtes olijad võiksid samuti planeerida lühikest väljasõitu.

Lõvi: Sa pead oma armuelus olema ettevaatlik. Sul võib tekkida kiusatus uude suhtesse astuda, kuigi olemasolev pole ikka veel lahenenud. Enne sellise otsuse tegemist veenduge, et räägiksite oma partneriga ebakindlusest, mis teie on. Pikaaegses suhtes olijad peavad leidma oma armuelus sädeme. Planeerige koos tulevikku.

Neitsi: Proovige täna oma partneriga rohkem aega veeta. Teie meel tahaks veeta intiimseid hetki oma armastatuga, nii et looge päeva jooksul romantiline õhkkond ja näidake oma partnerile, et ta on ihaldatud. Rääkige avameelselt. Kindlas suhtes olijad ei pea olema üksteise isiksuseomaduste suhtes liiga kriitilised.

Kaalud: Peate keskenduma sellele, mida teised teie kohta ütlevad. Teie lähedaste nõuanne muudab teie elu maailma paremaks. See eemaldab igasuguse segaduse, millega olete oma armuelus kokku puutunud ja avaldab rahustavat mõju. Vallalistel on suurepärane võimalus oma tulevast partnerit kütkestada, kui nad töötavad oma väljendusoskuse kallal.

Skorpion: Kõik mõtted isiklikus elus paigale jõudmisest hakkavad nüüd vilja kandma. Soovitatav on tegutseda vastavalt oma soovidele ja liikuda edasi. Täna on soodne päev tulevikusuunaliste vestluste pidamiseks oma pereliikmetega.

Ambur: Arvestades teie kirglikku elustiili, tahaksite oma partneriga kohtuda. Isegi lühike vestlus oma partneriga teeb teid õnnelikuks ja hoiab teid edasi. Teie partner pakub teile emotsionaalset tuge ja toetab seda suhet. Püsisuhtes olijad peavad loobuma kõigist varasematest pretensioonidest ja rääkima otse oma südamest.

Kaljukits: Sa pead täna säilitama võimalikult külma närvi. Võib juhtuda, et tahaksite tugevalt reageerida, kuid praegu pole õige aeg sellistesse segadustesse sattuda. Laske sellel mööduda ja teie armuelu muutub sujuvaks. See on palju rahuldust pakkuvam suhe, kui mõistate oma armastatut ja käitute vastavalt olukorrale.

Veevalaja: Vallalised peaksid veetma aega koos nendega, keda nad imetlevad. Veetke nendega rohkem aega, arutades mõnda sügavat ja asjakohast küsimust. Pühendunud partnerid peavad oma kaaslast kuulama ja hoolikalt jälgima tema vastust. See annab teile vastused paljudele teis valitsevatele kahtlustele.

Kalad: vältige oma armuelus kõrvalekaldeid. Teie mõistus võib täna olla muutlik, peate selle maha rahustama ja keskenduma sellele, mis teil on. Teie olemasolev suhe liigub stabiilsuse poole. Suhtes olijad kogevad oma armuelus harmooniat ning hindavad ja tunnustavad oma partnerit.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope