Armastuse ja suhte horoskoop 23. märtsiks 2022


Jäär : Kui olete kellegagi koos mõnda aega veetnud, olete valmis sammu edasi astuma. Taevane joondus annab teile suurepärase võimaluse oma suhtele pühenduda. Kui see on teie esimene kohting, võib olla lihtne pidada end selle inimese kauaaegseks sõbraks, kellega kohtute.

Sõnn : Otsige viisi, kuidas oma partneriga vestlust alustada teemal, mille suhtes olete olnud vastumeelne. Te ei pea muretsema, et see on ebamugav; lihtsalt riski võtmine võib olla raske igal ajal. Kui suudate vestlusesse sobival viisil siseneda, saab kõik korda.

Kaksikud : Teil on täna isikliku saavutuse tulemusena palju rõõmustavat! Praegusel ajahetkel on planeerimata koosviibimine fantastiline idee. Tänaõhtune kohting võib olla väga lõbus, kui lubate endal olla ja väldite üle mõtlemast.

Vähk : Teil on vaja säilitada huumorimeel tänaste sündmuste taustal. Lihtsad väärtõlgendused suhetes võivad olla äärmiselt ebamugavad, eriti kui neid esineb regulaarselt. Kui proovite seisukohta võtta, halveneb olukord veelgi. Palju lihtsam on naerda ja oma eluga edasi minna.

Lõvi : See on suurepärane aeg koosviibimiseks, et kohtuda uute inimestega, hoides samal ajal silma peal ka potentsiaalsetel kosilastel. Tõenäoliselt on mõned intellektuaalselt kaasahaaravad vestlused, millest soovite osa saada. Sobivate väljavaadete leidmiseks hoidke kõrvad ja silmad lahti.

Neitsi : Hetkel, kui seda kõige vähem ootate, tuleb armastus otsima. Et teie armastuse püüdlused oleksid viljakad, peate kasutama teie sees leiduvat tohutut loomingulist potentsiaali. Kui teil on täna tugev, kuid kontrollimatu vajadus midagi ette võtta, olge valmis vastama kogu oma südamega. Vaadake loomingulisi viise enda väljendamiseks.

Kaalud : Inimesed, kes on teile kõige olulisemad, jumaldavad ja austavad teid. Kui teil on kallimaga probleeme, võtke see vestluse ajal ette. Andke teisele inimesele teada, et kavatsete olukorra lahendamist tõsiselt võtta, ja töötage selle nimel.

Skorpion : romantilises suhtes tekkivate probleemidega toimetulekul lähenege aktiivselt. Muutke oma suhe partneriga veidi lõbusamaks, lisades sellesse veidi kergemeelsust. Täna võivad tugevate tunnete tõttu tekkida vaidlused, nii et ärge võtke midagi südamesse ja hoiduge vastuolulistest märkustest.

Ambur : Teil on viimasel ajal palju taldrikul olnud ja olete väga hõivatud. Teie armastatud väärib nüüd teie jagamatut tähelepanu. Ärge raisake oma aega tühistest asjadest rääkimisele. Küsige oma kaaslaselt tema heaolu kohta. Arutage üksteisega oma tulevasi eesmärke, püüdlusi ja muresid

Kaljukits : Suhe võib kesta ainult siis, kui mõlemad partnerid on ausad, viisakad ja armastavad. Saate täna oma suhtele uue hingamise anda, väljendades üksteisele oma tõelisi tundeid. Te ei pea millegi pärast muretsema. See nõuab aga teiepoolset ettevaatlikkust. Oluline on vältida oma suhetes solvava keele kasutamist.

Veevalaja : Täna on võimalikud partneriga erimeelsused, nii et olge valmis mõneks muhuks teel. Võtke aega, et asjad selgeks rääkida ja veenduge, et olete enne alustamist samal lainel. Teie suhe paraneb tänu sellele, et olete mõlemad üksteise tunnetest teadlikud.

Kalad : muutke oma kallima päev helgemaks, näidates talle lihtsate heategudega, kui palju te hoolite. Teie partner hindab teie jõupingutusi ja saab inspiratsiooni teha tulevikus sarnaseid samme, et teie suhe püsiks tugev. Selle tulemusena saaks suhe uue elu ja võimaluse andestada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope