Armastuse ja suhte horoskoop 23.11.2022


Jäär: Tänased väljavaated võivad olla pisut ebakindlad. Kui olete olnud optimistlikul lainel võite hämmastuda sellest, kuidas end praegu tunnete. Meeleolud võivad ootamatult ägeneda ja jahtuda. On tõenäoline, et teie väljavalitu võib pakkuda teile, kas kirglikkust või mitte. Peaksite oma segaseid tundeid selgitama ja talle kinnitama, et varsti saab kõik korda.

Sõnn: Olete täna vastuoluline selles osas, kuidas te suhtute isikusse, keda olete nii kaua imetlenud. Kui varem olite ülepeakaela armunud, siis nüüd hakkate märkama vigu kunagises ideaalses suhtes. Jääge mõtetes tugevaks ja võite uuesti armuda. Võib-olla aitab teineteisest eraldatud aeg aidata teil oma emotsioone lahendada ja rahu saavutada. Mõelge välja!

Kaksikud: On ideaalne aeg kutsuda lõpuks eriline keegi, kellega olete mõnda aega salaja kurameerinud, romantilisele seltskondlikule koosviibimisele, mida olete oma lähimate sõpradega kavandanud. Selle suhtluse ajal oodake ehedust, sõbralikkust ja avameelset vestlust. Kui ütlete sellele inimesele, mida te temast arvate, näete, et seinad lagunevad ja armastus täidab tühimiku.

Vähk: Teie kaaslane ei pruugi praegu kõiki teie soove täita. Sel ajal, kui kavandate oma järgmist käiku, võib ta end selle pärast mahajäetuna ja õnnetuna tunda. Võib-olla olete olnud liiga hajevil, et pakkuda oma partnerile jagamatut tähelepanu, mida ta praegu soovib. Sa ei tohiks nii kiirustada; esimesena finišisse jõudmise eest auhinda ei anta.

Lõvi: Tehke täna kõik endast olenev, et vältida tülisid, ükskõik milliseid, mis võivad teie suhet mürgitada.Täna keskenduge pikaajalisele õnnele, mida otsite, ning harjutage andestust ja kannatlikkust. Kui lased väikestel erimeelsustel enda vahel tekkida, toob see kaasa vaid suurema rahulolematuse ja vähema usalduse. Ärge reageerige ühelegi olukorrale ja jääge iga hinna eest rahulikuks.

Neitsi: Nüüd oleks teie ja teie kallima jaoks suurepärane aeg teha koostööd ühise projekti kallal. Kõik teie geniaalsed ideed, teie maja või jagatud ressursside kohta, mis on teil mõttes olnud, võidakse lõpuks ellu viia. Kui saate ettevalmistusfaasist läbi ilma suuremate probleemideta, ei tohiks teil ülejäänud tööga probleeme tekkida.

Kaalud: Otsite meetodeid, kuidas oma suhtesse rohkem investeerida, kuna romantika on teie jaoks praegu oluline. Kogu teie päeva keskmes on teie kallima õnnelikuks tegemine, nii et olete valmis tegema kõike, mida ta vajab. Mida rohkem te oma kaaslast aitate, seda rohkem soovib ta teid aidata. Aja jooksul muutub teie side tänu sellele mustrile tugevamaks.

Skorpion: On loomulik, et kahtled praegu oma partneri pikaajalises pühendumises. Siiski on võimalik, et ka teie positsioon on ebakindel. Soov olla ühel minutil abielus, teisel ​​​​vaba pühendumisest: nii kõiguvad mõnikord teie tunded kihlumise suhtes. Enne kellegi kritiseerimist kontrollige, kas te pole ise samas asjas süüdi.

Ambur: Tehke oma südames ruumi armastuse kasvamiseks. Konkreetse armusuhte lõputu saaga võib täna jõuda palju kaugemale. Teil on palju võimalusi üksteisele lähedasemaks muutumisel ja pühendumise süvendamiseks. Kuigi olete püüdnud asju kergena hoida, ei saa te eitada, et teie kahevaheline tõmme muutub iga päevaga tugevamaks.

Kaljukits: Tänased meeleolud seavad üsna selge piiri, kuhu teie kohting minna võib. Teie ja teie võimalik kaaslane olete teadlikud tugevate emotsioonide olemasolust teineteise suhtes, kuid pole kindel, kas kohe tegutseda või veidi oodata. Nii tugevad kui ka teie tunded üksteise vastu ei ole, võite kiusatusele järele anda ja laskuda sensuaalsetesse vestlustesse. Olge oma tegudest teadlik.

Veevalaja: Partneriga rääkimine võib praegu tunduda ebamugav. Teie ja teie partner olete teineteise kõne peenematele toonimuutustele rohkem häälestatud. On võimalik ületada oma kaitsevõime ja hakata oma partnerit kohtlema austuse ja tähelepanuga, mida ta väärib. Kui suudate probleemidest rääkida kedagi süüdistamata, saate hoida vestlust õigel teel.

Kalad: Peate oma ootused ümber kujundama, kui ootate endiselt, et teie ellu siseneks “see üks ja õige”. Päevameeleolu soovitab teil oma seisukoht ümber hinnata ja võib-olla mõelda, kuidas saate selle rõõmsameelse inimesega kohtuda,aga ainult siis, kui hakkate ise rõõmsameelselt aega veetma. Kui hakkate elama praeguses hetkes ja suudate ka ise lõbutseda, kohtate kiiresti kedagi imelist.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope