Armastuse ja suhte horoskoop 23. augustiks 2022


Jäär : Teil võib täna tekkida takistusi oma püüdlustes emotsionaalselt areneda ja proovida midagi uut. Võimalik, et tunnete kõhklusi sügavalt juurdunud, alateadlike emotsionaalsete kalduvuste tõttu. Kinnitage oma väljavalitule oma pühendumust, enne kui see teie suhteid pingestama hakkab.

Sõnn : Koos partneriga tulevikku vaatamine võib teid täna närviliseks ajada. Isegi kui teate oma südames, et teil on õigus, võite kaotada usu oma nägemusse ja seada kahtluse alla oma otsustusvõime. Selle asemel, et lasta sellel end heidutada, pidage meeles, et te ei ole tähtede poole püüdlemises üksi.

Kaksikud : Teile võib tunduda, et peate täna lähisuhtes tavapärasest rohkem pingutama, kuid oma mõtete mõistmiseks on vaja vaid vähem pingelist suhtumist. Võimalik, et teie suutmatus oma ideid ohjeldada põhjustab stressi, kui proovite suurt pilti näha.

Vähk : Võimalik, et hindate ümber oma tervisliku partnerluse kriteeriume. Võiksite rääkida vastastikku kasulikuma sideme loomisest oma partneriga, kui tunnete, et olete alati see, kes peab pingutama. Siiski ei ole ainult partner praegustes asjades üksi süüdi. Samuti peate võib-olla hindama, kas endale seatud romantilised eesmärgid on teostatavad või mitte.

Lõvi : Armastuse usaldamine kannab täna vilja. Teie partneri ideed ja tema intellek köidavad ja hämmastavad teid. Kui olete praegu vallaline, võiksite romantilise suhte otsinguid laiendada. Tunnistage oma väärtust ja proovige midagi uut. Teie romantilisel elul on potentsiaali jõuda uutesse kõrgustesse, kui usute endasse

Neitsi : Võib juhtuda nihe teie vaatenurgas seoses teie armuelu ja asjadega, mis teile rõõmu pakuvad. Võite avastada, et see periood avab teile uusi romantilisi võimalusi. Avastate, et saate ausamalt suhelda ja muutuda vastuvõtlikumaks teie partneri ideedele ja tulevikunägemustele, jagades samal ajal ka oma mõtteid ja eesmärke.

Kaalud : Olete lõpuks leidnud viisi, kuidas minevik seljataha jätta ja oma suhetes edasi liikuda, hoolimata asjaolust, et olete võib-olla tundnud kibedust ja varjanud seda asjadega, mis varjavad teie leina. Et saaksite oma ego alla neelata ja leppida sellega, et eksisite, on vaja palju enesekindlust.

Skorpion : Ootamatu muutus teie suhte seisukorras võib põhjustada muutusi selles, kuidas hindate nii raha kui ka kiindumusega seotud tulemusi. See võib praegu tunduda teie suhtes ebaõiglane, kuid pikemas perspektiivis mõistate, kuidas erinevad komponendid omavahel ilusti kokku sobivad, pakkudes teile rohkem, kui oleksite kunagi ette kujutanud.

Ambur : Suhtes tuleb ette hetki, mil üks partner peab võtma endale rohkem kohustusi. Võiksite täna kanda lisaks füüsilisele ka suurema osa emotsionaalsest raskusest. Astuge samm tagasi ja vaadake laiemat pilti, et näha, kuidas asjaolu, et veedate rohkem aega koos, aitab teie suhet parandada.

Kaljukits : Võite leida end mõtisklemas mõne oma varasema romantilise kohtumise üle. Need mälestused teevad teid tõenäoliselt rahulolevaks ja motiveerivad teid tegelema mõne põneva romantilise tegevusega. Kasulik oleks loovalt mõelda, kuidas saaksite oma romantilisse ellu põnevust tuua.

Veevalaja : Täna on suurepärane päev teise inimese ellu rõõmu toomiseks. Teie armastatu mäletab teie lahkeid žeste ja saab tulevikus inspiratsiooni vastumaksmiseks, mis teeb teie armastuse leegi säilitamisel imet.

Kalad : Võtke täna vaatamata oma tihedale ajakavale veidi aega, et keskenduda üksteisele ja taaselustada paarisuhteid. See on boonus, kui saate selle käigus oma armastuse üksteise vastu uuesti sütitada. Te mõlemad tunnete, nagu oleksite jõudnud oma suhte füüsilise verstapostini, ja tunnete veelgi suuremat naudingut üksteise seltskonnas olemisest.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope