Armastuse ja suhte horoskoop 24.02.2023.


Jäär: Uude suhtesse sisenemine on alati põnev, kuid on loomulik, et kahtlete ja muretsete sellepärast, kuhu see teel on. Aga miks hoida kinni millestki, mis pole selleks mõeldud? Ära lase hirmul hoida sind seotud millegagi, mis sulle ei sobi. Sind ootab terve armastuse maailm ja sa pead olema piisavalt julge, et seda saavutada. Nii et ärge leppige vähemaga!

Sõnn: Lõpetage ülemõtlemine! Kas olete ülepeakaela armunud või lihtsalt muretsete liialt? Ära lase oma mõistusel endaga trikke mängida ja saboteerida oma õnne. Teie iseseisev vaim on äge, kuid ärge laske sellel takistada teid oma tõeliste tunnete avamisel. On aeg suhelda südamest südamesse ja lasta oma tunnetel teed juhtida. Ära jäta kasutamata võimalust uurida seda põnevat uut peatükki oma armuelus!

 

Kaksikud: Kas olete valmis oma suhte uutesse kõrgustesse viima? On aeg sukelduda sügavale ja uurida oma metsikumaid unistusi! Aga oota, sinu sees on midagi küpsemas ja soovib vabaneda. On aeg energia valla päästa ja see kõik avalikult välja tuua. Sa tead sisimas, et sa ei saa seda enam enda teada hoida. Nii, et vestle südamest südamesse ja vaata, kuhu see põnev teekond sind viib!

 

Vähk: Ole valmis asju teisiti nägema! Kui suhtes valitseb ebakõla, on see kindel märk, et silmapiiril on muutused. Kuid ärge kartke – see on võimalus kasvada ja terveneda! Olete kriitilises staadiumis, kus peavad toimuma olulised nihked ja olete valmis sündmustega kaasa minema. See võib alguses tunduda hirmutav, kuid see võib olla parim asi, mis teie mõlemaga juhtuda saab.

 

Lõvi: Olge valmis omaks võtma suhete ettearvamatus, sest olete väljakutseks valmis! Teate, et kaks seost pole ühesugused ja see on teile väga hea. On tõsiasi, et mõnikord inimesed muutuvad aja möödudes ja te peate sellega otse silmitsi seisma. Olgu see põnev uus seiklus või hirmuäratav takistus, olete valmis vastu võtma kõik, mis teie teele ette tuleb.

 

Neitsi: Valmistuge puhkama oma armastatu õndsas seltskonnas ja tehke julgeid otsuseid oma armuelu vürtsitamiseks! Teie ja teie väljavalitu vaheline energia jätab teile maailma tipptasemel tunde. Ja ärge alahinnake täna tehtavate ratsionaalsete otsuste jõudu – need võivad olla mängu muutjad, mida olete oodanud!

 

Kaalud: Kas olete oma partneriga kvaliteetaega lõdvestanud? Ära karda, sest on aeg oma armuellu põnevus tagasi süstida! Tehke otsus ja andke oma kallimale tähelepanu ja soojust, mida ta väärib. Olge loominguline ja laske oma aususel läbi paista – teie pingutused sütitavad kindlasti kireleegid ja tugevdavad teie sidet nagu ei kunagi varem!

 

Skorpion: Ava oma süda ja puista kõik hea oma kallimale! Ärge hoidke end tagasi, isegi kui olete minevikus vigu teinud. Ausus on tõesti parim poliitika. Teie kallimat hämmastab teie avameelsus ja annab teile, ka kõik patud andeks. Kujutage vaid ette maagiat, mis teid mõlemaid ootab, kui veedate koos uhke õhtu, täiesti läbipaistvalt ja armunult!

 

Ambur: Ära lase oma edukirel röövida väärtuslikke hetki koos kallimaga. Olge julge ja näidake oma kallimale, et ta on endiselt teie silmatera! Valmistuge seikluseks, mille abil saate oma elus sellele erilisele inimesele meeldida ja pühenduda. On aeg tegutseda ja näidata armsamale, et teie kahe vahele ei tule kunagi midagi halba.

 

Kaljukits: On aeg oma eesmärkide saavutamiseks midagi ette võtta. Pole paremat hetke kui praegu, et teha esimene samm inimese suunas, kellel olete pikka aega silma peal hoidnud. On aeg välja tuua oma kõige kindlam mina ja jätta endast hea mulje. Pane selga oma parim riietus ja sa vallutad maailma! Kes võiks teie karismale ja atraktiivsusele ei öelda?

 

Veevalaja: Kui teie armuelu on viimasel ajal tundunud pisut tuhmunud on täna päev asjadele vürtsi andmiseks! Seega, kui tunnete end julgelt, kasutage tänast võimalust, et viia oma suhe järgmisele tasemele. Planeerige romantiline õhtu küünlavalgel,õhtusöögi ja romantilise muusikaga. Või kui olete vallaline ja otsite armastust, kutsuge keegi kohtingule.

 

Kalad: Teie armuelu saab hoo sisse! Asjad lähevad sinu jaoks kuumaks ja lähiajal on oodata põnevaid romantilisi arenguid. Kui oled vallaline, võid kohata kedagi erilist, kes sulle tõeliselt silma hakkab. Ja kui teil on juba suhe, lähevad asjad lõbusaks ja intiimseks. Hoidke pea püsti ja süda avatud,ning laske headel aegadel veereda!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope