Armastuse ja suhte horoskoop 24.02.2024.


Jäär: Täna võib vallalisi haarata tunnete torm, sest ootamatu kohtumine võib muutuda tõsiseks suhteks. Juhuslik vestlus võib kirgi sütitada, seetõttu olge väljavaadetele avatud. Olge teadlik pisiasjadest ja liigutustest, mis võivad viidata sellele, et inimene on teist huvitatud. Ärge kartke teha esimest sammu, kui tunnete, et kellegi huvitavaga on tugev side.

 

Sõnn: Täna kutsub tähtede seis, teid vaatama maailma teise nurga alt, nägema selle ilu teises valguses. Võite kohtuda põneva inimesega, kes vaatab maailma teistmoodi. Selle asemel, et olla valvel, võite liituda sisukate vestlustega. Mõista, et erinevused võivad olla tugeva sideme aluseks. Ärge kiirustage kõike kõigutama, selle asemel nautige vaatenurkade mitmekesisust.

 

Kaksikud: Suhteid iseloomustab kire ja läheduse uuenemine. Nüüd on aeg oma partneriga intiimsemalt suhelda. Leidke viis segajate eemaldamiseks ja andke endale parim aeg. Osalege põhjalikes aruteludes, rääkige oma soovidest ja ambitsioonidest ning äratage uuesti armastuse tuli. Tähistage ainulaadset suhet, mille olete loonud. Koos olete peatamatud.

 

Vähk: Täna võite mõelda varasemale suhtele, mis oli mingil hetkel aktuaalne, kuid on oma väärtuse ära elanud ja nõuab seetõttu lahti laskmist. See on päev sulgemiseks ja millegi uue alguseks. Võtke endale vabadus avastada omal käel uusi teid ja kogemusi. Lisaks on see võimalus keskenduda iseendale, oma eesmärkidele ja püüdlustele. Mõned huvitavad asjad tulevad teie teele, kui olete iseseisvaks.

 

Lõvi: Kirg on teie südames ja täna võib see kirg teid oma partneriga lähedasemaks muuta või kedagi uut ligi tõmmata. Teie magnetiline isiksus võlub kõiki teie ümber. Leiate tohutut õnne ja rahulolu lihtsatest armastuse ja hoolimise tegudest. Laske oma partneril end väärtustatuna ja hellitatuna tunda. Vallaliste jaoks mõjub teie elurõõm nagu majakas, mis tõmbab inimesi endasse.

 

Neitsi: Perele keskendumine võib olla teie suhte tugevdamise tööriist. See on aeg, mil peaksite oma suhte üle selgelt ja otse arutlema, tõstes esile kõik probleemid või mured, mis seal võivad olla. Rääkige oma mõtteid ja emotsioone oma partnerile ning mõelge koos. Üldiselt on täna hea päev, et seada perekond esikohale ja suhelda teistega, olgu vallaliste või pühendunud inimestega, sidemete loomiseks.

 

Kaalud: Täna on õhk täis armastust ja te olete vastupandamatu. Võite olla üllatunud, kui mõistate, et võite meelitada ligi huvitavaid persoone. See võib olla sõbralik võõras, kellega kohtute, või keegi, keda olete imetlenud, universum soovitab teid tegema esimest sammu. Kui olete pühendunud suhtes, pange oma armastus särama. Väikesed heatahtlikud teod aitavad teie suhet tugevdada ja panevad partnerit tundma, kui väga teda armastatakse.

 

Skorpion: Kui olete suhtes, võib teie partner olla haaratud oma huvidest, mis võib põhjustada tasakaalutust. Oma eesmärkide üle arutlemine ja üksteise ambitsioonide toetamine on ülioluline. See aga muudab teid tugevamaks, kui läbite perioodi, mil olete oma karjäärile keskendunud. Pidage meeles, et armastus seisneb üksteise mõistmises ja toetamises kõigil eluperioodidel.

 

Ambur: Tänane päev pakub prioriteetidele uut vaadet. Te võite nautida oma sõpru, kuid soovite veeta oma partneriga rohkem aega, kui sõpradega. Inimlik on tahta seda arenevat sidet toita, kuid ärge unustage tasakaalus püsimist. Teie sõbrad on alati teie kõrval, nii et ärge jätke neid kahe silma vahele. Parim viis seda teha on muuta oma sõbrad oma uue suhte osaks.

 

Kaljukits: Täna on aeg küsimuste esitamiseks. Kas klammerdute endiselt oma partneri või suhte tõekspidamistesse, mis võivad olla valed? Võtke minut eneserefleksiooniks. Mis juhtuks, kui need hüpoteesid osutuksid vääraks? Kuidas see teie suhet siis mõjutaks? Rääkige oma partneriga avatud südame ja mõtteviisiga, et kuulata. Küsige selgitust punktide kohta, millest te ei pruugi aru saada või milles teil on kahtlusi.

 

Veevalaja: Tänane päev võib avaldada teie partneri kohta uudse ettekujutuse. Võite avastada tema kohta midagi uut, mis tugevdab teie liitu veelgi. Laske endal uurida oma suhte erinevaid nurki, kuna see võib ulatuda oma pinnast kaugemale. Tervitage iseärasusi ja eripärasid, mida märkate oma kallimas, sest need võivad luua tugevama ja tähendusrikkama sideme.Looge koos uusi mälestusi, mis annavad suhtele uue vaate.

 

Kalad: Täna võib ette tulla ootamatuid lahkarvamusi, mis võivad sädemed lendama panna. Kuigi te ei plaani probleeme, võib teie kirglik loomus sundida teid karmilt rääkima. See võib põhjustada arusaamatusi, sest teie tuline loomus sunnib teid väljendama end tavapärasest tugevamalt. Siiski tuleb meeles pidada, et see intensiivsus tuleneb sügavast kiindumusest ja pühendumisest, mida tuleb oma kallimaga edasi kanda.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope