Armastuse ja suhte horoskoop 23.12.2023.


Jäär: Teie kodu on täna täis armastust, soojust ja õnne. Teil on partner, kelle õnn tundub haaravat ja kes loob teile soodsad võimalused koosolemise nautimiseks. Täna on õhus armastust ja on just õige hetk hubaste kohtingute pidamiseks. Ehitage oma sidet, hoides oma armupesa, mida jumaldate, luues õhkkonna, mis tugevdab teie armastust.

 

Sõnn: Täna on armastuse jaoks soodne päev. Võite kohata kedagi põnevat, kes muudab teid uudishimulikuks. Olge valmis seda kohtumist uurima ja avatud vestlustele ja uute sidemete loomisele. See inimene võib resoneeruda suurepäraselt sinu hingega. Kui olete pühendunud suhtes, oodake päeva, mis on täis kiindumust ja rõõmu. See on suurepärane võimalus värskendada romantikat ja luua meeldejäävaid hetki.

 

Kaksikud: Laske koosolemise vaimul endas voolata, sest teie partner kiirgab täna kiindumust. Võtke aega, et kavandada midagi lõbusat, mida saate koos teha. Tänage oma partnerit positiivsete emotsioonide eest. Ärge unustage, et naer on side, mis tugevdab suhet. Nautige elu kergematel aegadel ja hinnake koos kasvavat armastust.

 

Vähk: Tänane päev on huvitava kogemuse eelmäng. Olge uhke oma tarkuse ja individuaalsuse üle ning riietuge vastavalt, sest see annab lisandväärtuse ja paistab silma. Keegi põnev inimene köidab teie pilke ja tõmbab enda poole. Võimalikku partnerit võib köita teie ainulaadne vaade armastusele ja elule, mille tulemuseks on huvi teie vastu.

 

Lõvi: Võib-olla soovite täna oma armastatule midagi osta, kuid kingituste tegemisel on konservatiivne instinkt. Vajalikuks muutub suuremeelsuse tasakaalustamine ja rahaline vastutus. Tehke sisukas žest, mille lubamine pole liiga kallis. Koos kvaliteetaja veetmine. Rääkige omavahel läbi armastuse ja öelge, mida te armsama vastu tunnete.

 

Neitsi: Tänane tähtede õrn mõju paneb teie suhte õitsele. Teie partneri särav vaade täidab teie ühise kodu rõõmu ja põnevusega. Osalege lõbusatel hetkedel mängulise vaimuga. Kui seiklete üksteise tunnetes ja mõistate, kuidas armastuse juured kasvavad sügavamaks, muutub teie side tugevamaks. Hinnake neid süveneva armastuse aegu, kuna need toovad kaasa tugevama suhte.

 

Kaalud: Täna on eneseväljenduse päev. Nautige tegevusi, mis teevad teid õnnelikuks ja võimaldavad teil uurida oma sisemust. Universum suunab teid proovima mõnda hobi või kohta, mida olete alati tahtnud uurida. Võimalik, et suudate oma energiat piisavalt magnetiseerida, et keegi sind üllataks. Võtke omaks päevane rahu ja kui te seda isegi ei otsi, leiab armastus teid üles.

 

Skorpion: Kasutage tänast päeva oma suhte käigu ümbermõtestamiseks. Sädeme saab taasavastada, kui asute koos uutesse seiklustesse või külastate vanu randasid. Arutage oma partneriga, mida soovite ja millest unistate seoses tulevikuga. Tehke kindlasti midagi tavapärasest erinevat ja näete muutust paarina.

 

Ambur: Tunnete jagamine tugevdab teie suhet. Eneseväljendus võimaldab edasi anda oma tundeid avatuse ja sisemise tõepäraga. Täna on aeg luua lähedased ühendused oma kallimaga. Samuti kuulake tähelepanelikult armsamat ja lubage tal end väljendada. Üksteise ainulaadsuse toetamine lisab ühendusele tähendust.

 

Kaljukits: Päev annab teile võimaluse oma armuelu üle mõelda. Kasutage ära positiivset energiat enda ümber. See on ideaalne aeg kestast väljumiseks ja uute suhtlemisviiside proovimiseks. Juhuslikud kohtumised võivad anda teile sügava suhte, mis kestab kaua. Lähenege sellele muutusele positiivselt, võttes see omaks avatuse ja uudishimuga.

 

Veevalaja: Täna juhib harmoonia teie suhtlust. See ei tähenda tunnete allasurumist, vaid pigem tasakaalu leidmist väljenduses, mis ei vii konflikti. Hinnake oma eripärast lähedust partneriga ja leidke varjupaik ühises huumoris. Tehke paus, et märgata tavalises peidetud ilu. Armastage üksteise individuaalsust, luues mõlema osapoole jaoks turvaline ja kaasav keskkond.

 

Kalad: Teie liidus partneriga on täna värsket magnetismi! Näidake oma kiindumust, süüdates leegi. Samuti tasub suhet süvendada, öelda armastus- ja tänusõnad. Oma soojuse ja hellusega jäädvustate oma partnerit ja julgustate suuremat läheduse sügavust. Kasutage seda võimalust, et tugevdada sidet ja panna üksteist tundma oma suhtes tähtsana.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope