Armastuse ja suhte horoskoop 23. maiks 2022


Jäär : Ärge jätke oma elus ruumi eneses kahtlemisele. Tuleb meeles pidada, kui armas te olete ja kui hea süda teil on. Pöörduge inimeste poole, kes teid armastavad, et saada vajalikku julgustust, mida vajate, kui sumin teie peas on negatiivne.

Sõnn : Hakkate hindama mõtet, veeta rohkem aega oma praeguse partneriga, kui saate teada, et armastus võib tänapäeval võtta erinevaid vorme. Oma romantilisele elule tõuke andmiseks tehke ilusa ilma korral väike reis naabruskonnas. Teie abikaasa hindab seda, kui lubate talle tema lemmiktoite ja -tegevusi.

Kaksikud : Võite saada aimu sellest, mida teie tulevik teile romantiliste suhete osas toob. Lihtsalt jälgides kuidas asjad aja jooksul arenevad. Saage oma armastusehuviga kokku vestlussõbralikuks jalutuskäiguks või pakkuge talle tema tegevustes.

Vähk : Kui esimene eufooria taandub, kasutage oma kujutlusvõimet partneri hellitamiseks, võite lihtsalt aru saada, et saate uuesti sütitada kire ja põnevuse, mis teil kunagi oli. Kulutage rikkalikult toodetele, mis pakuvad rõõmu nii teile kui teie partnerile.

Lõvi : Kui otsite endale meeldivaid omadusi, kipute otsima neid valedest inimestest. Täna on hea päev olla enda vastu aus ja mõelda oma üldisele heaolule. Kui tahate olla elu lõpuni õnnelik, valige partner, kes teid austab ja toetab.

Neitsi : Selle päeva eesmärk on olla oma partneri tunnetega rohkem kooskõlas, et saaksite luua harmoonilisema suhte. Täna tuleb „raske sõit“ ning teil ja teie partneril võib tekkida lahkarvamusi. Rääkige asjad selgeks ja veenduge, et olete samal lainel, et vältida võimalikke väärarusaamu.

Kaalud : Mis puutub suhetesse, siis hakkavad asjad teie jaoks palju põnevamaks muutuma. Koos kallimaga asute uuele ja põnevale teekonnale. Teil on võime kohaneda sellega, mida elu teie ette toob. Kuulake kannatlikult ja olge teadlik piirangutest, millega silmitsi seisate.

Skorpion : Avastate, et konkreetne inimene mõjutab oluliselt teie vaatenurka, olenemata sellest, kas olete juba suhtes või hoidnud pöialt, lootuses seda leida. Sellel on teie elule märkimisväärne mõju ja see mõju avaldub mitmel erineval viisil.

Ambur : Võimalik, et teil ja teie armupartneril on täna vaja teha kompromisse. Võimalik, et teie kaks avastate, et teil on teatud teemal põhimõtteliselt erinevad vaatenurgad. On oluline, et see vaidlus lahendataks nii kaastundlikul kui ka harmoonilisel viisil. Kohelge üksteist austusega ja leidke lahendus.

Kaljukits : Vaimustute alati, kui mõtlete armastusele ja romantikale. Need läheduse märgid, mis võivad ulatuda kellegi vaiksest käitumisest kuni lihtsalt temaga samas ruumis viibimiseni ilma sõna vahetamata, tõukuvad teie südant sügavama armastuse suunas. Armastus on kõikjal teie ümber.

Veevalaja : Nüüd on õige aeg rahustada kõik vastuseta mured, mis teil varem abielupartneriga seoses tekkisid. Kui teil on selle inimesega seoses olulisi muresid või isegi hoiatusmärke, on oluline, et te ei hoiaks neid saladuses. Rääkige sellest oma lähedastega ja kuulake, mis neil öelda on.

Kalad : ärge andke veel oma armuelust alla; võite olla valmis millekski uueks. Tundliku inimesena peate tundma end oma partneriga täielikult sünkroonis, et olla õnnelik. Püüdke luua ühendust kellegagi, kellega saate avameelselt arutada. Samuti on oluline, et teil ja teie partneril oleks palju ühist huvide osas.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope