Armastuse ja suhte horoskoop 24.03.2023.


Jäär: Tundub, et olete täna lõdvestunud ja muretu ning see võib panna teid tähelepanuta jätma olulised küsimused, mida peate oma kallimaga arutama. Keskenduge nende küsimuste lahendamisele oma partneriga. Teie kallim ei pruugi olla võimeline andma teile kõiki vastuseid, mida otsite. Oluline on läheneda neile teemadele selge ja keskendunud mõtteviisiga.

 

Sõnn: Partneri vajaduste, soovide ja suhtlemisstiili mõistmise arendamine võib aidata teil orienteeruda kõigis emotsionaalsetes hõõrdumistes, mis teie suhtes võivad tekkida. Õppides selgelt suhtlema, saate oma partneriga luua sügavama ja sisukama sideme. Investeerige aega ja jõupingutusi, et luua oma suhetes tugev vundament.

 

Kaksikud: Täna tundub, et teie ​​​​kaaslane tunneb end väga romantilisena ja see võib viia teid täiusliku päevani. Kui püüate luua sujuvat ja harmoonilist sidet, võite tunda inspiratsiooni tuua oma suhtesse rohkem kirge ja põnevust. See on suurepärane võimalus tugevdada oma sidet ja süvendada tundeid üksteise vastu. Niisiis, pange oma partner end erilisena tundma.

 

Vähk: Võtke omaks oma tõeline mina, tundmata armastuse leidmiseks vajadust kellegi teisena esineda. Oluline on mõista, et armastus ei põhine ainult välistel omadustel või käitumisel, vaid pigem tõelisel sidemel indiviidide vahel. Selle asemel, et proovida end vormida kellekski, keda arvate, et teie partner soovib, olge toetav ja hooliv partner.

 

Lõvi: Täna võid tunda uudishimu, mis sunnib sind oma lähedastega sisukatesse vestlustesse. Selle asemel, et jagada lihtsalt faktilist teavet, võite leida end uurimas sügavamaid küsimusi, miks ja kuidas. Need intellektuaalsed arutelud võivad olla suurepärane viis teadmistejanu rahuldamiseks,et meeli ergutada. Nendesse vestlustesse süvenedes ärge kartke jagada oma mõtteid ja ideid.

 

Neitsi: Mineviku üle mõtisklemine on ebaproduktiivne, sest te ei saa muuta seda, mis on juba juhtunud. Selle asemel keskenduge oma praegustele tegudele ja otsustele, kuna need kujundavad teie soovitud tuleviku. Sõltumata sellest, kas teil on partner või mitte, on oluline teha iga päev tarku valikuid, mis on kooskõlas teie eesmärkide ja väärtustega. Seda tehes saate ehitada tuleviku, mis toob teile rahulolu ja uhkuse tunde.

 

Kaalud: Keskendu täna meeldivatele ja positiivsetele asjadele, mis loovad romantilise õhkkonna. Suurepärane viis seda teha on üllatada oma partnerit läbimõeldud kingitusega, näiteks ainulaadse kogemusega, nagu koos uue koha külastamine. Need žestid võivad näidata teie kiindumust ja tuua teid üksteisele lähemale. Vältides vaidlusi tekitavaid teemasid ja tegeledes meeldivate tegevustega, saate tagada, et teie ühine aeg on meeldejääv.

 

Skorpion: Vallalised püüavad luua potentsiaalse partneriga pikaajalist pühendumust. Oluline on jääda avatud meelega ja olla valmis omaks võtma suhtega kaasnevad võimalused. Eelistades oma lähedasi, saate luua tervislikku ja täisväärtuslikku armuelu. Kui olete partnerluses pidage meeles, et väikesed rõõmu- ja kiindumushetked võivad teie sidet oluliselt tugevdada.

 

Ambur: Instinktide usaldamine on südameasjade puhul ülioluline. Sinu süda ja intuitsioon võivad anda väärtuslikku juhatust armastusega seotud otsuste tegemisel. Kui teil on kellegi või millegi suhtes positiivne tunne, siis on tõenäoline, et teie sisetunne ütleb teile, et see on õige valik. Kui tunnete kellegagi sügavat sidet või kui konkreetne olukord tundub õige, tasub seda edasi uurida.

 

Kaljukits: Need, kes pole suhtes, võivad täna kogeda kõrgendatud mängulisust, seega on see suurepärane võimalus seda ära kasutada! Veetke oma sõpradega kvaliteetaega ja nautige mõnusalt tegevusi koos. Kes teab, võite kohata kedagi erilist, kes teie tähelepanu köidab. Kui olete pühendunud suhtes, on see suurepärane päev, et olla muretu ja tuua välja lõbus element oma elus.

 

Veevalaja: Olenemata teie staatusest võib tänane päev olla suurepärane armastuse tähistamiseks. Ära lase hirmul või kõhklustel end tagasi hoida oma emotsioone väljendamast ja armastuse ilu nautimast. Ole julge ja kasuta võimalust jagada oma tundeid inimesega, kellel on sinu südames eriline koht. Pidage meeles, et iga päev on võimalus armastust kalliks pidada ja tähistada, seega kasutage seda maksimaalselt.

 

Kalad: Kui olete juba suhtes, võite täna kogeda kõrgendatud emotsionaalseid kogemusi ja nautida nende intensiivsust. Siiski võite võidelda ka armukadeduse ja omanditundega, mida tuleb vältida. Teisest küljest, kui olete vallaline, võite tunda, et teid tõmbab inimeste poole, kellest õhkub jõudu ja kellel on salapära.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope