Armastuse ja suhte horoskoop 23.11.2023.


Jäär: Väikesed probleemid võivad teie armuellu pingeid tuua. On ülioluline, et käsitleksite neid enne päeva lõppu nutikalt. Olge tundlik oma partneri tunnete suhtes ja ärge riivake emotsioone. Hea, kui väldite hääle tõstmist isegi lahkarvamuste korral. Mõnele inimesele sobib see päev endise väljavalituga vanade probleemide lahendamiseks, mis võib teie ellu stabiilsuse tuua. Täna on hea ka armastatut perele tutvustada.

Sõnn: Täna süttib kirg nagu ei kunagi varem. Teie karisma tõmbab väljavalitu magnetiliselt teie poole ja jätab püsiva mulje. Kasutage seda aega, et end sügavalt siduda, väljendada väljaütlemata tundeid ja anda end armunu jumalikule tantsule. Vallalised, laske oma valvsus alla, sest on suur võimalus, et kohtate kedagi, kes tantsib teiega samas rütmis.

Kaksikud: Armastuse ja suhete sfääris, tulvab täna teie teele uus ja elav energia. Võtke see omaks, sest te ei suuda vastu panna uute kohtumiste ja kogemuste põnevusele. Täna võib sinu karisma avada uksed nii uutele sõprussuhetele kui ka romantilistele võimalustele. Olemasolevad suhted võivad oodata spontaanset sädet, mis tõmbab teid partneriga üllataval viisil lähedasemaks. Teie ellu võib taas tekkida vana side, mis tekitab emotsioone ja sütitab nostalgiat. Olge valmis põnevaks pöördeks oma armuelus.

Vähk: Võimas energiapuhang mõjutab sügavalt ka teie armuelu. Kui olete aega varunud ja ei ole teadnud, kuidas erilisele inimesele oma tundeid väljendada on teie enesekindlus täna tagasi, sillutades sujuvat teed südamlikele ülestunnistustele. Suhtes olevad inimesed kogevad sügavamat sidet. Teie karisma särab eredalt, muutes teid oma partneri jaoks veelgi vastupandamatuks. Kuid ärge unustage olla kannatlik ja ei tohiks lasta sellel plahvatuslikul energial muutuda agressiivseks domineerimiseks.

Lõvi: Täna on ootus ja põnevus erutavad, kuid sellega kaasneb hirmu ja ebakindluse alatoon. Nüüd on see keeruline segu teie armuelu kujundamiseks valmis. Ärge muretsege, kui teie suhetes hakkavad asjad muutuma. See on üleminek, mis kutsub teid haavatavuse kihte avama ja oma sidet tugevdama. Kui olete vallaline, alustage teekonda, et uurida uut huvitavat kaaslast, kes kõditab teie uudishimulikku olemust.

Neitsi: Täna võiksite kasutada oma tähelepanelikku silma, et mõista oma partneri praeguseid vajadusi ja luua jagatud kogemusi, mis keerlevad nende peensuste ümber. Isegi väikesed kiindumuslikud teod, nagu südamlik kiri või kvaliteetaja loomine, võivad maailma muuta. Teie lähedased hindavad kohandatud žeste, tunnistades teie mõistmise ja tundlikkuse sügavust.

Kaalud: Veenuse mõju soodustab lummavat keskkonda, mis loob sügavamaid emotsionaalseid sidemeid. Neile, kes on suhetes on oodata kauneid hetki, mis on täis intiimsust ja jagatud õnne. Kasutage seda positiivset energiat oma partneriga sideme tugevdamiseks. Kui olete vallaline, on see teie võimalus armastust kartmatult omaks võtta. Hoidke avatud meel ja olge vastuvõtlik uutele võimalustele. Võite lihtsalt kohtuda oma elu armastusega.

Skorpion: Tänane päev on teile ideaalne, kui olete suhtes. Näidake oma partnerile, kui palju te temast hoolite ja teda mõistate. Planeerige eriline kohting või üllatage armsamat läbimõeldud kingitusega. Kui olete vallaline, hoidke silmad lahti kellegi uue suhtes, kes võib teie tähelepanu köita. Olete täna kõige atraktiivsem ja lummavam, seega kasutage seda oma eeliseks!

Ambur: Teie suhteteed võivad ääristada konfliktid, lahkarvamused ja arusaamatused. Ärge kartke, teie instinktiivne ausus ja hea tahe on teie raudrüü. Suhtlemine on teie ankur selle keerise keskel. Rääkige oma kallimaga avameelselt pea kohal tekkivatest tormipilvedest, muutes kõik keerulised olukorrad kasvamise ja mõistmise õppetundideks.

 

Kaljukits: Olles tavaliselt konservatiivne ja südameasjades ettevaatlik, võib tänane päev pakkuda teile üllatavaid võimalusi uurida tundmatuid intiimsuse ja usalduse maastikke. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, on suhtlemine täna teie tähtede kirev võluvõime. Olge julge, väljendage oma soove, kuulake empaatiaga ja laske tõelisel kiindumusel õitseda.

 

Veevalaja: Teie armuelus on oodata mõningast ärkamist. Olete alati ihaldanud partnerit, kes suudab suhelda teie veidra, kuid samas vaimuka isiksusega. See värske arusaam võib aidata teil mõista, et see partner, keda olete otsinud, on võib-olla juba osa teie elust. Kas see on teie lähedane sõber? Kas see on keegi, kellel on samad huvid? On aeg mõelda, näha ja teine ​​pilk heita.

 

Kalad: Teie emotsionaalne sügavus on teie partneri jaoks, suureks pöördeks. Võite tunda tugevamat seotuse ja intiimsuse tunnet ning olla paremini kooskõlas kallima vajadustega. Vallalised võivad tunda tõmmet kellegi poole, kellel on sarnane empaatiavõime. Kindlasti seadke suhtesse piirid ja laske kõigel, oma praeguses suhtemaailmas, loomulikult kulgeda.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope