Armastuse ja suhte horoskoop 24.01.2024.


Jäär: Veenus, armastuse planeet, soovitab teie romantilises elus mõningaid intrigeerivaid arenguid. Olge valmis ootamatuteks üllatusteks, sest värskete emotsioonide laine võtab teid võimust. Vallaline inimene võib sattuda potentsiaalsete kosilaste seltskonda. Pühendunud suhtes inimesed võivad kogeda kire taassüttimist. Avatud suhtlus soodustab sügavamat ühendust, sillutades teed sügavate ja autentsete suhete loomiseks. Hoiduge siiski kiirustavate otsuste eest, ärge laske midagi ilusat saboteerida.

Sõnn: Täna on romantika peidus erinevates kohtades.Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, võivad sädemed lennata, süüdates teie romantilise elu, nagu ei kunagi varem. Kuulake oma südant ja võtke armastuses kaalutletud riske. Paaride jaoks on see suurepärane päev tunnete väljendamiseks ja üksteise emotsioonidesse sukeldumiseks. Seevastu vallalised võivad leida oma hingesugulasi ootamatutest kohtadest. Hoidke meel avatud ja võtke maagia omaks!

Kaksikud: Kui olete vallaline, võib teid kohata intrigeeriv armastuse väljavaade. See inimene ei pruugi olla teie tüpaaž, kuid temas on võlu, mida te ei saa eitada. Paaride jaoks, võib põnev ilmutus teie suhet veelgi tugevdada. Isegi taevas mõistab teie vajadust mitmekülgsuse järele. Nagu alati, on ausus ja suhtlemine täna teie parimad liitlased armastuses. Hoidke vestlused avatuna, isegi kui need puudutavad ootamatuid teemasid.

Vähk: Teie romantilises elus võib ette tulla ootamatuid nihkeid. Kui olete vallaline, võib üllatuskohtumine kellegi uuega, tekitada põneva romantika. Suhtes olijad, võite avastada oma partneri uusi tahke või näha oma suhte arenemist uuele tasemele. See muutus noorendab teie armuelu.Ärge taanduge oma kesta. Nautige armastuse sõitu, see lubab hingematvat kirge.

Lõvi: Teie julgus ei paista silma ainult raskuste ajal, see mängib suurt rolli ka armastuses. Kui olete mõelnud oma tunnete tunnistamise või kallimale sügavamate emotsioonide väljendamise üle, on täna teie päev. Suhtes olevad inimesed võivad tunda soovi, tõsta oma sidet järgmisele tasemele. Vallalised, armastus võib oodata ootamatutes kohtades. Tasakaalusta oma emotsioone, kõik on seotud rütmi õigeks saamisega. Õhus on armastust!

Neitsi: Purjetage täna kannatlikult läbi elu. Armastus võib tunduda kohustuste tõttu vaoshoitud, kuid pidage meeles, et armastus võib lahendada kõik probleemid. Jagage oma muret partneriga ja leidke viise, kuidas häirest hoolimata realiseerida võimalusi rõõmuhetkedeks. Armastusžestid parandavad teie suhet, olenemata sellest, kui väikesed need on. Vaadake laiemat perspektiivi ja teie suhe peab vastu igale raskusele.

Kaalud: Täna on teie iseloomulik võlu köitvam, kui kunagi varem. Harmoonia, mida olete püüdnud oma isiklikus elus saavutada, võib tunduda hirmuäratav, kuid püsige selles. Muutused võivad tekitada emotsioone, kuid ärge laske sellel tekitada lõhet enda ja lähedaste vahel. Kasutage oma sisemisi võimeid, et viia asjad tagasi tasakaalu. Armastuse rindel võib olla üllatusi varuks ka vallalistele – olge avatud ja vastutulelik.

Skorpion: Armastuse rindel, võib tänane päev tuua teile olukordi, mis nõuavad täielikku ausust ja haavatavust. Suhelge oma partneriga avatult. Suhte läbipaistvus tugevdab teie sidet veelgi. Vallalised hinged, olge ettevaatlikud, kuid avatud, kuna tänasel päeval on potentsiaali, romantiliste suhete loomiseks. Kuulake oma südant, kuid ärge unustage austada oma isiklikke piire.

Ambur: Teid on alati tõmmanud intellekt ja täna räägib armastus intelligentsuse keelt. Sügavates vestlustes osalemine, võib viia teid ideaalse partneri leidmisele lähemale. Kui olete juba pühendunud suhtes, tugevdavad sisukad arutelud teie sidet. Täna on armastus tarkuses, looge kindlasti hinge tasandil ühendus ja hellitage hetki.

Kaljukits: Valmistuge oma armuelus kire ja ettearvamatuse sädemeks. Need, kes on paarisuhtes, ärge kõhelge oma sügavaimaid emotsioone partneriga jagamast. Armsam on vastuvõtlik, mis võib teie sidet ainult tugevdada. Vallalised, ootamatu kohtumine võib viia teid kauni sõpruse või isegi lummava armastuslooni. Hoidke avatud meel ja süda. Tähed joonduvad soodsalt neile, kes on valmis tundmatuid territooriume avastama!

Veevalaja: Kaaluge mustreid, mis teie suhtes täna korduvad, kuna taevased energiad valgustavad sellist dünaamikat. Just suhtlemise kaudu murtakse vanad tsüklid. Rääkige oma kallimale sellest, kuidas te lähedasemaks muutuksite. Vallalised aktsepteerivad uusi suhteid ja liiguvad varasematest eeldustest mööda. Ärge jälitage meeleheitlikult armastust, see jõuab teieni ebatavalises keskkonnas.

Kalad: Tänase päeva planeetide konfiguratsioon soodustab enesepeegeldust. Pidutsemise või suhtlemise asemel tegelege oma siseelu kultiveerimisega. Tehke tegevusi, mis teevad teid õnnelikuks. Universum soovitab uut romantikapeatükki, mis algab seestpoolt. Kui olete pühendunud suhtes, veenduge, et te mõlemad saaksite omaette aega veeta. Mõelge oma ajaloole ja süvendage oma emotsionaalseid sidemeid. Jagage mõnda huvi ja võtke kõik uus vastu.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope