Armastuse ja suhte horoskoop 23.12.2022.


Jäär: Pole harvad juhud, kui jääte kõrvale, isegi kui otsite teatud isiku- või armastushuvi. Leia täna meetod, kuidas oma tähelepanu köita ja pühenduda rohkem armastusele, selle asemel, et keskenduda korraga, liiga paljudele asjadele. Teie armastuse igatsused ja soovid võivad tunduda piiritud. Peate hingest soovima, et saada seda, mida väärite.

Sõnn: Teie armuelu alles algab, kuid juba praegu on see üsna kirglik. Kui kaks inimest, kes on äsja kohtamas käima hakanud, leiavad meetodid oma annete ja kirgede ühendamiseks, siis side nende vahel kindlasti süveneb. Konkreetsete tulevikuplaanide tegemine on suurepärane viis avatud meele loomiseks. Avage tõkked ja nautige teekonda.

Kaksikud: Praegu peaksite keskenduma oma isiklikele sidemetele ja tutvuma selle erinevate mõõtmetega. Kui see, mida proovite konstrueerida, võtab liiga kaua aega, et realiseeruda, võite kogeda pettumust ja kannatamatust praeguse olukorra pärast. Kuid ärge laske halval, sundida teid solvangule kätte maksma.

Vähk: Teie romantiline suhe on täna ebakindel ja rahutu. Võimalik, et teie ja teie väljavalitu tunnete mõlemad, et te ei suuda oma emotsioone usaldada. Võib-olla vajate mõnda aega lahusolekut, et oma mõtteid koguda ja tõelist mina tundma õppida. Kui te hiljem uuesti kokku saate, on teil olukorrale palju positiivsem väljavaade ja hindate seejärel oma otsust.

Lõvi: Proovige sukelduda kurameerimise ja inimestevaheliste suhete kergemasse külge. Olenemata sellest, kas olete praegu vallaline või suhtes, võib tänane päev inspireerida suurenenud huvi ja vastuvõtlikkust romantiliste võimaluste vastu. On tõenäoline, et see võib viia teid olukorda, kus soovite olla üle ujutatud mõõtmatus koguses kiindumusest.

Neitsi: Täna on suhtlemine hädavajalik. Peaksite oma kallimale saatma magusa kirja, et teie suhtesse romantikat lisada. See annaks talle teada, et soovite temaga kohtumist jätkata ja võib-olla isegi viia asjad järgmisele tasemele. Veenduge, et mida iganes teete, on see ehtne, kuid sisaldab siiski üllatusmomenti. Samal ajal püüa vältida millegi väga rutiinse tegemist.

Kaalud: Miski selles hetkes ei tundu tüüpiline, mida kogete energiatulva juures. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, võite seda magnetjõudu kasutada, pannes oma tunded sõnadesse. Mõne jaoks võib see olla väga meeldiv. Pidage meeles, et teie hääletoon võib teile meeldiva vaatajaskonna luua. Olge oma sõnadega ettevaatlik.

Skorpion: Kui rääkida haige paranemisest, on naer üks tõhusamaid saadaolevaid ravimeetodeid. Kasutage seda fraasi mantrana oma romantilises elus. Teie lähimad sidemed saavad täna, tänu päeva positiivsele energiale, palju armastust ja huumorit. Minge välja ja lõbutsege oma kallimaga, eriti kui asjad on viimasel ajal maha jahtunud. Nautige seda aega, kuni seda jätkub.

Ambur: Täna on täiesti vastuvõetav päev, et lasta oma uhkusel võimust võtta. Inimesed, kellest sa hoolid, võivad näha sinu vaimse ja emotsionaalse võimekuse paranemist märgina, et oled väärtuslik partner, kellega koos olla. Nüüd kannate külluses karismat. Kui teil on keegi meeles, proovige teda meelitada.

Kaljukits: Kui soovite, et teie praeguse partneriga asjad laheneksid, jätkake seda teed, millel olete. Tihedam side oma kaaslasega on teie enda tegevuse otsene tulemus. See mitte ainult ei aita teil oma kaaslast paremini mõista, vaid loob ka aluse õitsvale romantilisele suhtele. Ära anna alla, teie romantilised unistused saavad teoks enne, kui arugi saate.

Veevalaja: Teil peaksite hakkama uuesti kohtamas käima. Investeerige aega, et proovida erinevaid suhteid , et teha kindlaks, kes teiega romantiliselt klapib. See võib tunduda külm ja hoolimatu, kuid teised ei taju sind selles valguses ega mõtle sarnaselt. Kui teete valiku, tunnete end kindlalt, et see on õige. Nautige protsessi!

Kalad: Teie armuelus pole kohest remonti vaja. Praegu olete väga kursis oma romantiliste suhete pisiasjadega. Sellest hoolimata võib teil ja teie kaaslasel tekkida ebatervislik kiindumus väikestesse tegudesse või sõnadesse. Andke endast parim, et mitte lasta väikestel ärritustel teid häirida. Sa ei pea riskima suhte täieliku lagunemisega, vabane halbadest mõtetest.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope