Armastuse ja suhte horoskoop 24.01.2023.


Jäär: Ära lase tänastel emotsioonidel oma hinnanguid hägustada, selle asemel mõtle ratsionaalselt. Vältige päevale kõrgete ootuste seadmist, sest on võimalik, et teised ei jaga teie emotsioone. Võib-olla tunnete end oma mõtetes hajutatuna ega suuda keskenduda. Mida rohkem proovite asju lahendada, seda hullemaks see läheb. Ärge süvendage endas pettumust ja hoidke emotsionaalsetest asjadest eemale.

Sõnn: Kaaluge oma võimaliku partnerluse tulevikku ja tehke mõned konkreetsed ettevalmistused. Üksikasjadest hoolimata tõuske püsti ja järgige oma unistusi. Kui soovite selle inimesega suhet tõsiselt luua, peate saama inspiratsiooni,et kohe tegutseda. Andke teada, mida te tema vastu tunnete, ja laske tal mõne aja pärast reageerida. Asjad muutuvad varsti.

Kaksikud: Tõenäoliselt vestlete täna inimesega, kelle kindlaid tõekspidamisi ja veendumusi austate. Mida sügavam on teie suhe, seda rohkem olete temast huvitatud. Selle asemel, et reageerida ärevusega, võtke asju aeglaselt ja ettevaatlikult ning õppige seda inimest tundma. Avage uks romantikale ja te ei kahetse.

Vähk: Romantika ei pruugi teie jaoks kohe sündida, kui te seda otsite. Teil ei ole intensiivset emotsionaalset sidet, mida loodate. Kuid see ei tähenda, et see võib takistada teil mõnusalt aega veetmast, mis tahes koosviibimisel, kuhu lähete. Isegi kui tõeline armastus ei pruugi tulla sõrmenipsust,saate siiski lõbutseda ja nautida oma aega kergemeelse flirtimisega.

Lõvi: Oluline on edastada oma nõudmised ja soovid olemasolevas ühenduses. Teistele oma vigadest rääkimiseks on vaja julgust, eriti kui olete minevikus haiget saanud. Kuid peaksite oma partneri proovile panema, jättes oma valvel hoiaku ja lubades tal endale lähedale tulla. Avaldage nii palju teavet, kui on turvaline ja palju on mõistlik.

Neitsi: Lõdvestage hetkeks oma kohusetunnet. Kui rääkida inimestevahelisest suhtlusest, siis olete sageli üsna tasane ja realistlik. Siiski ei pruugi teil mõnikord õnnestuda luua, tõeliselt meeldejäävaid romantilisi kohtumisi.Täna on suurepärane päev romantiliseks kohtumiseks. Jäta kõrvale oma mured töö pärast ja ülejäänud kohustused. Nautige üksteisele kirglikult lähedal olemist.

Kaalud: Kui pingutate palju, võib teie suhe kaugele jõuda. Kuid täna võib keegi teid ja teie kaaslast üllatada ootamatu teabega teie mineviku või oleviku kohta. Ausalt vestlemine võib olukorrale valgust tuua ja näidata, et asjad polegi nii kohutavad, kui esmapilgul tunduvad. Olge kannatlik ja kuulake.

 

Skorpion: Peate täpselt teadma, mida soovite, ja seejärel seda väljendama. Vaidlus oma kallimaga võib täna olla vältimatu. Selle asemel, et eeldada, et teine ​​​​inimene mõistab teie seisukohta, võtke aega, et see välja öelda ja enda seisukoht selgeks teha. Mõlemad olete avatud teise vaatenurkadele, mis lõppkokkuvõttes toob kaasa sügavama vastastikuse tunnustamise ja vastastikuse rahu.

 

Ambur: Ole lahke,anna oma partnerile ja suhtele ruumi, mida ta vajab. Paistate olevat selline tüüp, kes tahaks sotsiaalmeediat kasutada oma eraelu maailmale edastamiseks. Kuid teie kaaslane ei pruugi selles väga entusiastlik olla ja võib tekkida kahtlusi. Määrake kahekesi eriline hetk, et jagada midagi intiimset.

 

Kaljukits: Teie uuenenud külgetõmme suhtes, tuleneb teie pingutuste positiivse mõju kogemisest,teie ja teie kaaslase vahelisele intiimsusele. Selle tulemusel on teil suurem võimalus seda inimest mõista ja luua rahuldustpakkuv romantiline suhe. Liigute õiges suunas, nii et jätkake! Pidage meeles romantika põhialuseid ja teie romantiline elu õitseb.

 

Veevalaja: Tundke end romantiliste suhete osas enesekindlalt. Ebakindlus paneb sind arvama, et tahaksid partnerluses sammu tagasi astuda. Võimalik, et teil on minevikus olnud halb kohtumine, mis paneb teid endas kahtlema. Selle asemel, et lasta asjadel olla, nii nagu nad on, oleks ehk targem otsustavalt tegutseda.

 

Kalad: Täna on hea päev romantiliseks kohtumiseks, sest armastus on kindlasti radaril. Olge avatud sellele, kuidas ja kus kohast võite armastust leida. Huvitaval kombel võib see, mis algab sõbrast, kes aitab teid teie töös, olla midagi enamat. Ärge arvake, seda potentsiaalset romantilist partnerlust, kohe maha, vaid jälgige seda väljavaadet.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope