Armastuse ja suhte horoskoop 23. jaanuariks 2022


Armastuse ja suhte horoskoop 23. jaanuariks 2022

Jäär: Armastus on täna Teie meeles, mõtetes ja südames. Teile ja Teie partnerile meeldib veeta aega üksteisega ja vältida teistega kohtumist. Intensiivne tunne teie kahe vahel on ilmne ja muudab päeva põnevaks. Need, kes on pikka aega suhtes olnud, peaksid pühendumise küsimusi arutama

Sõnn: vältige oma muredesse takerdumist ja õppige, kuidas olla hoolivam. Hea aeg arutada oma partneriga, kuidas teineteise emotsionaalseid vajadusi rahuldada. Püsivas liidus paarilised peavaksid oma kodused kohustused uuesti läbi vaatama ja vajaduse korral ümber korraldama. See loob elus rohkem tasakaalu.

Kaksikud: Peate rääkima ja küsima, mida oma olemasolevast suhtes tõeliselt ihaldate. On aeg saada selgust oma südamlikes tunnetes. Kasutage oma positiivset energiat ja väljendage end oma partnerile. Püsivas liidus paarilised tunnevad soovi planeerida lühikest reisi, et oma kiirest ajakavast eemale pääseda. Arutage eelnevalt võimalikke asukohti.

Vähk: Näib, et olete oma isiklikesse probleemidesse rohkem investeerinud, kui arugi saate. Astuge samm tagasi ja veenduge, et teatud olukorraga on kõik korras. Vallalised saavad võimaluse tutvumiseks ja romantikaks. Nad peavad end kättesaadavaks tegema ja inimestega suhtlema, et anda endale võimalus uut algust teha.

Lõvi: Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, olete täna täis armastust. Teil on endale veidi vaba aega ja see võimaldab Teil olla loominguline oma tunnete väljendamisel. Kui olete suhtes, üllatage oma partnerit ootamatu romantilise liigutusega. Seda märgatakse ja hinnatakse kindlasti.

Neitsi: Ärge hoidke end tagasi milleski, mida täna teete. Rääkige oma partneriga ja andke talle teada, mida Te armastuse ja elu suhtes tunnete. Minge romantilisele kohtingule ja arutage, kuidas soovite tulevikku näha. Vallalised võivad olla hõivatud sõbra pulmade ettevalmistamisega. Perevanemad võivad rääkida isiklikus elus pühendumisest.

Kaalud: Teie tähed julgustavad Teid täna oma lähedastega dialoogi pidama. See süvendab Teie sidet teistega, eriti sellega, kellest hoolite. Olete täna särav ja kütkestav oma elava isiksusega ja Teie partner on sama entusiastlik. Püsivas liidus olijad tunnevad oma saavutuste üle rõõmu.

Skorpion: Teid ootab täna üllatus, sest Teie partner näitab Teie vastu armastust ja kiindumust erineval viisil. Tunnete end oma suhtes tõeliselt rahulolevana. Ärge unustage teha vastutasu, sest see aitab teie ühendusel õitseda. Püsivas liidus partnerid peavad planeerima oma ühist ja ka laste tulevikku.

Ambur: Võite mõelda, miks Te ei suuda ligi meelitada soovitud armastust. Võib-olla otsite ideaalset olukorda, mida pole olemas. Peate unustama pisidetailid ja minema välja, nautida end kellegagi koos kes Teile meeldib ja keda imetlete. Ärge jälitage romantikat ja see otsib teid.

Kaljukits: Kui Teil on armuelus mõni probleem, siis olge uuendusmeelne ja lihtsalt alustage uuesti. See võib avada uue potentsiaali veelgi sügavamaks ja armastavamaks ühenduseks tulevikus. Olete emotsionaalsem selle suhtes, kuidas partner sind tajub. Vältige oma ebakindluse näitamist ja andke talle võimalus asjad toimima panna.

Veevalaja: Peate uurima oma vaimu ja keha ühendust ning seda, kuidas see aitab Teil praeguses suhtes kasvada. Jälgige tähelepanelikult, kuidas Teie partner Teid kohtleb, kui olete avalikus kohas. Laske lahti kõik vanad käitumismustrid ja toitke oma meelt positiivsusega.

Kalad: Teie sees võib küpseda ego element ja see võib praegu mõjutada Teie armuelu. Olge teadlik oma käitumisest ja olge tundlik oma partneri tunnete suhtes. Selles suhtes ei pruugi olla teist võimalust heastada, seega andke endast parim ja laske oma partneril end mugavalt tunda. Hinnake oma lähedasi.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope