Armastuse ja suhte horoskoop 23. veebruariks 2022


 

Jäär: Vallalised peaksid kärpima oma entusiastlikkust ja olema oma lähenemise suhtes tähelepanelikud, sest neid võidakse pidada ülivõimsaks. Selline lähenemine võib anda tagasilöögi, nii et käsitsege seda ettevaatlikult. Pühendunud võivad end oma partneri ebatavalise käitumise tõttu ebakindlalt tunda. Andke sellele veidi ruumi ja aega ning see langeb uuesti oma kohale.

Sõnn: Te peaksite oma tegude eest vastutama. Teie ebakindlus kaob alles siis, kui võtate oma elu juhtimise ja määratlete oma olemasoleva suhte uuesti. Vallalistel on täna uuenenud lootustunne ja enesekindlus. Nad peaksid lähenema oma armastusele uue jõuga ja otsima ühendust intellektuaalsel tasandil.

Kaksikud: olete rahuldavas elufaasis ja soovite oma mugavustundest kõvasti kinni hoida. Teie kallim annab suure panuse sellesse, et Te tunneksite end erilise ja turvalisena. Hinnake neid hetki ja mõelge, mis selle juhtuma paneb. Vallalised peavad oma kestast välja tulema ja olema väljendusrikkamad selle suhtes, keda nad imetlevad.

Vähk: kui olete vallaline või pühendunud, pöörate täna suuremat rõhku teie karjääriga seotud küsimustele. Olete oma mainest teadlik ja teete selle kaitsmiseks kõvasti tööd. Väljakutsed töökohal hoiavad teid hõivatud ja partneri nõuannete kuulamine aitab kindlasti kaasa. Olge oma autentne mina ja loobuge oma muredest ja ebakindlusest.

Lõvi: Eneseväärtus on Teile oluline, hoolimata sellest võib saada Teie armuelu arutlemise punktiks. Teie partner võib olla öelnud midagi, mis on Teie identiteeti mõjutanud. Selle asemel, et muuta see egoprobleemiks, peaksite olukorra viivitamatult hajutama, puhastades selle. Vallalised ei tohiks oma väärikuses järeleandmisi teha.

Neitsi: See on rõõmustav päev, kuna olete hõivatud seltskondlike sündmuste ja rühmategevustega. Selle käigus võite suhelda paljude inimestega. See laiendab Teie suhtlusringkonda ja suurendab võimalust kohtuda oma sarnaselt mõtleva partneriga. Olge avatud mõnele juhuslikule vestlusele ja uurige, mida teised pakuvad.

Kaalud: Te tunnete end täna elavana ja lööte kaasa ning soovite elu omaks võtta. See on suurepärane aeg, et planeerida oma kallimaga romantiline väljasõit ja anda talle teada, kui palju ta teile tähendab. Teie sees on näha kirge ja sensuaalsust, mis muudab päeva palju rahuldust pakkuvamaks ja lõbusamaks. Vallalised peavad vältima enda üle uhkeldamist.

Skorpion: olete intuitiivne inimene ja Teie psüühilised võimed on täna haripunktis. Mõni vana suhtlus võib teiega ühendust võtta, et oma probleeme usaldada. Te ei pea oma sidemeid uuendama, vaid olema ainult hea kuulaja. Andke nõu nii nagu Teie süda ütleb, et see on õige ja see teeb imesid. Pühendunud peaksid oma mõtete rahustamiseks tegelema meditatiivsete praktikatega.

Ambur: oodake ootamatusi, sest täna võib Teie ette tulla igasuguseid üllatusi. Võib olla uudiseid, et mõni teie vana sõber on tuttava inimesega tülli keeranud. Pühendunud võivad tunda oma partneri kummalist käitumist, kuid ärge laske neil arengutel end häirida. Vallalised kuulevad häid uudiseid, kuna nende armastus võib ühendust võtta.

Kaljukits: Teie ümber on täna rahustav mõju. Emotsionaalne kindlustunne, mis tuleneb lähedaste inimeste elust, teeb teid rahulolevaks. Vallalised on rahul edusammudega, mida nad on saavutanud kontakti loomisel, kellega nad imetlevad, ja jäävad lootusrikkaks. Pühendunud peaksid väljendama oma partnerile tänulikkust toetamise eest.

Veevalaja: Teil tekib täna kiusatus nautida erinevaid elumõnusid, olgu selleks siis lemmiktoit või väljasõit valitud kohta. Teete südamlikke hetki ja püüate oma suhet tugevdada. Partneriga mõistmine on hea ning mõlemad naudivad teineteise seltskonda ja seikluslikkust.

Kalad: Parem on vaadata ette kui taha. Ärge hoidke kinni oma minevikumälestustest, sest need võivad teid tegelikkusest eemale viia. Ela olevikus ja hinda end ümbritsevate asjade ilu. Minge sõpradega välja ja avastage midagi uut, mis võib luua uusi kogemusi. Pühendunud inimesed on suure kujutlusvõimega ja saavad planeerida perereisi.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope